Куче

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот Air » 25 Сеп 2009, 08:42

По принцип сам тълкувам сънищата си, но с този имам малък проблем, затова се надявам някой да ми помогне. :)
Сънувах, че пред вратата ми има две кучета, помня, че едното беше голям ротвайлер, черен с бяло по главата. Отворих, и той се шмугна бързо вкъщи. Аз не исках да влиза, и го настъпих по опашката, но той се изплъзна, скочи в кухнята и взе цял плик с хляб. Разкъса го на двора, а аз ходех след него и събирах филиите. Но после се замислих, че няма смисъл да ги събирам вече и му ги дадох. Не помня дали ги изяде, защото сънят ми свърши.Не мога да го разтълкувам, та ако някой има идеи да казва...
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот furbo » 25 Сеп 2009, 10:24

По принцип,може да имаш грижи от законов характер.Делби на имоти или плащане на глоби,такси и т.н :wink:
Аватар
furbo
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 16:36

Мнениеот м Лъчезар » 25 Сеп 2009, 10:25

Явно е посланието е "Безсилие".

Другото е че няма ротвайлери с бяло на главата 8)
Адът е тук на земята
Аватар
м Лъчезар
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 16 Апр 2009, 06:40

Мнениеот rianegra » 25 Сеп 2009, 13:37

Air написа:По принцип сам тълкувам сънищата си, но с този имам малък проблем, затова се надявам някой да ми помогне. :)
Сънувах, че пред вратата ми има две кучета, помня, че едното беше голям ротвайлер, черен с бяло по главата. Отворих, и той се шмугна бързо вкъщи. Аз не исках да влиза, и го настъпих по опашката, но той се изплъзна, скочи в кухнята и взе цял плик с хляб. Разкъса го на двора, а аз ходех след него и събирах филиите. Но после се замислих, че няма смисъл да ги събирам вече и му ги дадох. Не помня дали ги изяде, защото сънят ми свърши.Не мога да го разтълкувам, та ако някой има идеи да казва...



Вероятно имаш хора в обкръжението си, които ти е трудно да прецениш дали са твои приятели или не съвсем. Може би си склонен да им дадеш шанс да го докажат, но в резултат ще се получи нещо, което ще те разочарова. Мисля, че съня ти показва именно това - допущаш някой до себе си, но той злоупотребява с твоето благоразположение и те ограбва емоционално и физически.....И двата по-горни поста също го тълкуват по този начин.....Излишни средства, време, емоции....безсилие, защото ти сам си допуснал цялата тази ситуация...
Аватар
rianegra
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 19 Май 2007, 19:44

Мнениеот Air » 25 Сеп 2009, 23:28

Ох... добре, как да се оправям с цялата ситуация, не искам да е със злоба, нямам такова нещо в себе си, просто да игнорирам персоната...но е толкова трудно, ако разбирате за какво говоря...
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот furbo » 26 Сеп 2009, 06:49

"Обикни истината,и истината ще те направи свободен"
Колкото и да е трудно, понякога е наложително да се говори истината и нищо друго.
Компромисът и лъжата или задълбочават проблема или отлагат поправянето му :wink:
Аватар
furbo
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 16:36


Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта