Привет и успех:)

Информация за начините на ползване на форума, както и за оказване на помощ при невъзможност да се справите с някои от функциите на форума.

Мнениеот Гост » 26 Апр 2004, 10:18

Привет Wizard,Privet BlackSun,

Наистина проектът си го бива,наистина е замис-
лен чудесно,пожелавам късмет и успех,а с какво-
то мога,ще помогна за разширяването му:))).

Имам някои предложения относно форума.

Какво ще кажете,да има отделен форум,където
всеки новорегистрирал се да се представя,с как-
во се занимава,от какво се интересува?

Щях да предложа и един клуб за обща дискусия
ама видях че Котела на Вещицата е идеално
място за това.

Какво ще кажете и за форум Психическа самоза-
щита,място,където да се обсъждат техники за
безопасност на магическа та работа или как да
се справяме с агресията от окултно естество?


Е,като всичко останало и MagicGateBG има още
много да се развива.Радвам се на доброто начало:))

Blessings

Dracoid

Поздрави и доскоро:))
Гост
 

Мнениеот Cynthia » 11 Юни 2004, 13:51

Това наистина е страхотно място!
Много ми допадна.
Поздравления!!! ;)

А предложението на Dracoid за форума,
в който новорегистрираните да
разказват по нещо за себе си е много добра.
И сигурно ще се окаже много полезна за всички!

Много успехи ви желая! :roll:
Магията е нещо, което си ти!
Аватар
Cynthia
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 11 Юни 2004, 13:42
Местоположение: светът на ангелите

Мнениеот Iluvatar » 06 Юли 2004, 20:03

Много добър форум. Пожелавам ви успех. Ще гледам да се включвам когато мога :grin:
На най-важните житейски кръстопътища няма никакви пътни знаци.
Чарли Чаплин
Аватар
Iluvatar
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Юли 2004, 19:42
Местоположение: Middle Earth

Мнениеот Iluvatar » 07 Юли 2004, 23:27

Покажете датата на съобщението, а не само [час][месец][година].
На най-важните житейски кръстопътища няма никакви пътни знаци.
Чарли Чаплин
Аватар
Iluvatar
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Юли 2004, 19:42
Местоположение: Middle Earth

Мнениеот Mixael » 22 Яну 2005, 21:01

Да страхотен е,от много време не бях влизал има много теми които ги разглеждам с удоволствие. ;)
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Poison » 14 Фев 2005, 16:54

Вярно! Готин форум , идейката на Dracoid е добра. Ама много не ми се вярва магьосниците тук да разкрият кой кой е и с какво се занимава. Не вярвам и на препоръките за самозащите. Тук пишат и злобари, може инфото да не е вярно!
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Air » 28 Фев 2006, 22:00

Здравейте на всички. На един мой рожден ден дойде един мой приятел, който се занимава от много време с подобни неща, и беше достигнал дотам, че беше създал на астрално ниво нещо, което наричаше Ларва.Тази ларва не ме харесваше много и реши да ме атакува точно в най-неподходящия момент. Братовчедка ми се опита да ми даде Рейки, но аз бях пиян а това не го бяхме планирали.На следващия ден ми обясниха, че се е получил сблъсък на енергии и затова съм изпаднал в състоянието, в което бях след получаването на енергията.Не мога да го опиша, не е приятно, ако има някой които го е изпитвал, ще ме разбере.Стана ми интересно, и започнах да чета Кастанеда. Стигнах до петата книга "Дарът на орела" , и в момента съм в застой. Но днес открих този форум и мисля че той е нещо като стимул за мен.
Разбрах че въздухът е моят елемент когато останах съвсем изненадващо сам (разделих се с приятелката ми което беше голям шок за мен) и започнах да усещам тялото си по различен начин.В мен настана пълен хаос, около 6 дни подред в двора ми всяка сутрин точно в 6 кацаше едно ято гарги (или гарвани) и ме будеше с граците си :), кучетата по улицата ме следваха, идваха при мен, и то такива кучета от които хората се плашат.Можех да се разбера със всяко едно от тях и да определя със сигурност какво мисли и как се чуства.Както и да е, този период премина, както и чуството че искам да се разтворя във въздуха, да се разпадна на атоми и да изчезна, заобиколен отвсякъде от въздух.Така открих собствения си елемент, и след това се слях с него, моделирах личността си така че напълно да стана въздух. Но начина ми на живот е котешки, затова се определям и като котка, това как постъпвам, как вземам решения, как се отнасям към другите...Та общо взето това съм аз, освен КАстанеда съм чел също така и "Селестинското пророчество", Бил съм и на една лекция на Зор Алеф, но не съм религиозен и не мисля че това е мястото за мен.Май това е всичко което мога да кажа за опита който имам. Регистрирах се в този форум защото ми е приятно да контактувам с хора като вас, независимо дали сте добри или лоши.Аз съм неутрален.Надявам се да разширя мирогледа си, и да намеря нови запознанства в тази сфера която немога да кажа че не ми е интересна.Здравейте!
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот ChaoS » 01 Мар 2006, 09:38

Здрасти, Въздушен!
Приветствам те с добре дошъл в нашето ГОЛЯАААМО... и понякога необуздано семейство... ^_^
Нядявам се тук да ти хареса!

И... Пази се. Поизън е права, че наоколо има и накой-друг злобар.
!RorriM EhT KaerB
Аватар
ChaoS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 709
Регистриран на: 13 Май 2005, 07:38
Местоположение: WhereveR I MaY RoaM


Назад към Как да ползваме форума

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта