целувка със смъртта

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот uvella » 08 Сеп 2009, 08:03

Хайде да опиша съня си, преди да съм се отказала...

Бях мъж.(никога не съм имала такива мераци - на никакво ниво)
В някакъв град и време от миналото. Градът- кошерище: хора, пазари, кръчми - оживен, всеки беше зает със своята работа. Хората - приветливи. Времето приятно. Като от поръчан от приказките град.
В гостилницата аз-мъж, се запознавам с млада и красива жена.
Смъртта.
Поисках й разрешение-получих го. Целунах я. Страст. И у двамата.
Комуникирахме без думи; разбрах, че никога не е била с мъж.
Дадохме си взаимно обещание - да правим секс.
Разделихме се почти влюбине.

Това е. Странно. Зареждащо. Екзалтиращо.

Дали има нещо общо с Кундалини...Сигурно. Иначе - символиката... Абе, де да знам. Кажете си мненията, аз съм объркана. Зная само, че съм някак си заредена с веселие. Хи-хих! Целувка със Смъртта. Очакван секс...
Хармония!
Аватар
uvella
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Юни 2009, 06:46

Мнениеот ultramarin » 08 Сеп 2009, 12:21

звучи добре... подобни неща, ако са пророчески, обикновено са свързани с критически запознанства - бъдещи първи приятели, съпрузи, Съученици по Пътя... кости, звезди, черни и тъчни матови дрехи - това са архетипи на запознанства... на "добрата среща"...

може и просто нещо хормонално да се е отразило на подсъзнанието ти...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Raya » 08 Сеп 2009, 20:19

Споко, uvella, аз сънувах бряг на море/океан, което видях и предишния ден, докато си дишах... явно има нещо :wink:
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland

Мнениеот sirenaangela » 09 Сеп 2009, 05:45

Понякога отговора е очевадно прост-среща на противоположни аспекти,от различна гледна точка.Най-вероятно: Ти,жена,обичаща живота,готова да му се отдадеш-в реала,но насън-мъж обичащ смъртта и готов да й се отдаде. Както всяко едно нещо има своята противоположност,така и човека има своите различни противоположни аспекти, които би трябвало да си сътрудничат за неговото благо.Да,свързано е с кундалини,та тя е изградена от мъжка и женска енергия.С две думи-човек трябва да си изясни ,че не е само мъж или жена,това ,че в момента си жена е само стечение на обстоятелствата!И не бива да обича само живота,защото смъртта е част от него
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот uvella » 09 Сеп 2009, 14:48

"Спестих" инфото, че сънят ми дойде като изневиделица след пълното качване/освобождаване/активиране (за пръв път-цялостно) на Кундалини.
Що се отнася до "смъртта", приемам я като символ на ново раждане. Това не изключва и реална/физическа смърт, но ще се постарая да не го допусна. Тъй че символиката (че съм мъж в съня) хич не ме бърка - професията ми в живота е една от "безполовите".

Raya написа:Споко, uvella, аз сънувах бряг на море/океан, което видях и предишния ден, докато си дишах... явно има нещо :wink:


:) наваксваш с елемента вода... дали пък... всъщност това е лично - ще ми шитнат темата само заради тоя спам. icon_angel

ultramarin написа:... ако са пророчески, обикновено са свързани с критически запознанства - бъдещи първи приятели, съпрузи, Съученици по Пътя... кости, звезди, черни и тъчни матови дрехи - това са архетипи на запознанства... на "добрата среща"...
може и просто нещо хормонално да се е отразило на подсъзнанието ти...


Да, може и така да е - срещи. Сънотълкуването хич не ми е силна страна (да не кажа, че въобще ми е чуждо). Хормоните са си ми в ред и добре/правилно експлоатирани, тъй че отпада тоя вариант. Ако се доверя на емоционалното си състояние след съня - еуфория и вътрешна радост, щастливо очакване на "нещо" хубаво...май е най-удачния вариант.

Смъртта за мен е само символ. Не я възприемам като "предупреждение" за някакъв катаклизъм в живота си, по-скоро промяна. Но каква?...

Моля ви, дайте идеи. Аз съм си на пътя, тъй че - к`вото и да мине, няма да се махна, ще си го посрещна и се надявам да не ме отнесе.
Хармония!
Аватар
uvella
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Юни 2009, 06:46

Мнениеот Anselma » 12 Дек 2009, 12:20

uvella написа: Бях мъж...В някакъв град и време от миналото. Градът- кошерище: хора, пазари, кръчми - оживен, всеки беше зает със своята работа. Хората - приветливи. Времето приятно. Като от поръчан от приказките град. В гостилницата аз-мъж, се запознавам с млада и красива жена. Смъртта. Поисках й разрешение-получих го. Целунах я. Страст. И у двамата. Комуникирахме без думи; разбрах, че никога не е била с мъж. Дадохме си взаимно обещание - да правим секс. Разделихме се почти влюбeни.


... емоционалното си състояние след съня - еуфория и вътрешна радост, щастливо очакване на "нещо" хубаво...


Сънят е изцяло хубав и показва нова силна емоционална връзка - любовна или приятелска. Връзка, в която много ще даваш от себе си, ще помагаш, и която ще те прави истински щастлива.

Смъртта тук като значение на думата не е на място и не се потвърждава от друг символ; не мисля, че става дума за умиране. Помисли върху свободните асоциации, които прави съзнанието ти с тази дума, както и дали не може да ти подсказва нещо като фонетично подобие.
Anselma
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 29 Ное 2009, 23:05


Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта