4ти ден в чужбина

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот alana_lire » 31 Авг 2011, 13:25

здравейте,имам чн въпрос - вече 4-ри дена подред сънувам ,4е съм в чужбина ,в една и съща страна и всичките действия се развиват на нейна територия .. какво означава това?
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот Wizard » 03 Сеп 2011, 11:41

Зависи какво точно сънуваш!! Това коя е страната в чужбина, би било най-малкото, което да значи за теб...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот alana_lire » 04 Сеп 2011, 13:00

ами ,бях там на обучение за месец и от както съм се върнала всеки мой сън се развива там ... различни неща се случват,но все на една и съща територия .. сиг значи много за мен,понеже си оставих сърцето там :( но исках да попитам,понеже в съновниците нищо не успях да намеря
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот Arhimikus » 10 Сеп 2011, 09:20

Сама даваш отговор на въпроса си - "понеже си оставих сърцето там". Сънищата не винаги предсказват нещо. Понякога просто повтарят действителността. Повтарят това, което се е случило наяве - хубави или лоши моменти. Съзнанието ти те връща отново там, където ти е било хубаво. Наслаждавай се на сънищата си :)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Wizard » 12 Сеп 2011, 17:58

Архимикус е дал отговор на въпроса ти. Само ще добавя, че съня е и отражение на МИСЛИТЕ ти през деня. Така че, ако мислиш постояно за това КАКВО се е случило в съответната държава, това и най-вероятно би сънувала през ноща...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта