Лунна магия за късмет

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот Shadow Mage » 15 Мар 2006, 09:27

Изпълнява се по време на пълнолунието. Кажете следното заклинание:

"Господарке на късмета, излез от своя скрит път. Благасловенна твоята светлина падаща върху мен, както светлината на Луната, падаща отгоре, и в светлината на късмета нека бъда благословен(а) до следващата пълна луна!"

Заклинанието трае до следващото пълнолуние, след което може да се поднови отново :).
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Agata » 12 Юни 2006, 17:01

Здравейте, току що се регистрирах.От доста време чета тук и много ми харесва. Колкото до темата, чували ли сте за Лунната магия с брашно за подобряване на късмета и за разваляне на магии?
Аватар
Agata
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Юни 2006, 16:47

Мнениеот EliKarim » 14 Юни 2006, 17:46

Agata, по време когато Луната изгрява, когато е пълнолуние, новолуние, когато залязва дори....правят се най-различни ритуали.. Действието на Луната е много важно и силно в много от литуалите, така че считай, че има множество "Лунни магии" за разваляне, за късмет....за какво ли не.
Сега, конкретно брашното и Луната ги свързвам в ритуал за лекуване на някаква кожна болест. Псориазис, нещо с акне или рани беше...Не се сещам точно, но ще проверя. Поне това е първия ми спомен...имах подобен ритуал някъде. Ако обаче имаш конкретно по темата идея или знаеш повече би ми било интересно?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Agata » 16 Юни 2006, 15:47

Това за псориазиса звучи интересно. Бих искала да понауча нещо.Конкретно по темата обаче ще ви разкажа за един ритул за възвръщане на добрия късмет.
Изпитала съм го -действа,нужно е обаче постоянство.
Първо при пълнолуние се пресява 9 пъти брашно осветено от лунната светлина. Подходящ момент е полунощ. Осветеното от луната брашно дима синкав цвят.Прибира се пресятото брашно и се изчаква до събота сутрин. Тогава се лее восък в светена или мълчана вода като се нарича със свои думи желанието всяко зло във и около нас да застине във водата. Могат да се развалят и магии по този начин но вместо произволно наричане в момента на леенето се чете Киприянова молитва. Восъка се изхвърля в течаща вода,а водата в която сме ляли пръскаме из целия си дом.Преди това е хубаво да пийнем малко от нея и да си измием очите, ръцете.Това се прави сутрин на гладно в събота.
В неделя сутрин пак на гладно се отива в църква и се пали само една свещичка от страната на Христос.Визуализира се съответно ефекта от ритуала.У дома се прави постна питка от пресятото брашно и се закусва с нея .Питката не бива да се изнася от вкъщи и се яде само от хората,които живеят в дома.

Добре е ритуала да се прави поне 3 поредни месеца, но първите положителни резултати настъпват още до края на първия месец.
Аватар
Agata
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Юни 2006, 16:47

Мнениеот Poison » 17 Юни 2006, 12:08

Тва ми прилича на някаква каша или тесто дате раздават уж че било от Кръстова гора и носело късмет и ала-бала. И това от човек на човек се предава и някаква отврат защото се слага въпросното брашно в кекс или нещо изпечено. Отврат.
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 12:57

магията е супер тая за късмета значи навсяка пълна луна трябва да се казва , а можели да се добавят неща като мое благовоние масла и молитви например или ритуална дениност, кръв и други???
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy


Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта