НЕЩО ЗА ЗАЛИЧАВАНЕ НА БЕЛЕГ

Всеки, който се интересува и има познания, относно билките или знае методи за лекуване с билки - това е мястото.

Модератор: runner413

Мнениеот ves_veni » 09 Мар 2009, 13:58

Здравейте и поздрави за форума icon_eusa_clap ; интересуваме някаква билка или мехлем за следоперативни и други белези;
Аватар
ves_veni
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Май 2007, 13:47

Мнениеот Nemezius » 09 Мар 2009, 23:05

Може да пробваш един мехлем, който се продава по аптеките и върши работа- "Контратубекс" се казва.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот paparosko » 12 Мар 2009, 17:32

За билки и мехлеми не знам.
Знам обаче, ако мога да помогна, че екстрасенса ***** заличава белези по време на сеансите, които извършва. И това го прави така, между другото.


модератор: аз пък между другото не толерирам реклами
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот puntina » 17 Мар 2009, 05:59

Nemezius написа:Може да пробваш един мехлем, който се продава по аптеките и върши работа- "Контратубекс" се казва.

Да,този е добър... Иначе една приятелка имаше някакъв мехлем от охлюви,който също добре излекува и заличи белезите й.
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот renyspell » 15 Апр 2009, 12:35

paparosko написа:За билки и мехлеми не знам.
Знам обаче, ако мога да помогна, че екстрасенса ***** заличава белези по време на сеансите, които извършва. И това го прави така, между другото.

:)

paparosko, ти изпробвали ли си ***** или просто си чувал за това, което прави???Защото, нали знаеш, легендите и преданията са се родили от хората - носени от уста на уста!
Много е трудно с билкови средства да се заличават белези, защото билките действат изключително бавно. Принципно свинската мас се използва за такива неща /пр. бъдещите майки е добре да мажат кожата си за да избегнат стриите, бебетата също се мажат с чиста мас........:)Пресен невен, престоял 40 дни със зехтин на слънце /мисля нещо сорта беше рецептата, ако някой има интерес ще се позаинтересувам /също се ползва за белези.
Контрактубекс - да, той се препоръчва от фармацевтите за заличаване, но от мои наблюдения с хора, които са го ползвали, май не е на нивото на което обявяват, че е. Все пак нещата са индивидуални и зависи , колко дълбок е белега и какво е състоянието на организма !
Аватар
renyspell
 
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Апр 2009, 10:55

Мнениеот paparosko » 15 Апр 2009, 18:45

Ако ще си чешем езиците по-добре да не пишем!

Аз за легенди и предания нищо не знам.
Знам това, което съм видял и изпитал.
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот renyspell » 21 Апр 2009, 12:13

paparosko написа:Ако ще си чешем езиците по-добре да не пишем!

Аз за легенди и предания нищо не знам.
Знам това, което съм видял и изпитал.

Ако искам да изям някой с парцалите, просто ще го направя!
А иначе, по-горе казаното от мен беше въпрос не заяждане! 8)
Аватар
renyspell
 
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Апр 2009, 10:55

Мнениеот МагНаско » 22 Апр 2009, 16:23

ves_veni написа:Здравейте и поздрави за форума icon_eusa_clap ; интересуваме някаква билка или мехлем за следоперативни и други белези;


Бих ви посъветвал да ползвате "Шведска горчивка " много пъти е давала добри резултати дано и при вас да даде , успех .
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Black Wolf » 01 Май 2009, 08:06

Може би е добре човек да слезе малко на земята и да се обърне към пластичен хирург, ако иска за махне някакъв белег.
А той ще каже дали може или не може да се направи нещо...
Аватар
Black Wolf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 114
Регистриран на: 10 Окт 2008, 14:27


Назад към Билки - Лекуване

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта