Вмампирик-Лечение

Всеки, който се интересува и има познания, относно билките или знае методи за лекуване с билки - това е мястото.

Модератор: runner413

Мнениеот heress » 13 Яну 2006, 16:12

Вампирик лечението е метод използван сравнително доста рядко. Главно поради факта че обикновенно повечето "вампири" не обичат особено лекуването и имат известни проблеми със самоконтрола по време на дрейн-ритуали. А самия метод изисква голяма прецизност и контрол от страна на "лечителя".
Та идеята на метода се състои в следното.
Вампирът издърпва енергия от жертвата в себе си. И по този начин я пречиства.
В този метод както и в повечето вамп-ритуали трябва да се вземат решения в момента на изпълнение-бързо, ефикастно и правилно. Тъй като няма възможност за предварителна подготовка.

Но все пак се опитах да направя нещо като упътване.
та ето ви няколко основни подхода:
УПЪТВАНЕ:
1. Болеста е чужда за болния. Това е онзи тип болест която болния е придобил в следствие на външен враждебен източник (Проклятие, пси атака, Сервитор, и т.н.) Не е задължително Болеста да е причинена умишлено. Възможен е и случаен инцидент, дори е твърде вероятен в 90% от случаите е така.
Следва Локализиране и издърпване на болеста. След като "лечителя поеме" болеста в себе си той трябва или да трансформира енергията(което е по-трудния варянт) или веднага да се отърве от нея изпращайки я на накой-друг.

2. Болеста е причинена от собдтвена но изродена за болния енергия. По-кофти случая. "лечителя" Отново издърпва кофти-енергията от болния. Но този път трябва да я видоизмени веднага в момента в който я поема и да я върен обратно. Процеса е с различна времетрайност от няколко секунди до няколко месеца. В зависимост от болеста и уменията на вампа. Наложителното Връщане на енергията обратно в болния е с цел да се намали до минимум енергийната му недостатъчност. Тъл като както знаем ние всекидневно сме подложени на външни "негативни за нас" енергии, но тялото ни само се защитава от тях. Т.Е. нещо като имунната система самоче на енергийно ниво. Когато загубим голяма част от енергията си, тялото и защитата ни залинява и вероятноста за болест сходна с тая от 1. се увеличава многократно.

3.Болният има енерго-недостик. проверете за болсети от рода на т.1 и т.2 и изчистете перво тях.
следва: енергонабавяне. Обикновенно се прави "мост".
Флавер--.>"лечител"/Трансформатор--.>Болен.
т.е: Вземате енергия от някой сходен с болния човек. Трансформирате я и я влагате в болния.

Знамм че тва го знаете но се пак да го напиша:
Преди да започнете с лекуването. Направете някаква защита на вас и болния докато трае процеса на лекуване. Сподред мен Кръг на вампира 5 е перфектен за целта.

Възможни са и комбинации м/у отделните случаи. както и някой непредвидени обстоятелства.
Е не казвам че тва нe е перфектното упътване, Със сигурност съм пропуснал някой неща но са в момента просто не се сещам. Ако някой има още инфо, възражения или къвото и да е бил коментар за упътването ми нека пише plz.
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот vasago__ » 14 Яну 2006, 21:48

херес к'во значи вампир вееее и ти виждал ли си вампир?тук ти говориш за някои които обича да пие кръв.... :)
Allay Fortission Allynsen Roa!
Аватар
vasago__
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 12 Окт 2005, 19:51

Мнениеот heress » 14 Яну 2006, 23:28

vasago__ написа:тук ти говориш за някои които обича да пие кръв.... :)

Mоля?
--.> Енергиен вампир или вампирски ритуал знаеш ли кво е ?
И въобще прайш ли разликата м/у енегйиен вамп ритулал и..... филма Дракула на Франсис Форд Копула?
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот Shadow Mage » 15 Яну 2006, 01:09

Ами май му е трудно да я направи тая разлика heress ;)
Мн мерси за упътването :) , все ще ми влезе в употреба :)
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот ZefaS » 27 Сеп 2006, 17:05

Защо да се откажа от дара да бъда вамп? По добре ми кажи как да я развия и да я контролирам, защото не искам несъзнателно да "крада" от моите познати.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот AMON RA » 27 Сеп 2006, 19:19

въпреки че не съм съгласен с някой неща ще си съглася че може и да се получи: с какво не съм съгласен
1. ами защо да съхранявам "болна" енергия да я пречиствам и така нататък.
2. вамповете се "хранят" с чуждата енергия и не я връщат.
3. зависи от вампа, но в повечето случеи вампа отдаваики на някого енергия се поставя "натясно" излагаики се на чуждо влияние.
4. пречиствайки енергията и отдавайки я на "болния" негативната част остава в теб.

Инъче като цяло идеята нее лоша ще я имам в предвид.
МАГИЯТА Е ВЪВ ВАС
Аватар
AMON RA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 195
Регистриран на: 06 Юни 2006, 19:58

Мнениеот AryanSun » 27 Сеп 2006, 19:21

Ами...имаше една книга на Женевив Полсон-"Кундалини и чакрите".
Там се говореше как жреците в Лемурия изсмуквали болната енер
гия,лекували я и след това я изпращат отново на пациента през
по-горна чакра(от тази,на чието ниво е била разположена болестта).

Ако е изпълнена както трябва процедурата,не би имало последствия.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50


Назад към Билки - Лекуване

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта