Телепатичен СЪН - Помогнете!!!

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот kimbo » 19 Сеп 2010, 14:09

Здравейте, сега ще ви разкажа какво ми се случи преди около 2 години, и до ден днешен нямам обясняние с какво съм предизвикал това и как се получи, задавал съм този въпрос в Много различни международни форуми и до сега НИКОИ не ми е одговорил на въпроса как се казва това събитие и евентуално механизма на работа. А ето и историята.

Както казах преди около 2 години, както всяка вечер обикновена, взех душ и си легнах да спя, сънят ми беше адски реален и сънувах как АЗ, Вуичо ми и Баща ми сме на една площадка в един слънчев ден .. тази площадка е реална в моя квартал и всичко беше супер подробно, паркираните коли около нас и всичко помня до най малката подробност, имахме разговор помежду си тримата и накрая се скарахме за нещо с баща ми, след което се сабудих.. направих си Кафенце и по късно може би 30 минути по късно реших да отида на гости във Вуичо ми, отидох в тях и още при влизането ми ме погледна странно и ме попита, абе снощи какво Сънува? Настрахнах целиа и разбрах че той знае и като започнах да му казвам че сме били тримата еди си къде.. и той ЗНАМ аз те питам защото и аз бях там и дори помнеше аз точно какво съм му казал.. както и аз рабира се всяка моя дума.. също разположението ни, кой къде е бил застанал на този паркинг площадка и всичко ЛОЛ.. Вуичо ми по принцип не е вярващ и въобще идея си няма какво може да е това и дори не го обсаждаме.. след около 3-4 дена се видях с Баща ми и го попитах абе ти преди 3-4 дена да си спомняш нещо да си санувал странно, и той ми каза че е сънувал че сме.. НА СЪЩОТО МЯСТО и пак знаеше кой какво е казал но не обърнал внимание защото той си мислил че е просто сън и не знае че и ние сме били реално там.
Интересното е че аз бях пръв на мястото И всеки отнас живее отделно, също така дори не съм си мислил за тях или нещо, просто най обикновенна вечер легнах да спя и се получи това нещо. От този момент още по силно вярвам че хората може да комуникират помежду си без значение от разстоянието само чрез мозъка си.
Идеята е че представа си нямам как се получи и какво е предизвикало това, нито пък сънят се е сбъднал Иксам да разбера защото ме човърка от вътре как се нарича това явление и евентуално как се тренира,, защото на практика щом съм го направил веднъж означава че Мога да го направя и втори път, тоест че е ВЪЗМОЖНО освен това мисля че аз съм бил свързващото звено, защото аз бях пръв на мястото И освен това аз винаги съм вярвал че човек може да използва телепатия докато и Баща ми и Вуичо ми и сега да ги питаш.. са Абсолютно невярващи в Нищо.

Според мен може да се избира място и човек... това е моята теория и някак си неволно без да искам е станало така.. НО ако може да се усаваршенства представете си че си избирате МЯСТО за срешата, което си пожелаете някакво Райско кътче и също Човекът с който искате да разговаряте...
Направи ми впечетление че сънят беше Адски Реален все едно не е сън.

Ако имате идея или подобни случки или знаете как се нарича това и какво може да го е предизвикало ще се радвам да ми пишете тук.
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот Nemezius » 19 Сеп 2010, 15:58

Нищо ново :wink: Ако искаш да контролираш тези процеси, то първата стъпка е да се научиш да се осъзнаваш в сънищата- едва тогава вече ще можеш да постигнеш контрол и над "къде" и "с кого"(а с времето и да "придърпваш" други хора в сънищата си- реални хора, а не спрайтове- или да навлизаш в чуждите сънища и, евентуално, да поемаш контрол и на техните).
Ако трябва да ти препоръчам литература по темата- има много изписано по нета, като мога да кажа от опит, че описаната от Реутов в "Хакери на сънища"(за съжаление 2-рата част, от която също може да се научи много, не е преведена на български, но ако руският не е проблем за теб- прочети и нея) система, базирана на писанията на Кастанеда по темата. Други произведения, които да са полезни, са например "Праговете на сънуването", "Практикум на Равена" и др.
Ако решиш да работиш по темата и искаш да се запознаеш с реални хора, които също работим по сънищата си, то би могъл да ни потърсиш в цветовете.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот kimbo » 19 Сеп 2010, 21:35

Мерси, понеже съм нов и това ми се случи без да знам как стана. Не можах да разбера за Цветовете? ако искам да се запозная с реални хора би могъл да ни потърсиш в цветовете?! какво имаш в предвид МОЛЯ ако е възможно да ми обясниш по като за начинаещ понеже както казах.. съм го направил без да искам. Мисалта ми е че щом веднъж е станало значи мога да го правя..
Руски не разбирам но мога да чета и разбирам перф. English та мисалта ми е има ли точно название как се казва това? за да мога да си търся информация подробно и да си чета литература!?

Мерси предварително
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот kimbo » 19 Сеп 2010, 21:37

Също така не разбрах какво е Спрайтове? в моя Сън хората бяха реални съществуващи хора.

Мерси предварително
Аватар
kimbo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Сеп 2010, 19:25

Мнениеот lil » 20 Сеп 2010, 20:33



Това е сайтът, за който пише Немезиус.
Аватар
lil
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Сеп 2006, 20:45


Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта