За да не се сбъднат лошите сънища

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот dezert roze » 26 Юни 2008, 15:18

За да не се сбъднат лошите сънища, когато се събудите погледнете през прозореца и кажете едно от следните заклинания:
"Където ноща , там и съня."


"Добрият сън да възкръсне, лошият на парчета да се пръсне."


"Каквото на сън съм видял/а/, на яве да не видя."
Аватар
dezert roze
 
Мнения: 9
Регистриран на: 15 Юни 2008, 23:29
Местоположение: София

Мнениеот Elvira » 27 Юни 2008, 04:41

:) Звучи добре. Но съня по принцип е преживяно в астрала... Би трябвало там да си остане.
Аватар
Elvira
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 30 Май 2008, 09:10

Мнениеот Arhimikus » 27 Юни 2008, 10:57

Но като вземеш и в предвид факта, че астрала е "матрицата" на материалния свят, поглеждаш на въпроса от друга гледна точка. Според мен, първо трябва да имаш ясна представа какъв точно е бил сънят ти - пророчески, лутане на астралното ти тяло, продължение на изминалия ден, мисли за следващия ден, и чак тогава да решиш как да постъпиш спрямо него. Обикновено "лошите" сънища не са чак толкова лоши, поради простата причина, че ти дават храна за размилъл над личността и пътят ти. Давам пример с мой сън - сънувах удавен и разложен кон в морето. Едва ли ще тръгна да редя заклинания, за това, да не видя такава картинка, докато спокойно си се плицикам на плажа. По-скоро това са символи, които трябва да дешифрирам. Тънкостите при сънищата са тези, че когато от астрално ниво получаваме инфромация, трябва да я тълкуваме за нас и абсолутно за нас. Затова повечето съновници и т.н. в повечето случаи са абсолютно излишни (поне за практикуващите).
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот avanabil » 27 Юни 2008, 11:20

Arhimikus написа:Но като вземеш и в предвид факта, че астрала е "матрицата" на материалния свят, поглеждаш на въпроса от друга гледна точка. Според мен, първо трябва да имаш ясна представа какъв точно е бил сънят ти - пророчески, лутане на астралното ти тяло, продължение на изминалия ден, мисли за следващия ден, и чак тогава да решиш как да постъпиш спрямо него. Обикновено "лошите" сънища не са чак толкова лоши, поради простата причина, че ти дават храна за размилъл над личността и пътят ти. Давам пример с мой сън - сънувах удавен и разложен кон в морето. Едва ли ще тръгна да редя заклинания, за това, да не видя такава картинка, докато спокойно си се плицикам на плажа. По-скоро това са символи, които трябва да дешифрирам. Тънкостите при сънищата са тези, че когато от астрално ниво получаваме инфромация, трябва да я тълкуваме за нас и абсолутно за нас. Затова повечето съновници и т.н. в повечето случаи са абсолютно излишни (поне за практикуващите).


Нямам какво да добавя, защото е така. При мен се появи преди време един такъв подобен сън: мърътв кон, плуващ във вода, но не разложен. Дори не съм сигурна, че беше удавен.
Сънят в този вид се появи в момент, в който допуснах динамиката на ежедневието да ме превземе тотално и то да такава степен, че напълно спрях да осъзнавам себе си по тази причина. Е, поне посланието на този сън беше ясно :) Но това е въпрос на лично тълкуване и дълбоко вникване в причинно-следствените връзки, които интуицията улавя понякога вместо нас и ни ги представя чрез сънищата :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Nympha » 27 Юни 2008, 12:58

Нещо което съм пробвала и действа.
Веднага като се събудите, вземете шепа брашно. Застанете с лице на изток. Издухайте часто от брашното и кажете:

Така както вятъра отнася това брашно, така да отнесе и всичко лошо което ще се случи.

Това трябва да се направи три пъти, като при последния път не бива да остане никакво брашно на ръката ви.

Все пак, дали е уместно по този начин да се опитваме да избягаме от лошите неща решавате вие, не винаги това което ние мислим за лошо е наистина такова, Важни са уроците и изводите които ще научим от нещастията които ни сполетяват и щом се е стигнало до там, значи не сме успели навреме.
Аватар
Nympha
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юни 2008, 10:25


Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта