Срещу дископатия ?

Всеки, който се интересува и има познания, относно билките или знае методи за лекуване с билки - това е мястото.

Модератор: runner413

Мнениеот м Лъчезар » 26 Апр 2009, 17:09

Нещо срещу дископатия ?
Адът е тук на земята
Аватар
м Лъчезар
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 16 Апр 2009, 06:40

Мнениеот МагНаско » 27 Апр 2009, 20:53

Космо диск помага , друг вариант който съм ползвал е Рейки и Кундалини Рейки и двете системи са много добри и са се доказали в практиката ми . Но за да не клоня много от насочеността на подфорума бих препоръчал също така и компрес с шведска горчивка така както е посочено в книгата на Мария Требен "Здраве от аптеката на Господ " .
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Macabre » 28 Апр 2009, 09:49

За лечеие на дископатия- 2 варианта
1.
Парче хума се държи на слънце 3-4 дни, счуква се, омесва се на питка и се налага на болното място. Държи се 3-4 часа. Прави се в продължение на една седмица. Сутрин и вечер.

2.
Смесват се три глави счукан чесън, една супена лъжица сол, една супена лъжица сода бикарбонат, 1 супена лъжица олиои 1 супена лъжица спирт. Омесва се добре. Слага се в марля и с еналага на болното място. Държи се три дни като всеки ден лапата се подменя.

Рецептите са взети от "Билки за 209 болежки"
Съставил: Поля Димитрова.

Дано да помогнат!
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот Nemezius » 28 Апр 2009, 12:30

Дископатия?
Вземи няколко сурови картова, настържи ги на ренде, добави малко медицински спирт и с това се налага мястото- да постои поне 10-ина минути, колкото и да пари леко.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот м Лъчезар » 28 Апр 2009, 12:59

Относно препаратите които парят и се втриват или се правят компреси съм що годе доволен но моят спря да ми действа вече а точно в този момент направих травмата . На този етап взех глюкозамин,шведска горчивка,дипрофос,финалгон . Доста препарата на венъж пък ще видим за седмица какво ще стане .
Адът е тук на земята
Аватар
м Лъчезар
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 16 Апр 2009, 06:40

Мнениеот Nemezius » 28 Апр 2009, 14:36

Лъчезаре, това с картофите не е само заради загреваещия ефект ;) Защо ли може да се прави това със стъргани картофи, а не да се напои памук мислиш? Има вещества в картофите, които си действат в такива случаи. Подобна на тази напа, но с други реагенти към картофите, се прави пък против шипове и т.н.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към Билки - Лекуване

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта