Демон/Шаман - Кръщение или Предупреждение. Мoля за помощ

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот Lorber » 05 Яну 2011, 12:36

Здравейте :)
Нов съм в форума и реших с първото си мнение да споделя какво сънувах преди два дена ако има хора който могат да тълкуват сънища ще се радвам да ми изяснят откачения ми сън.. като цяло скоро започнах да се интересувам от магия,неизвеснотото и тн..

в поненделник попаднах на една статия за вуду магия и реших да пробвам.вечерта срещу вторник събрах всичко необходимо за направата на вуду кукла от восък с цел любовна магия...започнах изработването и, но към 2 и нещо ми се доспа ужасно много и неможах да я завърша..легнах си като оставих куклата незавършена..
Тук идва сънят ми или реалната случка(казвам реалната случка понеже като сънувам винаги сънят ми ме отнася някъде, но не и в моята стая както се случи сега) Първоначално усетих, че нещо ме гледа от далече, но не му обърнах внимание като, че ли то усети моята реакция и си насочи цялото внимание към мен влезе в стаята ми и за момента само обикаляше в нея.. аз лежах по корем и не го виждах, но усещах всяко негово движение.В този момента чувствах голяма доза страх, но и в същото време любопитство..опитах се да се обърна да го погледна и да се опитам да го питам какво желае като всичко правех абсолютно съзнателно (даже незнам дали тази тема е за този раздел понеже съм сигурен че бях 100% буден след като насочи цялото си внимание към мен - както и да е.. извинявам се ако съм oбъркал) малко се отплеснах.. като се опитах да се обърна то не ми позволи и ме завъртя отново по корем тогава за момент изпитах леко успокоение след това седна до мен на леглото като искаше да ми каже нещо, но така и неразбрах какво искаше да ми каже.. поседя до мен около 15 секунди след това извади ръката си (ръка силно казано) дланта му беше колкото половината ми гръб с дълги криви пръсти и дълги криви нокти с почти никаква плът по самата ръка докосна ме/пипна ме по гърба като ръката му обхващаше почти целият ми гръб все едно ме беляза/маркира след това каза две или три срички не съм сигурен дали бяха думи и си тръгна докато през цялото време докато седеше до мен изпитвах - страх,любопитство,успокоение,мир и още какви ли не чувства минаха през мен.

Аз стигнах до заключението, че искаше да ме предупреди да не се занимавам с вуду или искаше да ме кръсти като току що влязъл в тази сфера.Може и да съм в грешна посока за това моля ако някой има обеснение нека да сподели дори и на личен месидж.

ПС: Извинявам се за бедният ми български език предварително
Аватар
Lorber
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Яну 2011, 13:46

Мнениеот hamster » 06 Яну 2011, 10:09

е това става като някой прочел и направил "нещо" като "нищо" и то точно с вуду
най вероятно е игра на мозъка ама описанието ти почти съвпада
разтопи обратно всичко и си направи пречистване и друг път чети повече преди да правиш глупости
Аватар
hamster
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 130
Регистриран на: 22 Сеп 2009, 15:53

Мнениеот Lorber » 06 Яну 2011, 11:24

Смисъл какво имаш в предвид че описанието съвпада? съвпада с кое играта на мозъка или с реално създание което се опитва да ми попречи или помогне?Всеки е правил грешки..аз немога да преценя в моя случей дали е грешка или друго за това се обърнах към вас за съвет.
Аватар
Lorber
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Яну 2011, 13:46

Мнениеот Lord Voldemor » 08 Яну 2011, 17:27

Голяма грешка е като се започне ритуал,той да не се завърши-както ти е писал хамстера,разтопи всичко обратно(ако още не си го направил)и си дай почивка от такива занимания-по-добре,отколкото пак да те навестяват разни астрални същности.
Въпросното същество,дето се е появило-изтрий си го от съзнанието,и при никакъв случай не позволявай пак да се натрапва.Ако не контролираш(съзнаваш) оптимално какво се случва около теб,само ще си навредиш и то на едно фино ниво,което предхожда проявленита в плътния ни свят.
Не прави ритуали на разни хора,дето не знаят какво става-повярвай ми,по-скоро ще се върнеш в един момент назад,чудейки се ,,е тва пък отде ми доде на главата :mrgreen:
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си


Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта