Излизане от тялото/Пренасяне?!

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот Lara Croft » 30 Сеп 2009, 17:39

Не знам точно как да го опиша,но е доста страшничко.Случвало ми се е няколко пъти да заспя,но сякаш ненапълно.В този момент на ''унес'' усещам нещо като трептене по цялото си тяло.Първият случай,в който усетих че това не е просто някакъв странен сън беше една вечер към 3 часа.Понеже един съсед го бяха блъснали докато е карал мотора си,се почувствах много кофти заради ситуацията в която изпадат близките му,наистина имат сложна история.Не ги познавах по имена,просто по физиономии.И понеже съм много чувствителен човек изпитвам нещо като съчувствие,не мога да скрия че плаках.Е,след 2-3 дни , във въпросната вечер се ''унесох'' и се озовах до един вход и четях скъсаният некролог на момчето(22-25 години да е ...бил)Реших да вдигна скъсаната част нагоре,за да го залепя по някакъв начин и в същият този момент за части от секундата усетих как това момче ме блъска в гръб с всичка сила,усетих някакъв страхотен гняв...И някак ме заболя вътре в тялото ми,не повърхността.И се осъзнах че лежа вкъщи по корем и не мога да се мръдна,нито да си отворя очите,нито да говоря.Беше нещо адски страшно.Майка ми каза че за секунди съм спряла да дишам и не съм я чувала в продължение на ,не знам,може би минута.В съзнанието си виках и се опитвах да се мръдна но сякаш не бях в тялото си,и в същото време осъзнавах че всъщност съм!Много пъти се е случвало нещо подобно,но си казвам "сега е момента да отворя очи,колкото и да не искам" и понякога успявам да погледна и после отново заспивам.Имаше случай,в който точно преди да се унеса си казах че ще видя някой избран човек някъде и така и стана.Но снощи просто си изкарах ангелите!Толкова никога не ме е било шубе до сега!Унесох се и се събудих в реално време.(Всъщност все още спах,някак будна) Видях някаква сянка до възглавницата си , реших да се мръдна,но не успях.Започнах да викам.Завърза ми се езика,буквално,обърна се надолу,сякаш получавах гърч.Ушите ми заглъхнаха,не се чувах как се опитвам да викам,издавах някакви звуци,накрая успях да размърдам само ръцете си.Интересното тук беше че горе-долу може би съм започнала да контролирам това нещо.Така и не разбрах как съм се събудила.Сърцето ми туптеше адски бързо,станах и се намокрих леко с вода,след което легнах при майка си.Смятайте за какъв сериозен проблем става въпрос!Мисля да ходя на църква,да говоря с попа,може би има какво да ми каже.Обмислях и варианта да си купя/направя дриймкетчър,но ако това е някакъв вид астрална проекция по време на сън,няма смисъл да пренебрегвам нещо толкова .. феноменално.Казала съм на двама-трима човека,може би само майка ми ми вярва.За това се обръщам към вас.Какво е това нещо?Защо се получава,възможно ли е да ми навреди?
Луцифер.Другото ми аз.
Lara Croft
 
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Фев 2009, 21:41

Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта