Закономерности на сънищата

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот Raya » 13 Апр 2011, 10:12

По питане на sirenaangela се задълбах да събера всичките си записани сънища на едно място и с нея забелязахме някои закономерности. Споделям това, което забелязах за моите сънища:

1. Около края на Март и целия Април: сънища с много хора и действия, често твърде наситени, за да се запомнят детайлно, откриват се нови непознати места от сънната карта (места където не сме били преди в сънищата си), гледам съня като на филм без да участвам в него, в съня често участва някаква известна личност (и тук не става дума за това да си гледал филм с някой актьор и същата нощ да сънуваш сън подобен на филм със същия актьор), в сънищата често присъстват много непознати хора или хора, които си познавал много отдавна и не си виждал от много време. Също забелязах, че много по-често в съня ми присъства някакво животно.

2. Май и около Октомври: сънища, които съм сънувала и преди или са ми познати, защото са като части на сънища, които съм сънувала преди. Повторение на сънища, сънища със същия сюжет или на същете места с подобен сюжет на вече сънувани сънища. Много по-често чувство на дежа-вю в будно състояние.

Някой друг има ли подобни наблюдения за някакви закономерности на сънищата през месеците, фазите на луната, сезоните или повтаряемостта изобщо, независимо дали на сюжет, вид сънища, елемент от съня, ОС-та и т.н.? Ако има, то нека сподели, за да можем да установим още закономерности.
тра-ла-ла...
Аватар
Raya
Модератор
 
Мнения: 96
Регистриран на: 06 Яну 2008, 15:54
Местоположение: Neverland

Назад към Сънища

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта