Възрастова граница!!!

Информация за начините на ползване на форума, както и за оказване на помощ при невъзможност да се справите с някои от функциите на форума.

Мнениеот verona » 16 Юни 2006, 20:58

Децата приличат на родителите,приятелю,а след като аз съм в този форум значи не трябва да ме учудва ,че и детето ми може да е.Но дори и да не бях,бих потърсила мотивацията,нищо на този свят не е случаино,и нищо не се случва без причина.Не мислиш ли?Със или без моята подкрепа то ще продалжи по избрания път.
Аватар
verona
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Май 2006, 12:17

Мнениеот galina_dim » 16 Юни 2006, 22:40

Надценяваш детето си и искаш то е да върви по твоя път.... но не винаги става така...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот verona » 17 Юни 2006, 07:06

НЕ,мойто дете не влиза тук,говорех по принцип.Веднъж застана до мен и ме попита какво е това,обясних доста обстойно и нещата приключиха до там.Не прояви никакъв интерес.
Аватар
verona
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Май 2006, 12:17

Мнениеот galina_dim » 17 Юни 2006, 07:16

А това на теб как ти се отрази?
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот verona » 17 Юни 2006, 13:40

Как да ми се отрази?Нищо не ме учуди,всеки носи своята индивидуалност.И трябва да бъде такъв какъвто е.
Аватар
verona
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Май 2006, 12:17

Мнениеот ChaoS » 17 Юни 2006, 15:16

За съжаление твърде малко са родителите, които мислят така.
По-голямата част от "възрастните" даже несъзнателно се опитват да накарат децата си да изминат техния път, особенно стараейки се да не бъдат допуснати грешките, които те са допуснали.
Един вид:"Да изживеят живота си наново чрез децата си, но без спънките, които са имали вече."
Което си е доста грешна идеология според мен...
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM

Мнениеот AMON RA » 17 Юни 2006, 17:30

БРАВО ВЕРОНА, НАДЯВАМ СЕ ЧЕ НАИСТИНА ЩЕ СЪУМЕЕШ ДА ГО НАСОЧИШ (ДЕТЕТО ТИ) В ИЗБРАНИЯТ ОТ НЕГО ПЪТ ПЪК БИЛО ТО КАКВОТО ГО ПРИВЛЕЧЕ
МАГИЯТА Е ВЪВ ВАС
Аватар
AMON RA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 195
Регистриран на: 06 Юни 2006, 19:58

Мнениеот Wanda » 15 Юли 2006, 17:10

Какво е тва възрастово ограничение... колко... Ам, да... Значи, аз смятам, че е напълно нормално, повечето тийнове да се занимават с магии. Не всички са някакви малки, дет не знаят какво означава "магия"... Така че, според мен изобщо не сте прави... Но, това си е мое мнение.
Аватар
Wanda
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 15 Юли 2006, 16:42
Местоположение: K0z/\0duy

Мнениеот Trismegist » 17 Авг 2006, 22:05

Значи според мен един човек си изгражда личността(телата) до 22 години и всяка негативна намеса преди това е опасна за съзнанието,така че напълно е управдано притеснението,за това с какво се занимава едно дете.

Все пак мисля,че по-важното е някой да следи добре за пуснатите теми и мнениия във форума.Това е единственото,като мярка което може да се направи.Да се избегне простеенето а и също публикуването на опасни ритуали,заклинания и пр.

Наистина има деца,с по-голяма осъзнатост,но те ще си намерят други методи,за да получат инфорамцията(все пак,който търси намира).

На мен не мис е иска да се направи някой репортаж по телевизията,за магията и форумите или да се пишат разни глупости по вестниците.
То на Българите им дай някой виновен и ще стане лов на вещици хаха.

Може да си наумят,че е добре да спрат такива фориму :)
Хахаха icon_eusa_dance така,че внимавайте!


Хахах Ариец какви са тия енергийни банове бе човек хахаха.
Някои хора почват да се смахват и да отнасят всичко до магия.
Напълно излишно хабене на енергия-необмислено.Или важното е все да се прави магия за нещо-няма значение дали има полза или не ;)

За да се създаде нещо такова е нужно голямо съсредоточаване на енергия или ползването на някой Егрегор,който ще иска папо затова и работата става страшна.Абе въобще абсурд,мисли преди да говориш.
А и ще видите много зор,за да го направте това.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот Nemezius » 18 Авг 2006, 00:54

Така... не виждам какво изобщо се обсъжда- решението е взето и приложено като правило. Въпроса кой е съгласен и кой не е приключен и толкова. Темата започна като анонс за ново правило, а в какво се превърна- в подобие на чат кой как би възпитал децата си и как го прави в момента(offtopic).

По темата дали изобщо съм съгласен с подобни ограничения: 99% ДА... Както някои казаха, някои "малки" значително са надрастнали връстниците си. Но като цяло какво се наблюдава от потребителите на форума на възраст под 17-18 години, или поне при над 90% от тях: идват и търсят съвет/помощ( лошо няма, затова сме тук да си помагаме взаимно) и то не за друго, ами "аз харесвам някого/някоя, ама той/тя сега ходи с друг(а), та как да ги разделя" или "аман, той/тя не ме обича, ще се самоубивам, дайте съвет" и т.н. Не че като се забрани писането на непълнолетните ще останат непросветени и няма откъде другаде да черпят информация, но поне няма да бъдат обвинявани хората, благодарение на които го има този форум все пак, затова и не реагирайте с "това е абсурдно" и прочие- прави са да го налагат.

От мен толкова.
__________________________________________
from everything i've lost, i miss my mind the most
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот The_Last_Angel » 12 Ное 2006, 17:31

Не смяташ ли,че си твърде някак краен? Ако изучаването на занаята почне от 12годишна възръст напримерто ще има по голям ефект и интересът ще се запази, докато след 17 вече може да си се отказал.
По добре 11г.

Поне аз така мисля.
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

Мнениеот B-L-O-T » 12 Ное 2006, 18:47

Възрастова граница . . . Ами те малчуганите може да се интересуват но тъй като са малки и са много зависими от обществото ( а то подтиска тези "страсти" ) ще го заебат" веднага . А и децата обичат да се отказват бързо от всичко (това е в природата им) . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот DragonFire » 15 Ное 2006, 12:02

Добре де 4 страници коментари, защо? Не виждам смисъл. А и защо всички се втурнаха да защитават хората под 17 години. Никой не им е забранил да четат сайта или форума. 100 пъти се обясни, че забраната е да пишат мнения и да пускат нови теми. А иначе секциите могат да се четет и без да се е регистрирал потребителя. Следователно може да се чете всичко. А ако толкова му трябва съвет- има канал в IRC, има ICQ и т.н. А и може би по такъв начин ще се намалят повтарящите се теми. Да вземе желаещият да изчете темите във форума(така или иначе му е забранено да пуска нови) и може би ще намери тема кочто е искал да пусне. така вместо да пуска n на брой теми "Къде да си купя Таро", човекът ще може да прочете вече съществуващите теми по този въпрос. Говоря примерно- така ще се намалят всички повтарящи се теми. 15 годишните и по- младите от тях, които обаче имат по- голямо ниво на осъзнатост пак могат да използват сайта и форума, за да намират нужната им информация- не им е забранено да четат.
Нищо вярно- всичко позволено
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Предишна

Назад към Как да ползваме форума

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта