За изпълнение на желание

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот green_light » 14 Авг 2006, 11:55

Slayer fest'06,закона за трикратността го знам много добре,затова не ти казвам да не правиш ритуала,но поне изчакай отговора на този който е постнал ритуала,той ще знае най-добре с какво може да се прави ритуала!Лично аз съм патила от такива интерпретации на магии,но това е само съвет и виждам че не е трябвало да се меся:)!Всичко най-хубаво!
Аватар
green_light
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 29 Яну 2006, 16:43
Местоположение: portugal

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 12:01

Fatal_Lady сорка че се държах тука добре правиш че се месиш например аз тръгнах да го правя , и да си взема кръв порязъх се с нож , но нямаше никаква кръв това трябва да е знак затова ще те послушам (за сега)
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот green_light » 14 Авг 2006, 12:36

Slayer fest'06,направи каквото ти решиш че е правилно но ако бях на твое място щях да изчакам поне мнението на автора на темата!Иначе ти желая успех и сбъдване на желанието ти:):)
Аватар
green_light
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 29 Яну 2006, 16:43
Местоположение: portugal

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 12:40

Мерси fatal_lady ще чакам мнението му обещавам :) !
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот damnameneus » 19 Авг 2006, 07:35

Ами като пише коза, значи коза, ако пишеше от вашата значи от вашата, има образ на богинята в който тя се явява с три глави на Дева, на Кучка и на Коза, козата е символ на земната власт на богинята, на плодородието,/както и козелът де/ може да се сетите за козата откърмила Зевс - Амалтея и рога на изобилието. Не се прави със собствена кръв, защото кръвта тук замества жертвено животно, как ще не може да намерите козя кръв, ами купете си ярешко месо и имате козя кръв, не е толкова трудно. Алистар, бих дзал съвет за едно бързо изчистване, защото никак не си насочил нещата към това да ти се сбъдне желанието, а си дал на куп гадинки да пият от теб, личната кръв се дава само в оброк или за засилване на предмет или други неща, но никога по свое усмотрение. От мен толкова, ако има въпроси казвайте
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Slayer fest'06 » 19 Авг 2006, 16:34

damnameneus това няма ли да е престапление към Богинята да убием едно от нейните животни!
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот alistar » 19 Авг 2006, 18:35

Ами то погледнато в по-широк смисъл и ние самите сме от нейните животни...Май всичко се свежда до това: който остане,той прави ритуала...Ако козата можеше да заколи човек сигурно щеше да използва негова кръв да си посипе огънчето,когато си пожелава по-здрави роги да речем...Май важи правото на по-силния и сигурно богинята е наясно с това! Но те съветвам да не убиваш,а да вземеш от вече убито...Дамнаменеус вече е обяснил по-горе,че може и от магазина просто да си купиш козе месо...
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот zaek » 21 Авг 2006, 12:01

и как моля ви се да попитам от купено месо ще извлечеш кръв като тя е изтекла и месото вече е обработено и занесено в магазина?Знам че въпроса сигурно е тъп но ритуала ме заинтригува и ми се ще да знам.А тези който са го тествали ще питам-действа ли бе хора?
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот sesil » 21 Авг 2006, 12:18

zaek написа:и как моля ви се да попитам от купено месо ще извлечеш кръв като тя е изтекла и месото вече е обработено и занесено в магазина?Знам че въпроса сигурно е тъп но ритуала ме заинтригува и ми се ще да знам.А тези който са го тествали ще питам-действа ли бе хора?

Ами купи си черен дроб и го остави на стайна температура в купа за известно време, после махни дроба и прелей в чаша събралата се кръв. Човек просто не може да се отърве от кръвта в черния дроб на което и да е животно.

И месото не е обработено,мисля че ставаше дума за сурово месо, не за пушено и т.н., а от черния дроб най-лесно се извлича кръвта - тя изтича сама.
Истината е някъде там.
Аватар
sesil
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 181
Регистриран на: 31 Окт 2005, 10:24

Мнениеот zaek » 21 Авг 2006, 12:53

това е добра идея мерси сесил само да видя от къде ще намеря черен дроб точно от коза или яре че обикновено са все или сивнски или пилешки абе ще се справя.Мерси отново
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Slayer fest'06 » 21 Авг 2006, 15:22

ей заек, нали даменсос каза "от коза или козел" ще станели от яре :)
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот alistar » 21 Авг 2006, 22:15

Ей-Slayer fest'06,Заек е всъщност много привлекателна млада дама,не съди по ника! А от яре трябва да стане...Все си мисля обаче ,че подобен ритуал може човек да си го измисли и сам,със собствена кръв...Все пак най-голямата жертва е да дадеш нещо от себе си нали?,Но не си поглеждай вените сега:) Идеята за черен дроб е страхотна-не бях се сетил...
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот zaek » 22 Авг 2006, 07:25

Ей-Slayer fest'06,Заек е всъщност много привлекателна млада дама,не съди по ника

Благодаря ти за комплимента Алистър.Slayer fest'06 би трябвало да стане защото все пак нали ярето е бъдеща коза :P и това за дроба е най-добрата идея за момента тъй като не всеки може да заколи животно само заради един ритуал.Аз поне не бих могла.А черен дроб има във всеки месарски магазин или хипермаркет.Алистър до някъде съм съгласна с теб че собствената кръв е най голямата жертва която можеш да дадеш но и damnameneus е прав че собствената кръв не се използва за щяло и нещяло защото така позволяваш на разни гаднки да се хранят от теб а да не говорим на какви още нощни същества даваш храна.Не съм специалист но мисля че това може да е доста опасно за теб самия,така че моля те внимавай като използваш себе си за жертва.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот alistar » 22 Авг 2006, 10:28

Няма страшно Зайо,бил съм жертва-сега вече аз съм хищника!:))) Нямам намерение да си играя със ...:) Казах го само хипотетично...Ако обаче ми се налоижи да направя нещо-сигурен съм,че ще стане!
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Slayer fest'06 » 22 Авг 2006, 16:51

Ей мерси на заек и на алистар за информацията , а и вообще не се съмнявам че зайо е мила, и хубава дама! :)
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Предишна

Назад към Лунна магия - Хеката

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта