Хора без лица

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот mushmoranka » 03 Мар 2011, 00:01

Виждам, че всеки пише за сънищата си, и реших и аз да попитам за нещо!
От както се помня рядко сънувам лицата на хората ... все едно са сенки, едно черно петно незнам как дса го обясня, но аз винаги знаех кой е човека, защото го усещах по някакъв начин! Някои казват, че съм се загубила и трябва да се намеря, когато сънуваш хората с лица, знаеп къде си.. аз го измествам малко по- така ... и слепите хора знаят къде са, макар и да не виждат, при тях усещането е много по-развито отколкото в един човек с нормално зренеие!
КАкво мислите вие?
Аватар
mushmoranka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Авг 2010, 20:36

Мнениеот Wizard » 04 Мар 2011, 11:23

Какво имаш в предвид като казваш това: "....когато сънуваш хората с лица, знаеп къде си.. аз го измествам малко по- така ... и слепите хора знаят къде са, макар и да не виждат, при тях усещането е много по-развито отколкото в един човек с нормално зренеие!"
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Raya » 13 Апр 2011, 09:41

Нормално е да не виждаш ясно, да виждаш размито или замъглено лицата на хората в съня си и да познаваш хората само по усещането си за тях. За мен дори е нормално да виждам някой, който познавам и да знам, че не е той или да виждам непознат и да го усещам като мой познат.
" Някои казват, че съм се загубила и трябва да се намеря,...." - това и аз не го разбрах и не знам какво искаш да кажеш с него, но иначе не виждам нищо ненормално или странно.
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland


Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта