Бъдещето на МГейт, магията в България?

Информация за начините на ползване на форума, както и за оказване на помощ при невъзможност да се справите с някои от функциите на форума.

Мнениеот Оrchid » 27 Апр 2010, 20:11

Аз го написах това Rеin.
Добре, приемам, че "хиляди" е крайно, естествено че не съм тръгнала да броя темите, говоря общо. Не съм имала за цел да обиждам никого, най-малко теб, много добре знам колко от материалите са твои и уважавам това. Ако искаш не е никакъв проблем да ти копирам на лично цялото си мнение, за да видиш какво съм имала в предвид.
Не става въпрос да слагам всичко под общ знаменател, а за това, че в много теми има постнат ритуал, после някой задал въпрос, автора съответно го няма да отговори. И се почват едни безкрайни постове без конкретна информация да се даде. Поне аз смятам за напълно ненужно да се пишат мнение как въпросната практика/упражнение/ритуал не била за еди какво си ниво, как можело да има странични ефекти и прочие, без обаче да се упомене какви именно са въпросните ефекти, от сорта аз мн разбирам нещата, пък ти не. Ако някой е пробвал нещо и иска да го сподели, да се дава ясна, точна и конкретна информация. Да не говорим за това колко практики се качват във форума половинчати. За това говорех, макар че съм съгласна с теб за врачките и "магове", които крадат.

Имам причина да не съм си пуснала мнението в общата част и като има опция ЛС не виждам защо да не я ползвам. Както казах, ако за някого представлява интерес, винаги може да ми пише да му пратя целия пост.
Аватар
Оrchid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 34
Регистриран на: 15 Авг 2008, 09:23
Местоположение: Варна

Мнениеот rain » 27 Апр 2010, 20:44

Няма проблем за въпросното съобщение, личните разговори на потребителите не ме
засягат. Стана ми неприятно от това, че едва ли не не си вършим работата. Но разбирам
какво си имала предвид.

"в много теми има постнат ритуал, после някой задал въпрос, автора съответно
го няма да отговори. И се почват едни безкрайни постове без конкретна информация
да се даде."


Съгласем съм с това, но в крайна сметка форум е, няма как да задължим никой да пише
точно, ясно и разбираемо. Влезне някой, с извинение изцвъка се и изчезне в небитието, после
иди разбирай кой и защо. Това е неизбежно в интернет пространството, но поне се стараем
простотията да не се шири тук, макар че за съжаление и това няма как да се ограничи изцяло,
идеални форуми няма.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Mad_Mike » 07 Юли 2010, 00:40

Хайде и аз да сложа своите 2 цента на темата.
Първо бих искал да изкажа моя възглед върху начина на наблюдение върху окултизма. Поне 90% ако не и повече от новите потребители имат мн интересно настроен начин на мислене. Когато влязат в форума и започнат да четат тук там интересни за тях работи дали предварително са имали някаква насока или просто от интересните имена на някои теми, те се задълбочават върху някаква тема. Странното нещо е че колкото повече се задълбочават толкова по-малко научават за това което искат. Не казвам че информацията не е богата но новите потребители имат навика да се закотвят за нещо и да не четат между редовете. Другото е че голяма част от тях влизат тук с вярата че само с 1 месец четене ще са станали някакви маистори вече. Доста от тези хора който са наблегнали върху късче информация интересна за тях влизат в спорове и започват да дават някакви насоки, които повечето време са грешни защото те първо не са чели достатъчно за да оформят стабилна гледна точка нито пък имат някакъв опит в тези неща. Да не говорим за спамерите които влизат също.
Друго е че някои от хората които идват тук за помощ имат някакви проблеми които принципно искат да оправят в рамките на 2-3 дена. През това време по темата може да се изпише 1 тон спам и нищо съществено а и се случва в този период никои от наистина знаещите да влезе да отговори. Затова и има доста народ които пишат нещо и после изчезват. Когато не получат отговор за времето което те са си насрочили.
Аз лично бях от първия тип новаци като доидох тук първия път. Бях доста заинтригуван от всичко и прекарах 1 месец в четене на конкретни неща, с мисълта че мога да направя всичко. Естествено тогава доиде времето на първия ми ритуал от които не се получи нищо освен че напълник апартамента с духове. Оттогава насам съм се отказал от практиката защото начина ми на мислене не позволява успеха а и съм доста зает с университета. Но иначе продължавам да си чета и да се образовам. И верно че доста време не бях влизал тук, а и от този форум бих желал като вляза да мога да научавам все по нещо ново да си обогатявам общата култура поне. Не казвам че знам всичко или пък нещо такова, разбирам от това онова каквото съм чел каквото съм си формулирал и винаги съм отворен към нова информация която може да ме обогати!
Относно управлението на форума мисля че хората назначени си вършат работата както трябва, единствената ми критика е че може да влизат по често.
Това естествено ако не са заети.
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land

Мнениеот The_Last_Angel » 12 Сеп 2010, 20:13

От чисто "професионална" :mrgreen: гледна точка мога да кажа, че на меджик гейт му трябва реклама, реклама и още мнооого реклама... и така до края на света. :wink:
Sometimes I miss you...
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

Мнениеот Wizard » 18 Сеп 2010, 01:38

The_Last_Angel написа:От чисто "професионална" :mrgreen: гледна точка мога да кажа, че на меджик гейт му трябва реклама, реклама и още мнооого реклама... и така до края на света. :wink:




Ами това е много хубаво казано, но отстрани всичко изглежда много лесно...
Дай съвет или някаква идея как да направим и къде подходящата реклама.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот The_Last_Angel » 20 Сеп 2010, 23:42

Да видим... Ти си човек, който има сайт - би трябвало да познаваш други хора, които също имат сайтове. Тук е мястото на услугата да ги помолиш за малко местенце за банер на меджик гейт (другата опция е да платиш за това място). Също така може да хванеш някой друг приятел да казва по някоя добра дума за сайта на хората естествено ако ги интересува окултизма защото едва ли някоя козметичка ще влиза тук. Аз уча маркетинг и реклама и само с това бих могла да бъда полезна. Успех... :wink:
Sometimes I miss you...
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

Предишна

Назад към Как да ползваме форума

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта