Сънища

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Мнениеот Wizard » 08 Яну 2005, 10:11

Понякога на човек му е нужно и необходимо да разкаже или да сподели с някой своят сън (кошмар) и ако има опасения, че може нещо да му навреди, след това ще се почувства много по-добре и като че ли по-защитен.
Това го има дори и в психологията, така че опитайте, може да почувствате разликата веднага...-).
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот ChildOfDracula » 09 Яну 2005, 16:02

Аз сънувам почти всяка вечер и много често странни неща.Снощи примерно сънувах че раждам 2 момчета ,взимам ги и се лутам из една гора.После с Дани Филт(вокала на Cradle Of Filth) летяхме над Бургас,изнесохме заедно концерт и накрая заспахме прегърнати в едни гробища.
Но съм сънувала много по-странни неща.Веднъж сънувах че някакъв човек,който приличаше на демон,иска да ме отвлече,но аз избягах,след което сама се върнах при него и той ме уби.Това го сънувах доста често в продължение на година и нещо и накрая разбрах че този човек наистина съществува.
Или пък един друг доста объркан-сънувах че с приятелите ми отиваме в единствената металска кръчма в Бургас,но имаше едно непознато момче с нас.След няколко часа аз вече се целувах страстно с това момче,въпреки че тогава имах друг приятел,който разбира се точно тогава се появи.Аз се разревах и отидох на гарата,кадето заспах.На сутринта се опитах да се прибера с автобус,но те всички си бяха променили маршрута и минаваха по някакви улички дето не знаех че съществуват.Накрая реших да се прибера пеша,но се оказах в някакъв абсолютно непознат град.
А много често сънувам "сериали",т.е. сънувам една вечер нещо.на другата вечер този сън продължава и така седмица-две.
Ама най-странното е че понякога ми се случват подобни неща на това което съм сънувала.
Последна промяна ChildOfDracula на 24 Яну 2005, 22:14, променена общо 1 път
Oko za oko,zub za zub.
Аватар
ChildOfDracula
 
Мнения: 7
Регистриран на: 09 Яну 2005, 15:38
Местоположение: Burgas

Мнениеот summon » 16 Яну 2005, 10:44

Здравейте четох форума и много ме заинересува
това което искам да кажа е че преди около месец аз в самя си сун сунувах но и разума ми разбира6е че сунувам аз в самя сун притежавах тази мисул която ми казва6е че сунувам и всичко това не е истина, но аз дори не сум се опитвал да овладея суни6тата си то просто така си става6е от самосебе си. Но за съжаление сега вече спрях да осузнавам това.
summon
 

Мнениеот ChildOfDracula » 17 Яну 2005, 00:07

summon и аз преди много често сънувах и осъзнавах че това е сън,но на мен ми е по-гадно така,защото обичам илюзията на сънищата,дори последно време като сънувам нещо което ми хареса след няколко вечери пак си го сънувам и пак го приемам като реалност и понякога когато съм будна се чудя кое всъщност е истината.
Oko za oko,zub za zub.
Аватар
ChildOfDracula
 
Мнения: 7
Регистриран на: 09 Яну 2005, 15:38
Местоположение: Burgas

Мнениеот ^^BLOODY^KISS^^ » 27 Яну 2005, 13:40

Az sanuvah ne6to mnogo stranno,v koeto ne namiram mnogo smis1l.Zna4i dsa zapo4na s malko predistoriq zashtoto inache nqma da razberete ni6to.Zapoznah se s mom4e-sin na s1drujni4ka na maika mi i mnogo se vkliubih v nego,no za jalost bqhme zaedno samo 5 dena a i ne sme ot edin i s16t grad....a sega da razkaja s1nq si-Izvedn1j se ozovavam vav Veliko Tarnovo(tova e negoviw roden grad)i s1m na edna ulica-t1mna i tqsna.Izvedn1j toi se poqvqva zaedno s brat mi i zapo4vame da v1rvim bezcelno bez nikoi da prom1lvi nito duma.Po edno vreme vijdam edno mnogo sinio petno na kraka si-tova mi e nai glupavoto ne6to koeto s1m s1nuvala.Sled tova vlizame v edin magazin v koito se prodava keramika i drehi.Az imah pari v sebe si i silno vpe4atlqnie mi napravi edin kerami4en drakon.Kupih si go i toava mom4eto koeto obi4am me butna po g1rba.i......... se s1budi:(
^^BLOODY^KISS^^
 

Мнениеот Гост » 27 Яну 2005, 13:59

Също така сънувах преди около година но въпреки си спомням много ясно-Аз бях на село и товабеше по време на турското робство.Аз бях с дълга бяла нащница и бягах-от какво-и аз не знам.По едно време като стигнах портата на вратата съзрях едно зъбтие от турските войници да идва към мен.Той беше много ядосан същевременно доволен-може би че не съм му избягала.Аз се опитвах да вляза но не можех да отворя вратата на къщата...и тъкмо когато той беше на 5 метра от мен вратата се отвори.Аз влязох вътре.Зъбтието не ме последва.Качех се в моята стая и изведнъж чух викови и аз знаех какво е това.Турската армия вървеше по улицата и когато погледнах през прозореца видях че турците събират младите момичета от домовете им.Тогава се появи баба ми и ме скри от тях.Тя ме спаси!!!!Не знам какво може да значи това
Гост
 

Мнениеот Гост » 27 Яну 2005, 14:20

Aз имам още един сън който ме беше стресирал.Мисля че това което сънувах се случваше ше в бъдещето.Ето и съня:Нещо много зловещо се беше случило-някакво клане. Аз се намирах в една сграда която много приличаше на църква.Имаше висок таван и свещи.Тази сграда беше пълна с хора-вероятно оцелелите от клането и всички бяха мръсни ранени и с изпокъсани дрехи.Аз тръгнах да търся близките си и намерих майка си и брат си.Брат ми лижиши мъртъв в ръцете на майка ми.Тя плачеше неутешимо.Аз збухнах в плач.По едно време се озовах на вэн.Н о бях в друг град-имаше много модерни сгради но всички бяха срутени почти до основи и на всякъде горяха пажари.Около мен летяха малки подобни на коли превозни средства.Аз вървях примирена с това че не мога да направя нищо.Стигнах една река която много много приличаше на Янтра.

И се събудих
Гост
 

Мнениеот ^^Bloody^Kiss^^ » 27 Яну 2005, 14:32

Тея двата госта съм аз.Съжалявам. :oops: :oops:
Аватар
^^Bloody^Kiss^^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 27 Яну 2005, 14:04

Мнениеот Yu Ning Kai » 06 Фев 2005, 00:46

Абе аре обяснете това.
Сънувах Огромно поле за Шах с разпръснати парчета от колони. А аз се дуелирам с един вампир (Странното че и аз бях такъв).Наградата беше Вампирка.И естествено след победата направо се събудих...
Ouva Ile Ta. Ouva Ile Sio. Olien Olieinen.Eta a Lei T Ta...
Аватар
Yu Ning Kai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 05 Фев 2005, 23:50

Мнениеот Марио » 06 Фев 2005, 14:17

Yu Ning Kai,ако ти сам не си разтълкуваш съня,никои не би могъл:)Интересно ми е защо всеки си разказва сънищата,сякаш някой ще му помогне да ги разтълкува.Не мисля така,така само показвате слабостите си.
Както и да е Yu Ning Kai,това име значи ли нещо:)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Yu Ning Kai » 06 Фев 2005, 15:29

Ами според проучванията ми преди да го избера значи Моето име на древно Китайски и по точно.
Първата дума Yu съответства на характерната черта на човека - Вярата във Себе си.
Ning - близък превод на моето име спроед котайски Йероглифи.
А Каi - Титлата на човека според древния зодиакален знак разположението на планетите по време на раждането и имаше още нещо ...:-x ...
Е сега не се сещам...
Ouva Ile Ta. Ouva Ile Sio. Olien Olieinen.Eta a Lei T Ta...
Аватар
Yu Ning Kai
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 05 Фев 2005, 23:50

Мнениеот ^^Bloody^Kiss^^ » 12 Фев 2005, 00:17

иихаа :-P
Аватар
^^Bloody^Kiss^^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 27 Яну 2005, 14:04

Мнениеот ^^Bloody^Kiss^^ » 12 Фев 2005, 00:27

MaRiO написа:Интересно ми е защо всеки си разказва сънищата,сякаш някой ще му помогне да ги разтълкува.Не мисля така,така само показвате слабостите си.

м не съм съгласна с теб.Виж заглавието на темата все пак ;) А въпросите на някои юзъри относно значението на сънищатата им...може или да не са вникнали в смисъла на съня достатъчно задълбочено или просто наистина да нямя смисъл!Аз лично тълкувам сънищата си като разглеждам различни гледни точки и се съобразявам с фактите и все пак ако не намеря логично обяснение за сънуваното достигам до извода че явно това е просто плод на моето подсъзнание който служи за разтоварване или нищо подобно
Аватар
^^Bloody^Kiss^^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 27 Яну 2005, 14:04

Мнениеот Гост » 13 Фев 2005, 16:57

Когато бях по-малка(вече не) често сънувах как съм сама в нашата кола на задната седалка.А колата се движи сама с бясна скорост.В село където пътищата са ужасни.И когато колата тръгва да се блъска аз се опитвам да хвана кормилото,но някаква невидима сила ме хваща за корема и ме дърпа назад!Чудя се дали това не е някакво предупреждение за вбъдеще или си въобразявам!
Гост
 

Мнениеот Марио » 13 Фев 2005, 17:19

Според мене си въобразяваш.Много често и аз съм сънувал такива сънища,ама малко по-различно беше.Бях сам в колата,зад волана и изеднъж колата тръгва бясно надолу,а аз се опитвам да настъпа спирачката,ама нищо нестава и накрая БУМ :mrgreen:
Въображението ни е голямо ;)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот момичето на твоите мечети » 11 Апр 2005, 19:52

Аз често сънувам момчето, което обичам!С него си бяхме гаджета и скъсахме.Той казва, че харесва друга моя приятелка, но мисля, че харесва и мен.Санувам как се любим и др. такива.Доста често!icon_bduh




Също сънувам и че пропадам независимо в какво.И когато падна се стряскам и подскачам!Може ли някой да ми обясни???
момичето на твоите мечети
 

Мнениеот Shadow Mage » 11 Апр 2005, 20:54

Ами вероятно усещаш как се връщаш във физическото си тяло. И аз съм имал някой такива изпалнения :mrgreen:
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Марио » 11 Апр 2005, 21:04

Прекалено голямо внимание отделяте на незначителните неща.Всеки сънува:)

Аз често сънувам момчето, което обичам!С него си бяхме гаджета и скъсахме.Той казва, че харесва друга моя приятелка, но мисля, че харесва и мен.Санувам как се любим и др. такива.Доста често!bduh
Също сънувам и че пропадам независимо в какво.И когато падна се стряскам и подскачам!Може ли някой да ми обясни???


А тва пък кво беше?Незнам за теб,но именцето ти(момичето на твоите мечети) говори много за теб.

Такива глупости мисля,че трябва да се изтриват.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот EliKarim » 11 Апр 2005, 21:05

момичето на твоите мечети написа:Аз често сънувам момчето, което обичам!С него си бяхме гаджета и скъсахме.Той казва, че харесва друга моя приятелка, но мисля, че харесва и мен.Санувам как се любим и др. такива.Доста често!icon_bduh


Когато спиш мозъкът често пресаздава това, за което мислиш докато си будна. Сънуваш мечтите си...



момичето на твоите мечети написа:Също сънувам и че пропадам независимо в какво.И когато падна се стряскам и подскачам!Може ли някой да ми обясни???


Това се е случвало на всеки.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот fly^spirit » 12 Апр 2005, 08:31

^^Bloody^kiss^^,аз също съм имала почти същия сън за турското робство.Забелязала съм ,че интересното е в това,че някои сънища се усещат именно като сънища,а други ги усещам като предзнаменование или разходка в астрала.Сънувала съм нощни елфове,както и окото за което спомена един от юзърите,малки зелени човечета:),демони и т.н.Винаги сънувам и винаги помня съня /имам предвид сънищата които усещам че трябва да се помнят/Имам сънища които помня от около 8 години.Самите сънища ти показват ,кое е важно за теб.При мен поне е така.Подсъзнанието ми ги отсява.Сънищата ,които ме разтрисат за седмици напред си заслужават тълкуването.Като си говорим за сънища,нека поговорим и за Карлос Кастанеда.Обожавам книгите му.Много ми допадна "Живот в сънуването"Един паралелен свят,в който ти си господар на формата,желанията,усещанията и всичко останало.Съзнанието и подсъзнанието се сливат на едно ниво,контролът над себе си е и контрол над материята.
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie

ПредишнаСледваща

Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта