Лунна любовна магия - руска

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 25 Май 2007, 14:35

Преди време в нета ми беше ппадала следната любавна магия на руски, ето я в превод:

Направете спиртна настойка от бяла лилиум, крем. Като настъпи пълнолуние и луната се вижда ясно, сипете тази настойка в неголяма чаша и кажете заклинанието::

[align=center]"Сателло гибо, огада хамус.
Ибуль габулъ фаро, одабас ипака дебо.
Таль харгабла омиадокс, сам хадас рэдо.
Гибер халь агато, наидо маис лако".[/align]


Съхранявайте тази настойка после в съд с тъмни стени и слагайте на обекта на чувствата си по капка в яденето, не повече. Настойката се ползва както за омайване на мъже, така и в лесбийска връзка.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот bori » 28 Май 2007, 19:44

ми хубаво магията,ами действа ли/не че ще я пробвам,но.. :roll: /пробвал ли си я,и ако да...значи действа :mrgreen: Интересно ми е
Аватар
bori
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 04 Яну 2007, 09:31

Мнениеот damnameneus » 29 Май 2007, 16:24

мислех да не отговарям на подобен тип питания, но нека един път да го изясним и не за всяко нещо да се пита. Да започнем с един груб и съвсем реален физиологичен пример. Представете си че имате някакво заболяване, каквото и да е то, сигурно за него има доста видове лекарства, някои от една група, други от друга, всички за това заболяване със съставки различни и с действие различно. Пиете вие едно лекарство, то не помага на вас за това заболяване, но помага на ваш познат със същото заболяване, какъв е изводът, всеки от вас има и още много други придружаващи го неща и индивидуални особености, това не означава че лекарството е ефикасно или неефикасно, това означава просто че условията по прилагането му не са идентични. Това е един прост пример с физиологично заболяване, ако говорим обаче за емоционален проблем, любов и подобни неща, които са доста по комплексни, тогава нещата ще стоят още пъти по сложно, как може тогава да си говорим за действащи и недействащи неща. Когато даден обред изпълнява изискванията за съответен подобен, като символи и излъчване, тогава останалото зависи от всички останали фактори.... Затова имам молба към всички, не задайвате въпроси от типа на ЕЕЕЕ АМВ ТВА РАБОТИИИ ЛИ
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv


Назад към Лунна магия - Хеката

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта