Влизане в чужди сънища

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот varlam4o » 11 Юни 2007, 18:25

Някой знае ли техники за влизане в чужд сън, и съответно как може сами да се предпазим от такива вмешателства.
Ако вече има такава тема във форума ме светнете с някой линк :)

Другият ми въпрос - как мога да позная, че човекът влязал в съня ми лъже? Възможно ли е някой да ти влиза преднамерено в съня с цел да те лъже и обърква?
Аватар
varlam4o
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Юни 2007, 08:46

Мнениеот B-L-O-T » 12 Юни 2007, 20:55

Техниката има да си пиша цял ден и е повече до осещане . Ще отговоря на другият ти въпрос :
Шансът е малък да познаеш човека . Трябва да изследваш много финни "оптечатъци" за което се изисква "майсторство" голямо . Естествено че може чоевк да влиза в съня ти преднамерено с цел да те обърква . Големият въпрос е дали може да влезне а целта може да е всякаква и отговора ми е да . Можеш да се предпазиш като преди да заспиш направиш някакъв астрален щит (капсула) чиято структура да издържи поне за времето в което спиш . Продават и DREAMCATHERи . Има за 5 кинта в подлеза на НДК . Освети го и го сложи над теб където спиш .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот mavara » 01 Мар 2008, 10:48

В чужд сън може да се "проникне", но за целта се изискват много изчистена мисъл и голяма воля! Заклинанието е следното: Агра тенвару неруданил алмазаро улин илуатанатаро! По време на изкзването му трябва енергийно да се "разградите" и да "докоснете" мисълта на "мишената" и да я подчините поне докато оформите съня в ума и(на мишената).
Това е рядко използвано заклинание! Изпробвал сум го лично и действа макар и първите ми опити да бяха провали! Самото заклинание е на стар език използван от вавилонците. Наричали са го "Ишлани Иштару", но не търсете връзка м\у богинята Иштар и езика, според мен няма смисъл!
Аватар
mavara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2008, 10:29


Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта