Когато я гледам

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот Obscene » 06 Яну 2007, 19:55

Такам малко се страхувам да пусна темата- за да не прозвуча тъпо . Мисля ,че тук и е мястото де . Та преди 30 мин , седях пред прозореца и погледнах луната , нещо ми стана ... почнах да дишам тежко и бързо , спрях да мисля , сърчицету ми биеше страшно бързо , цялата треперех , паднах ... кавко ми е ?
Аватар
Obscene
 
Мнения: 9
Регистриран на: 06 Яну 2007, 19:46

Мнениеот damnameneus » 06 Яну 2007, 20:13

понякога при неволно а и волно зареждане с лунна сила, но без да е контролирано се получава така нареченият Лунен удар, затова се казва че когато се спи не бива да е под светлината на луната и подобни. Пийни повечко вода, за да се хармонизира силата, вземи и душ, водата смекчава Лунната енергия и я прави по лесно приемчива за хората.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот treskea » 06 Яну 2007, 21:58

а как можем да се заредим с лунна енергия съзнателно имам предвид не случайно и после да ни прилошава а напълно умишлено и да ползваме тази енергия в последствие тя да ни действа благотворно-сигурно има някакъв ритуал за целта
Аватар
treskea
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 12 Авг 2006, 20:02

Мнениеот Wizard » 06 Яну 2007, 22:23

Може да се опитате да се заредите от отражението на самата Луна, при пълнолуние... ефекта е поразителен :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Obscene » 06 Яну 2007, 23:00

и как да контролираме луната сила когато се зареждаме , как да я разпределим . Много не съм се занимавала и за това питам :roll:
Аватар
Obscene
 
Мнения: 9
Регистриран на: 06 Яну 2007, 19:46

Мнениеот Abathor » 06 Яну 2007, 23:53

Аз понякога правя едно мързеливо "сваляне на луната" за да абсорбирам силата използвам чаша с вода и сребърна монета.
Поставям монетата на дъното.Луната огрява водата и монетата вътре няколко часа.
После когато съм готов излизам с чаша в ръка,заставам с лице към луната.Визуализирам как лунните лъчи ме обгръщат и изпивам чашата при което се получава прилив на сила подобна на гъделичкащи вибрации по вените в тялото ми.
Въпреки това учителя ми по бойни изкуства ми каза за това с чашата.той ме предупреди че ако съм по чувствителен има опасност да се презаредя а това може да ми навреди на сърцето и подобни неща така че да внимавам.
А иначе за лунния удар знам от легенди че може да се стигне до лудост(понякога постоянна) ако гледаш дълго луната при пълнолуние.
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот Obscene » 07 Яну 2007, 00:02

Непременно ще пробвам , само дето ще пробвам с някое сребарно синджирче или пръстен , нямам монета . Луната винаги ме е привличала . Имала съм случей в който когато изляза и почвам да гледам небето , гледам звездите , сякъш търся нещо мое изгубено там в безкрая .Луната просто ме побърква . Когато изгрява светилната и нежно нахлува в стаята ми и ме огрява , имам чувството че ме гали . Много ми е странно , а преди не съм и предполагала че ми въздейства . Майка все казва да се постригвам по пълнолуние-косата растяла по-бързо . Мн е вярно ...
Аватар
Obscene
 
Мнения: 9
Регистриран на: 06 Яну 2007, 19:46

Мнениеот Abathor » 07 Яну 2007, 01:07

Да и аз се интересувам от луната.
При пълнолуние жизнените процеси се засилват.
От активноста на бактериите до процесите при по сложно устроените организми.и разни за месечния цикъл при жените и лунния цикъл и разни подобни...
ако потърсиш в интернет дори на български ще видиш доста статии на тази тема.
аз за водата и луната вместо монета използвам сребърния си амулет с пентаграм върши добра работа
Agnoscetis Dei, scio ipse
Аватар
Abathor
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Яну 2007, 18:42

Мнениеот Obscene » 07 Яну 2007, 19:41

а може ли луната да те обсеби , да се пристрастиш към нея ... нз как и аз точно да се изразя , но надявам се да сте разбрали :)
Аватар
Obscene
 
Мнения: 9
Регистриран на: 06 Яну 2007, 19:46

Мнениеот B-L-O-T » 07 Яну 2007, 19:45

Всички сме чували за луната и нейното въздействие . Ти в този момент си била на специално място в спецялно време в спецялно състояние . А ако случайно ти се случва всеки път тогава пиши пак да изкараме други теории
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Obscene » 08 Яну 2007, 18:42

снощи пак се случи , но по-слабо . Този път се опитах да усетя по-добре , стигнах до извода и че ми е малко приятно :roll:
Аватар
Obscene
 
Мнения: 9
Регистриран на: 06 Яну 2007, 19:46


Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта