Изпращане сън на някой

Сънищата - какви са те, можем ли да ги контролираме, в състояние ли сме да правим магия, докато сънуваме. Опишете съня си и открийте неговото тълкуване.

Модератор: Raya

Назад към Сънища

Мнениеот witch_88 » 03 Авг 2005, 22:18

Изпращане сън на някой

1.Определете точно какво е това, което искате той да чуе или усети. Напишете вашето желание на парче хартия в проста синтезирана форма.
2. Направете възглавнчика като използвате малък квадрат от плат и вата. Поставете вътре щипка лавандула и розмарин. Сложете и парчето хартия, и тогава зашийте.
3. Сложете възглавничката на вашия олтар. Направете олтарна молитва, съсредоточете се, тогава създайте свещенно пространство. Отворете кръга и ако искате призовете елементите, но не е задължително
4. Концентрирайте се, задръжте ръцете си над възглавничката и кажете следното:
Свята Майко, Божествена
Аз стоя пред твоят свещен храм
Този човек да не слуша или чува
Моите думи да гъделичкат и заглушават ухото
Свята Майко, Божествена
Изпрати сън, събуди съзнанието
През нейното/неговото въображение той/те живее
Кошмара/урока/страстта той/тя така свободна дава
Свята Майко,Божествена
Изпрати му/и твоя омаен дъх
Изчисти праха, прескочи границите
Носи моето послание чрез зова на духовете.
Представете си как съня му се явява и го кара да бълнува.
Потопете възглавничката във вода и загасете свещите.
witch_88
Аватар
witch_88
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 22 Юли 2005, 13:50
Местоположение: karnobat

Мнениеот AryanSun » 07 Окт 2005, 11:04

Не е лоша идеята,но мисля,че с кристал ще работи по-добре,поста
вен под възглавницата на този,който трябва да сънува нещо.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот witch_88 » 07 Окт 2005, 14:54

да но ако иска6 да изпрати6 сан на някои и тои да не знае как ще му слойиш кристала под възглавницата. icon_eusa_clap
witch_88
Аватар
witch_88
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 22 Юли 2005, 13:50
Местоположение: karnobat

Мнениеот AryanSun » 07 Окт 2005, 18:04

witch_88 написа:да но ако иска6 да изпрати6 сан на някои и тои да не знае как ще му слойиш кристала под възглавницата. icon_eusa_clap


...освен ако не живееш с този човек и искаш да му изпратиш послание или знание или пък да си направиш базик:)).
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

:)

Мнениеот Druida » 08 Окт 2005, 09:57

Метода ми се струва доста примитивен:)))

Има къде по-изискани методи без възглавнички, кристали, билки и други подобни. Въобще на един Маг такива неща си мисля, че не са му необходими.
Макар, че Маг едва ли би се занимавал с пращане на сънища освен ако не е, за да пробуди духовните сили на сънуващия.
Аватар
Druida
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 70
Регистриран на: 26 Мар 2005, 20:19

Мнениеот damnameneus » 09 Окт 2005, 17:44

понякога в най-простите неща се крият най-великите истини, недейте да смятате, че някой сложен ритуал или безброй визуализации ви правят по опитни от някоя баба която си бае на билките. Това е така да се каже магическото невежество за превъзходството на даден тип магия.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот AryanSun » 15 Окт 2005, 15:10

Melina написа:Хихик :) :) :) Че защо ти е да изпращаш сън на някого, щом си толкова близо до него, че можеш да "пъхнеш" съответното нещо под възглавницата, вместо да му кажеш лично, каквото искаш да му казваш :roll: ...? Или долавям леко желание за манипулация...? :)

Примитивно или не, кой както умее. Изискани методи? Те винаги са били едни и същи... дори и в сегашните модерни времена погледнати под друг ъгъл, методите пак си остават същите. Не говоря за отвари и кристални топки (не ги и подценявам разбира се) , а за нещо съвсем друго. :)

Enjoy, but be careful ;)


Психоанализата работи по подобен на4ин.Можеш да изпратиш сън
на някого за да преживее свой страх или проблем например.Много
психолози и психиатри използват техниките на кастанеда за да
помогнат на пациентите си да преживеят техните кошмари,пробле
ми,паранои и пр.

Може да е с у4ебна цел също така.Особено маги4еска.

Да,с цел манипулация.Но не е нужно да е с някаква егоисти4на
цел.А например да нау4иш човека на нещо.Например ако руши
живота си или има някакви болни навици да види докъде може
да стигне.Тоест един вид предупреждение.

Та ето няколко от хилядите варианти...
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Druida » 16 Окт 2005, 10:41

... и аз имах в предвид същото. Изпращане някому сън е оправдано само ако е с безкористна цел за пробуждане на неговите духовни сили, както е например в окултния роман Занони.
Аватар
Druida
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 70
Регистриран на: 26 Мар 2005, 20:19

Мнениеот GrimmJow » 27 Сеп 2007, 22:05

witch_88
Извинявай за можеби тъпия въпрос , но при неналичието на Ултар как може да се приложи този метод или какво още може да послужи за изпълняване на този ритуал(ако може така да го наречем) ?
Благодаря предварително :oops:
Аватар
GrimmJow
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Сеп 2007, 20:41

Мнениеот galina_dim » 28 Сеп 2007, 05:54

Олтар се пише и изговаря, за разлика от Усещам например. Лесно можеш да го запомниш - Окултизъм и Олтар.

По принцип наличието на стационарен олтар не е задължително, а и винаги можеш да си направиш временен такъв, или поне да го пресъздадеш с някои неща само. Прочети малко повече за олтара и какъв му е смисъла и после пробвай :) Успех.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот blackcat81 » 01 Фев 2014, 17:25

Druida написа:Метода ми се струва доста примитивен:)))

Има къде по-изискани методи без възглавнички, кристали, билки и други подобни. Въобще на един Маг такива неща си мисля, че не са му необходими.
Макар, че Маг едва ли би се занимавал с пращане на сънища освен ако не е, за да пробуди духовните сили на сънуващия.


Здравейте, доста следя темите за сънищата и работата с тях. След като това ти се струва несериозно, би ли споделил някакъв по-сериозен и ефективен метод? Искам да се науча да пращам сънища, не с егоистични и манипулативни цели, а по някога просто, за да подскажа нещо на някой, който упорито отказва съвети и обсъждане. още повече, че не искам пряко да си давам съвета и мнението и после да се държат с мен, все едно са ми задължени. Някак по-добре ми се струва човекът "уж" сам да достигне до прозрение, а всъщност да бъде леко насочен в съня си. Благодаря предварително
Аватар
blackcat81
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Яну 2014, 15:00


Назад към Сънища

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта