рани след сън

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот water_princess » 05 Юли 2008, 21:15

не знам как да започна......но отскоро имам като синки на ръцете и то винаги след сън.първо беше на едната,след като изчезнаха се появиха и на другата ръкаи то от вътрешната страна..т.е. няма как да съм се ударила,докато съм спяла
Аватар
water_princess
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Юли 2008, 20:59

Мнениеот water_princess » 06 Юли 2008, 07:03

от какво може да са тези рани
Аватар
water_princess
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Юли 2008, 20:59

Мнениеот Kotentseto » 06 Юли 2008, 07:41

Според мен, проблемът ти е медицински.
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот avanabil » 06 Юли 2008, 07:44

water_princess написа:от какво може да са тези рани


Със сигурност от липса на витамин С и биофлавоноиди в организма!
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот venus » 06 Юли 2008, 09:02

"Синките" се появяват известно време след травмата, не веднага. По-вероятно е да са резултат от някакви твои ежедневни действия, отколкото да се дължат на нещо, случило се по време на сън.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот alistar » 07 Юли 2008, 18:28

Обърни внимание на синините. Формата и разположението приличат ли си? После се огледай,къде евентуално би могла да се "удариш" в дома си,за да получиш подобно разположение. Ако в астрала те ощипят ,много вероято е да имаш синини,но до като четох обясненията ти ми се даде,че това е сомнамбулизъм. Може да си заложиш капан за през ноща,нещо,което да сриташ или бутнеш,което да вдигне достатъчно шум,за да те събуди,освен това може да се програмираш да се събудиш веднага след първия си сън.(човек сънува 4-5 пъти и повече..) през една нощ. Не търси под вола теле:) "Нещата не са толкова прости..Те са ЗНАЧИТЕЛНО по-прости":))) Успех!:)
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Dagon » 07 Юли 2008, 18:40

може просто да спиш накриво... аз като спя ме описват като вентилатор, тъй че е малко вероятно да е свързано с нещо друго...
Last exit for the lost...
Аватар
Dagon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Юли 2008, 18:08
Местоположение: dark land city R'lyeh

Мнениеот Love » 07 Юли 2008, 20:22

Няма за какво да се притесняваш. Аз се събуждах надрана, но установих проблема. Не беше окултен, а просто съм се удряла в рамката на леглото.
Аватар
Love
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 04 Юли 2008, 16:36
Местоположение: In Your Dreams

Мнениеот water_princess » 07 Юли 2008, 20:33

ами можеи да съм се ударила някъде,но пък раните са от витрешната страна на ръката и са по-нагоре.. не знам
Аватар
water_princess
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Юли 2008, 20:59

Мнениеот water_princess » 07 Юли 2008, 20:42

alistar защо смяташ, че е сомнамбулизъм?
Аватар
water_princess
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 05 Юли 2008, 20:59

Мнениеот morsko_zaklinanie » 07 Юли 2008, 20:57

И аз преди няколко месеца имах период когато установих че имам синини в областта малко преди мишниците о_О И много се бях озадачила, мислех дори че имам здравословни проблеми. Установи се в поселдствие, че поради някакви си мои причини, съм кръстосвала ръцете си пред гърдите и съм се хващала за мишниците ми и съм стискала здраво.. И ето ти на. Насън човек някой път наситина може ад си причини странни неща.
~ GoNe aLL AloNe ~
Аватар
morsko_zaklinanie
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 18 Юни 2008, 09:56

Мнениеот galina_dim » 07 Юли 2008, 21:45

Морско заклинание, аз на твое място бих направила две неща:
1. Да подсигуря, че в стаята, в която спя, не ми става студено. Елементарно защо.
2. Да започна да си следя много изкъсо сънищата. Ако не ти става несъзнателно студено, това, което правиш, е заключване, при това - здраво. Аз лично бих била любопитна да знам срещу какво...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот morsko_zaklinanie » 08 Юли 2008, 11:12

galina_dim написа:2. Да започна да си следя много изкъсо сънищата. Ако не ти става несъзнателно студено, това, което правиш, е заключване, при това - здраво. Аз лично бих била любопитна да знам срещу какво...[/color]


Здравей Галина icon_flowerface

Беше вторият случай. Както всеки човек се сблъсква с проблеми в живота си, това се случва и смен. Тогава когато имах синини, беше пиков час. За да разбера кое от всичките ми грижи тогава е било основният проблем, както и ти каза, трябва да погледна много навътре. Засега се опитвам с медитация.
Аватар
morsko_zaklinanie
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 18 Юни 2008, 09:56


Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта