демон ли ?

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот alana_lire » 20 Ное 2008, 21:16

такова нещо не бях сънувала до сега!!!! не знам как до го определя даже!!!!
сънувах,4е както си спя,изведнъж се събуждам от 4увството за неописуемо голям страх....тъмно е,но усещам,знам 4е някой или нещо е седнало на леглото ми и седи там...видях семо едва о4ертана сива фигура на нещо,което прили4аше на дете,но не беше..имаше адски ехидна усмивка,от тия,дето те хваща страх от тях...и това нещо си седеше на леглото ми и ми се "усмихваше",а аз цялата треперех....и после пак заспивам..и след малко пак усещам 4е има нещо на леглото ми...,но този път си беше фигурата на възрасте мъж ,който пак така гадно ми се "усмихваше ''насреща...и аз пак се разтреперах от страх..а на сутринта,когато ве4е се събудих от тоя кошмар..бях като изцедена..все едно съм болна и нямам никакви сили...
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот Moerin_Elf » 21 Ное 2008, 09:11

Може да е бил някой вамп:)
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот sirenaangela » 21 Ное 2008, 09:17

използвай ловец на духове,за да не те притесняват и стресират
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Neter-Kua » 21 Ное 2008, 14:36

и на мен ми се беше случило нещо подобно и то дни на ред...аз сънувам че ме души и това се повтаряше доста време-или някакъв кошмар или този сън :( разбирам те напълно...аз сутринта съм като парцал




alana_lire написа:такова нещо не бях сънувала до сега!!!! не знам как до го определя даже!!!!
сънувах,4е както си спя,изведнъж се събуждам от 4увството за неописуемо голям страх....тъмно е,но усещам,знам 4е някой или нещо е седнало на леглото ми и седи там...видях семо едва о4ертана сива фигура на нещо,което прили4аше на дете,но не беше..имаше адски ехидна усмивка,от тия,дето те хваща страх от тях...и това нещо си седеше на леглото ми и ми се "усмихваше",а аз цялата треперех....и после пак заспивам..и след малко пак усещам 4е има нещо на леглото ми...,но този път си беше фигурата на възрасте мъж ,който пак така гадно ми се "усмихваше ''насреща...и аз пак се разтреперах от страх..а на сутринта,когато ве4е се събудих от тоя кошмар..бях като изцедена..все едно съм болна и нямам никакви сили...


Странно е че задаваш този въпрос след участието си в темата
Вампирите реалност или мит?

но все пак...

1.Нучи се да превръщаш страха си в произволна емоция-радост,мъка,болка,нужда инстинкт и воля за определено действие(напълно възможно е). Експериментирай със стимули на страх от който съзнателно страниш. Когато следващия път ти случи това което си описала по-горе страха отново ще е там и това е напълно естествено,когато вече можеш да го превръщаш в произволно усещане опитай следното:
Изпитай усещането което би имал по време на физическо противоборство с някой- приток на адреналин,физическа сила, воля за надмощие и пречупване на противника.В такава ситуация страха по естествен начин отстъпва на инстинкта за самосъхранение. В това положение можеш да направиш две неща да отблъснеш противника от себе си и да бягаш или да го обезвредиш.Първия случай съм описал в по-горната тема. Трудно е да пресъздам с думи това което имам предвид във втория- инвокирай Jaguar Paw от Апокалипто и се научи да предизвикваш подобно емоционално състояние превръщайки се от плячка в ловец, когато можеш това придърпвай вампира още по-близо и ............. вече трябва да знаеш какво следва.

2.Ако не искаш да експериментираш но все пак искаш да се отървеш от тях когато идват вибрирай:ЕЛОХИМ ГЕБОР(запознай се със значението на думите) и визуализирай буквите на името.

3.Ако изобщо не искаш да идват-най-простия и изпитан метод проектирай няколко пентаграми из стаята в която спиш-по една за всяка стена,една за пода и една за тавана,само една на прага пред вратата също ще свърши работа. Въпреки това съветвам те да не се лишаваш от преживяването може да не е приятно но е незаменим опит
I will create as I speak.
Аватар
Neter-Kua
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 77
Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:35
Местоположение: Inarijarvi

Мнениеот Mixael » 24 Ное 2008, 19:08

Души на починали хора.

Най добрият ми приятел когато загина,една седмица всеки ден се опитваше да ме вземе със него ,като ме придушваше когато заспивах.Усещах ръка и недостик на въздух,отваряйки очите си видях сянка силует и дланта която ме души,тя беше без два пръста както на моя приятел липсваха от една злополуака.
По интерсувах се,и ми казаха какво да направя...но защото го познавам предприех действия.А в твоя случай ако не ги познаваш,и вобще дали е нещо подобно незнам.Поне не правят нищо само те гледат.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот alana_lire » 26 Ное 2008, 17:28

аз пък 4есто съм имала нещастието да се събудя от не4ие чуждо присъствие в стаята ,което се оказва седнало на леглото и съм имала слу4аи в които имам 4увството 4е това нещо ме задушава ...защото въздуха ,който дишах беше ледено студен и направо ме режеше през дробовете!!! ...
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21


Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта