За изпълнение на желание

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 10 Юни 2006, 06:14

[align=center]За изпълнение на желание[/align]

Вземете кръв от коза ии от козел, по пълнолуние на открито място запалете малък огън, когато прегори на въглените посепете от кръвта и кажете:
[align=center]
"Една кръв търчи, друга кръв на пепел лежи!
Аз /името/ искам ..........! "- 3 пъти
[/align]
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Slayer fest'06 » 11 Авг 2006, 18:00

Tova zaklinanie e the best samo che ima edinproblem nqmam kruv shte stane li s neshto drugo tinktura ili mehlem ili blagovonie ili eterichno maslo
a i ako ne stava moje li nqkoi da mi namer koza kruv???? :roll:
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот Mad_Mike » 11 Авг 2006, 22:16

Може ли да посипем собствена кръв?
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land

Мнениеот Slayer fest'06 » 12 Авг 2006, 06:30

Neznam bi trqbvalo da vurshi rabota
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот hekata_ehnaton » 12 Авг 2006, 18:43

Със собствена кръв би станало соред мен - все пак, желанието си е твое :)
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот Slayer fest'06 » 13 Авг 2006, 08:59

Hekata danebi da znaesh nqkoe zaklinanie koeto ne e napisano tuk molqte dai mi go :wink:
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот alistar » 13 Авг 2006, 09:07

Снощи го направих с моя кръв. Ще ви държа в течение;) Мисля си обче-усещам,че съм постъпил правилно,както каза Хеката-все пак желанието си е мое:) Ползвах около 2 кубика кръв от вената на дясната китка-просто с лявата ръка по-добре държа иглата...Мисля си ,че няма значение в тоа случай от къде е кръвта...
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Марио » 13 Авг 2006, 09:26

Ритуалът ще бъде успешен, не ако просто мислите, че ще има ефект, не ако просто вярвате, че ще подейства, а ако ЗНАЕТЕ, че желанието ви ще се осъществи.

До колкото виждам, въпросния ритуал е даден с козя кръв, заради самата му асоциация в ума. Самото убийство на коза и направата на ритуал с кръвта поражда у човек чувството за вършене на нещо необичайно, за нещо магическо и свръхестествено. Самата му трудност предвещава успех. Та как няма да подейства, ако убием с голи ръце козел и използваме кръвта му ?

Игра на ума просто :) Ритуали от този тип може и сами да си измисляте, стига да не ви е бедно въображението.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Slayer fest'06 » 13 Авг 2006, 09:48

Алистар как сряза вените си мен ме е страх да не умра сега практикувам обучение което ме кара да мисля че смърта е част от нас
, но да си среж вените не е ли смъртоносно (гледъл съм мноо филми)??
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот green_light » 13 Авг 2006, 17:16

Абе хора,човека е казал-С КОЗЯ КРЪВ!!!!!!!!!!!!!!С КОЗЯ!!!!!!!!!!Не мога да разбера защо експериментирате със себе си?Ако е могло и със своя човека щеше да каже-или с козя,ИЛИ със своя!Не знаете какво можете да си навлечете на главата от такива интерпретации!
Аватар
green_light
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 29 Яну 2006, 16:43
Местоположение: portugal

Мнениеот murderdoll » 13 Авг 2006, 18:55

Slayer fest'06 написа:Алистар как сряза вените си мен ме е страх да не умра сега практикувам обучение което ме кара да мисля че смърта е част от нас
, но да си среж вените не е ли смъртоносно (гледъл съм мноо филми)??


е аз разбрах 4е не ги е срезал:)изто4ил си е кръв сас спринцовка
Аватар
murderdoll
 
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Яну 2006, 21:32

Мнениеот Mad_Mike » 13 Авг 2006, 18:59

fatal_lady според мен Марио е прав няма значение с каква кръв ще се направи важното е да знаеш че ще стане.Slayer fest'06 alistar написа че го е направил с игла.Дори и с нож да се порежеш може и да не е смъртоносно.Зависи колко кръв си загубил и колко голяма е раната която си направил.
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land

Мнениеот alistar » 13 Авг 2006, 20:00

Сега да обясня!:) Купих си спринцовки и игли! Оная аптекарка забравила само да ми даде спирт и аз разбрах,като започвах вече да точа,но на дясната китка ,като стегна юмрук ми изпъква добре една от вените...Просто си взех около 2 кубика кръв както правят в поликлиниката-от китката,защото така ми беше удобно-бих си взел отвсякъде,но в колата там беше удобното място...Не режа вени и вас не съветвам..:) Имам принцип:- не чупи нещо,което не можеш да поправиш,освен ако вече не ти е нужно:))) Запалих си огъня и като прегоря-остана само на въглени изстисках спринцовката и си казах думичките..Веднага пушекът стана по наситен и сякаш по-тъмен-имаше тъмни нюанси,иначе си беше бял , и започна да ми се вре в лицето-опуши ме здраво,но огъня сякаш оживя...После странно,но спринцовката,която е пластмасова изгоря доста бавно,знам го защото работя с пластмаси и знам за колко време горят обикновено...Преди да свърша с ритуала в гората се появиха странни шумове и тропане,сякаш някой ходеше,но знам,че нямаше никой...Така,че ако някой опитва,нека не се шашка,може да се случи...Ако теглите кръв от вена и нямате спирт за дезинфекция-направете като мен-просто оближете мястото,не че ще има какво да тече,но слюнката също помага...Не правете голям огън-ще го чакате дълго-стига ви една шепа въглени.....
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 07:23

alistar you are my hero! Ей браво за това и сорка че не съм разбрал
иначе сега имали заклинанието въздеиствие върху теб има ли ефект!:)
Аз знам два начина за желания пак на дафинов лист пишеш желанието
си и го изгаряш , или завиваш полски мак в лист хартия на които е написано желанието и го оставяш под лазглавницата на сутринта знаеш как да постигнеш желаното
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот green_light » 14 Авг 2006, 08:01

Mad_Mike, приемам мнението ни,но ми е много интересно какво щe каже автора на темата-damnameneus!В крайна сметка всеки има право да прави каквото иска и моето мнение е просто съвет към вас,но както и да е!Знам само че в повечето магии няма място за интерпретация,а в тези в които тя е позволена авторите казват с какво може да си позволим да го направим!Всеки можев да прави каквото си иска но последиците от едни такива "замествания"могат да се окажат ужасяващи!Нека да видим какво ще каже damnameneus за това,дано да изрази мнение!А иначе ако може със своя кръв ще е най-добре,защото трудно се намира кръв от коза но поне вижте какво ще каже автора на темата-той ще знае по-добре от нас!
Аватар
green_light
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 16
Регистриран на: 29 Яну 2006, 16:43
Местоположение: portugal

Мнениеот alistar » 14 Авг 2006, 11:09

Slayer fest'06, Още си чакам ефекта-желанието ми беше малко по-дългосрочно,не че имам търпение,но се налага да се чака...Ще Ви кажа,веднага след като се получи нещо....
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 11:20

fatal_lady Слушай аз следвам законите на Уика и как си мислиш ще се
отрази да заколя коза ти кои закони следваш знаеш ли за троиното правило и не ти се карам това е разговор споко по-голяма си и знаеш
повече , но все пак ние ще си отнесем ако не става :)
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 11:23

Aliaster а ти къде направи заклинанието ???
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот alistar » 14 Авг 2006, 11:35

Направих го в гората...Просто отбих от един селски път и си запалих огънчето...Нищо сложно,стига да не те е страх от тъмното...:) Може да ползваш системата на Шрек-"аз съм страшното в тая гора":)))
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 11:45

Да това определено ще ми помогне довечера в 12 съм на гробището с 8 приятели исках да направя магия (вече го правих преди седмица )
ама те незнаят че съм Уика .
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Следваща

Назад към Лунна магия - Хеката

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта