Общуване с себе си

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот peshokn » 08 Юли 2008, 11:44

Преди известно време писах в един подобен форум, че всеки път когато се събудя - в точния момент на прага на събуждането - чувам един глас. Това ми се случва постоянно и през повечето пъти тематиката, по която говорим се отнася за разни неща от живота ми. Съзнателния разговор трае около 2 - 3 мин. след събуждането.
В онзи форум ми казаха, че имам вибрации и ме насочиха към Робърт Монро, съответно и към Hemi-sync процедурите.
Към този момент, мога да потвърдя, че резултат има!
Пиша тук, защото ми е интересно има ли други хора, на които се случва същото?
Не ме разбираите грешно - искам да се уча, не претендирам с нищо!

Случвало ли Ви се е, в момента, преди да се събудите да получавате съвет от вътрешен глас? В смисъл, всеки път, когато се събудя, получавам подобно нещо. Тази сутрин го запомних и ще ви го кажа - "Събуди се, стани, погледни си часовника и се разходи за да бъдеш спокоен".
Събудих се, станах, мръднах напред назад, пръднах, помислих дали не е време да разтреса планините - но не беше - и погледнах часовника - 11:45.
УжасТъ, закъснявам за работа! Е, и какво? Бавничко, флегматично дори, се оправих и излязох и деня тепърва ми минава по нормален начин.
Ще гледам да запомня бъдещи съвети и се надявам да има истински воини тук, които да ме научат на нещо. Аз не съм воин - не съм и пишман воин или там както му казвате. Аз съм просто един "издухал" благомер, който дори незнае, че първото име на Карлос Кастанеда е Карлос.
Аватар
peshokn
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Юли 2008, 11:07

Мнениеот Raya » 06 Авг 2008, 18:09

Имала съм подобна случка само веднъж, но не я отдавам на нещо специално. Беше обаче не при събуждане, а при заспиване в проблемен период когато не можех да спя нормално и спокойно и исках само да заспя. Опитвах се да заспя и се бях почти унесла, когато мъжки глас ми каза много ясно 'Успокой се.' Заспах, спах като пор, а след няколко дни целия проблемен период приключи. На какво се дължи не знам, сметнах, че е просто вътрешен глас, интуиция ако искаш ангел хранител. Ако говорим за Кастанеда той нарича тези съветници Съюзници, или по-скоро Дон Хуан ги нарича така. Работата с тях обаче е енергообменна и затова Дон Хуан казва на Кастанеда, че той лично не иска да се възползва от тях.
Моето преживяване нямаше нищо общо със Съюзници и не бих казала, че прилича на твоето. Предполагам хората от въпросния форум са прави, все пак понякога не ти избираш Намерението, а то теб.
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland


Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта