Сън, реалност или просто внушение ?

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот PureMorning » 10 Май 2011, 13:43

Здравейте ! От скоро следя форума и се старая да се образовам поне мъничко на тема окултно, така че се извинявам, ако въпросът ми е неясен или глупав, но не намирам подходящ човек към когото мога да се обърна. Преди около два месеца сънувах следното - бях на някакво място, което ми напомня полева болница(там, където лекуват войници при битки) от Първата световна. Не помня много, но тогава казах - "Извикайте дух номер шест". Веднага след това се събудих, беше още тъмно. Сигурна съм, че бях будна, защото обърнах глава към компютъра и видях мигащата лампичка, както и стола, върху който си бях хвърлила дрехите. Тогава изпитах онова гадно чувство, че във въздуха витае много лоша енергия, някакво зло. Обърнах глава на другата страна. След секунда сякаш някой/нещо седна на гърдите ми и започна да "изсмуква" въздуха от дробовете ми. Опитвах се да се съпротивлявам, но сякаш бях парализирана. През главата ми мина мисълта, че трябва да престана да се опитвам да мърдам и да се дърпам, за да изчезне това нещо. И така и стана - отпуснах се за секунда и всичко престана. Отново се обърнах към компютъра и всичко си беше като преди секунди, а върху гръдния кош още усещах болка, сякаш някой наистина беше седял там допреди секунди. После търсих в интернет, но не открих нищо за този дух номер шест. Въпросът ми е дали изобщо този дух от съня ми е свързан с това, което се случи, когато се събудих, или е нещо различно ? Изобщо съществува ли такъв ? И какво беше това, което изсмукваше въздуха ми - нещата, които намерих все не му отговарят напълно или не са съвсем така.
Не знам дали има общо, преди не спах в тази стая, а откакто се преместих в нея (вече повече от година) все сънувам кошмари. От седмица се върнах в моята си стая, където си имам и капан за сънища, който наистина ми помага (или поне така си мисля) и сънищата ми се успокоиха, но в просъница все ми се струва, че нещо от съседната стая се опитва да влезе в моята, но не успява.
Извинявам се пак, ако въпросът ми е глупав или не му е тук мястото. :/
Аватар
PureMorning
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 07 Май 2011, 19:49

Мнениеот DarkMagicMaster » 21 Май 2011, 22:33

Ще ти предложа ето тази истина... не те съветвам да задълбаваш
В състояние на просъница има гранично състояние в което сънния свят се слива с реалния и буквално сънуваме на яве... Ако искаш да запазиш съня си спокоен прави нещо като "ритуали" поставяне на капан за сънища - който да успокоява подсъзнанието ти ... ще забравиш за случилото се... старай се да имаш чисти мисли и да си положително настроена ... и няма да имаш проблеми - модерната медицина казва, че кошмарите са начина на тялото да се справя със стреса...
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31


Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта