Сънувам отвтратителни кошмари когато кучето ми не е в стаята

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот Samsara » 22 Окт 2009, 20:56

Мисля, че заглавието си е направо въпроса. Имам едно куче, казва се Тера и е порода Хъски. Кучето спи в леглото с мен и почти винаги оказва да слезне от него, така спиме двамата. Когато обаче кучето го няма в къщата и спя в тази стая сънувам най-гадните неща, които най-често са свързани с моята смърт.

Първоначалто си мислех, че е внушение, но в последствие започнах да изолирам кучето от стаята и още първата нощ имах гаден и неспокоен сън. Смених и леглото наскоро, но мисля е е от стаята.
Аватар
Samsara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Окт 2008, 20:50

Мнениеот Wizard » 22 Окт 2009, 21:19

Samsara написа:Смених и леглото наскоро, но мисля е е от стаята.


Добре се ориентираш. Опитай да си купиш някоя книга за фенг шуй и провери разположението на кревата ти. Има значение в КАКВА посока - изток, запад, север или юг сочи главата ти! Не е достатъчно само да си купиш нов креват :) , ако използваш стари завивки, например.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Samsara » 22 Окт 2009, 22:27

Предполагам, че такава книга мога да намеря в езотерична книжарница? Може ли малко повече насоки. Завивките съм ги сменил, леглото гледа към Витоша, което май е посока Север - Юг, главата ми е към Север, кучето спи в краката ми, което е север
Аватар
Samsara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Окт 2008, 20:50

Мнениеот uvella » 23 Окт 2009, 06:53

Глава на север, крака на юг е общовалидното правило. Можеш да ползваш компас, ако не си сигурен за посоките.

Книги по Фен шуи има във всички книжарници в Бг, всякакви...(не си спомням автора, една от тях е "Фен шуи за дома и офиса" има и книги за всяка от стаите поотделно - въобще избора е голям).
Препоръчвам ти обаче, първо да пречистиш стаята - в МГ има доста работещи ритуали за това, а след това да "зареждаш" енергийно чрез техниките на Фен шуи.
В раздел "Заклинания/ритуали" съм пуснала една несложна техника, темата е "Почистване на дома и офиса", за която не са необходими кой знае какви магически познания, но пък работи добре. Ето ти директно и линка: viewtopic.php?f=32&t=4700

Друг вариант - стаята, в която изпълняваш МПРП, "от само себе си" се пречиства (донякъде).

Трето - направи си "хващач на сънища" (или си купи, но ще трябва да го "пригаждаш" към себе си). Има теми/техники в разделя за сънищата в МГ.
Хармония!
Аватар
uvella
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Юни 2009, 06:46

Мнениеот Wizard » 23 Окт 2009, 21:43

Samsara написа:Предполагам, че такава книга мога да намеря в езотерична книжарница? Може ли малко повече насоки. Завивките съм ги сменил, леглото гледа към Витоша, което май е посока Север - Юг, главата ми е към Север, кучето спи в краката ми, което е север


Накара ме да се разсмея :) , благодаря за което!
Първо Витоша е на Юг и определено така няма да определиш ПРАВИЛНАТА посока... Ще ти трябва компас, за да ти бъде всичко както трябва. Иначе се откажи и не си създавай излишни главоболия. Или ще правиш нещо както трябва, или изобщо недей да се захващаш. А кучето къде спи... :) , изобщо не е важно в случая!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Nemezius » 23 Окт 2009, 22:56

"Фун Шуй за апартамента", авт. Ричард Уебстър, изд. Аратрон, цена 6лв.

Малка, симпатична книжка, която се намира и на славейковото пазарче, но изненадващо пълна с доста добри насоки за устанявяване на личностните типове на живущите в апартамента и съобразяване подредбите с това и балансирането на наличното и използване на ба гуа огледала в зависимост от насочени Ша потоци.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот magic girl » 26 Окт 2009, 22:12

здравей! имаше едно поверие според,което като се влезе в нов дом се пуска куче и където то легне там трябва да ти е леглото.Ако искаш пробвай.А за котката поверието е на обратно-където легне :там има много силна енергия и там не се стой често...От опит знам че ако котката отиде на дадено и място и легне там не се стой или в твоя случай -не се спи.Може да пуснеш котка и ако тя легне на мястото с леглото-го премести или пусни кучето и където легне в стаята ти-там сложи леглото!!!!!!!!!
Аватар
magic girl
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 06:03

Мнениеот Lord Voldemor » 28 Окт 2009, 19:49

Най-вероятната причина за гореописания проблем е геопатогенна зона.Такива се образуват не само в следствие на антропологическата дейност,ами се и акумолират от самата земя-някои учени твърдят,че геоп.зони има на всяки 2 кв.метра.
Препоръчаната от Немезиус книга не съм я чел,но явно това е необходимо четиво за всеки дом.
Аз лично използвам интуитивно нареждане на мебелите,както и разните очистващи практики.
Все пак,ако искате да разкриете къде има такива зони в дома ви,а нямате куче :) използвайте прастария метод-яйце в в буркан с вода.При наличие на силна геоп.зона,жълтъкът се втвътрдява като при термообработка.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Wizard » 28 Окт 2009, 23:27

Lord Voldemor написа:Все пак,ако искате да разкриете къде има такива зони в дома ви,а нямате куче :) използвайте прастария метод-яйце в в буркан с вода.При наличие на силна геоп.зона,жълтъкът се втвътрдява като при термообработка.



Друг вариант е да се снабдите с църковни свещи и да проверите стаята или домът където живеете. При наличие на патологична зона, свеща трябва да пука/пращи много по-силно, отколкото обикновено.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Nemezius » 29 Окт 2009, 12:24

Волдемор, Уизард, и двата метода са добри, но само за установяване- както знате добре, те не дават след това никакви резултати и указания какво аджеба да се прави- "да, те тука е геоп. център, и какво да правя- да си сменям жилището или планетата направо?!"- за това и препоръчах именно тази книжка- подходяща е за начинаещи, достъпно написана, на достъпна цена(че то 6лв за 2 кутии цигари, и то не от по-скъпите- някои на ден по толкова пушат), малка и полезна- има-няма 50-60 странички малък формат само са нищо просто(не съм сигурен за точни размер- не ми е пред очите в момента).

Само за протокола: случващото се не е задължително да се дължи на геоп. център в зоната на леглото/стаята- възможно е да е отклонена енергия от греда например, от разместване на мебелите у съседите(смешно звучи, но съм го наблюдавал точно това- съседите разместват, тия под тях се променят) и какво ли още не, което да възпрепятства протичането на енергията.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Samsara » 19 Фев 2011, 01:36

Wizard написа:
Samsara написа:Предполагам, че такава книга мога да намеря в езотерична книжарница? Може ли малко повече насоки. Завивките съм ги сменил, леглото гледа към Витоша, което май е посока Север - Юг, главата ми е към Север, кучето спи в краката ми, което е север


Накара ме да се разсмея :) , благодаря за което!
Първо Витоша е на Юг и определено така няма да определиш ПРАВИЛНАТА посока... Ще ти трябва компас, за да ти бъде всичко както трябва. Иначе се откажи и не си създавай излишни главоболия. Или ще правиш нещо както трябва, или изобщо недей да се захващаш. А кучето къде спи... :) , изобщо не е важно в случая!


Много е важно всъщност наличието на котка и куче в един дом. Котката поема негативните енергии а кучето положителните и негативните. Относно сънищата, откакто смених леглото, заедно с чаршавите всичко вече е наред icon_eusa_dance
Аватар
Samsara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Окт 2008, 20:50


Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта