Проклятие с Хеката

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот Enforcer » 21 Май 2008, 23:03

runner413 написа:това масло за проклеване какво представлява , от какво се прави ???

Случайно ми изпадна рецепта от една книга. Иначе в мрежата няма информация как се проготвя малко за проклеване. Има само да си го купиш. Та ако някой се интересува как се приготвя cursing oil може да ми пише бележка. Да не флудим тук ..
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот DemonicWolf » 15 Сеп 2008, 12:27

Вече използвах проклятието ! Резултати са невероятни ! Жертвата скита по-болници в страх за живота си ! Мед капе на душата ми ! Няма да си удъхна докато не го убия ! icon_angry . Нали затова сме магиосници . А не да се страхуваме а и има и много силни заклинания за защита успокойте се !
Has he lost his mind ! ..
Аватар
DemonicWolf
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Авг 2008, 07:19
Местоположение: Някъде

Мнениеот galina_dim » 15 Сеп 2008, 12:54

DemonicWolf написа:Вече използвах проклятието ! Резултати са невероятни ! Жертвата скита по-болници в страх за живота си ! Мед капе на душата ми ! Няма да си удъхна докато не го убия ! icon_angry . Нали затова сме магиосници . А не да се страхуваме а и има и много силни заклинания за защита успокойте се !


НЕ ЗАТОВА СМЕ МАГЬОСНИЦИ. ГАРАНТИРАМ ТИ!!!
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Shadow Mage » 15 Сеп 2008, 13:42

DemonicWolf: Искрено те съветвам преди да продължиш с нещата да потърсиш във форума една тема: Закони на магията. Там има даден линк, Прочети за какво става дума в линк-а, осмисли го и тогава реши дали да продължаваш по същия начин.
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот nick » 15 Сеп 2008, 18:45

DemonicWolf аз не поствам неработещи ритуали.
Незнам да има защита от гнева на Хеката, а и от някой други.
Понакога се чудя с какъв акъл ви давам такива неща.

Сега е момента всички противници на този вид магии да вдигнете глас
и пак да ме порициаете че давам такива ритуали. :mrgreen:
Стига с тея правила за връщането, нява такова нещо.

Я ми кажете ако един човек е тормозен физически и психически и неможе да направи или да се откъсне. И ако това е единственното което може да направи. Пак ли ще му се върне.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот DemonicWolf » 15 Сеп 2008, 19:44

Добре съм запознат със законите на магията :wink: . Обаче съм на мнението на ник ако знаеш какво правиш объркване няма !!! Това така да се каже до основна степен играе и мисълта ... ако вярваш че ще се върне се връща ... ! Това го бях мернал по някоя тв някакъв поп му правили магия но той ги игнорира и н6 не се случва ! Или Бог го пази ама не ми се вярва горката овчица. Моята цел не е да давам чрез магия а да отнемам !
Дали живот или друго . Пък и да ми се връща нека горя в ада примирил съм се лично вярвам в откровение . Просто съм адски отмъстителен и почти убих жертвата си гледам от близо как се развиват нещата ! Галина защо си магиосница за секс и слава ли ?
Has he lost his mind ! ..
Аватар
DemonicWolf
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Авг 2008, 07:19
Местоположение: Някъде

Мнениеот galina_dim » 15 Сеп 2008, 20:48

Мило дете, секс и слава съм преживяла до момента повече, отколкото някои хора за двойно и тройно време, а тепърва ми предстои още много. Пожелавам ти ги и на теб. Може би когато имаш достатъчно и от двете, ще преосмислиш желанието си да убиваш. Дотогава - боговете да те закрилят.

Ник, когато си чешем езиците за природните закони и има две страни на нещата е едно, а когато келеш в пуберитета бълва проклятия, с цел да убива, е съвсем друго. Мисля, че ме разбираш. Ако не - просто прескочи поста. Не ми се водят безкрайни спорове по въпроси, които дори не изискват съгласие.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Tribal~Pig_74 » 15 Сеп 2008, 22:18

Въййй това много страшно бе :mrgreen: я да си го копна :mrgreen:.
Nick супер си :D дано не се налага да го вкарвам в употреба
Akhkharu
Аватар
Tribal~Pig_74
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 26 Юли 2008, 16:04
Местоположение: katabasis

Мнениеот rain » 15 Сеп 2008, 23:05

Ах, чак сега видях...да се натрива cursing oil по ръцете. Груба и абсолютна грешка!
Маслата за проклеване никога не бива да са в пряк контакт с кожата на оператора,
иначе рискува да си самонавреди. И понеже у нас подобно масло няма откъде да
се намери, предполагам, че си импровизирал...за което имаш късмет. Но за всички
останали го казвам да не се мажат с подобно масло, ако някога им попадне.
С такова се помазва самите жертви или техни снимки, дрехи и т.н. Колкото до ритуала
е някакъв изопачен вариант на худу+уика...което предполагам, не пречи да работи,
но такова мешане не ми се нрави (особено призоваване на Хеката с еврейски имена).
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот DemonicWolf » 16 Сеп 2008, 04:07

Ехх ... да найстина бях мернал че си постигнала слава :? Но пък аз съм направил проклятието на човек който го заслужава ! Не ми се започва спор с теб !Аз смятам че няма да се оставяме да бъдем психически да речем тормозени без мерки ... защото се страхуваме да ни се върне.
Has he lost his mind ! ..
Аватар
DemonicWolf
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 14
Регистриран на: 17 Авг 2008, 07:19
Местоположение: Някъде

Мнениеот rain » 16 Сеп 2008, 09:18

Исках да направя предупреждение за обща безопасност.
Грешно си ме разбрал, ако мислиш, че ще те поучавам или
ще споря.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Предишна

Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта