Ритуал за nоложителnа nромяна в живота

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 31 Дек 2007, 11:02

Ритуал за nоложителна nромяна в живота

Изображение



Преди време ми беше попадал този обред, който е съвременен, но пък е доста красив по същество. Единадесет дни преди Пълнолуние купете, без да се пазарите единадесет рози с червен цвят. Докато ги носите към къщи, не бива да разговаряте с никого, а само да мислите как искате да се промени животът ви към по-хубаво, какво искате да правите, с какво да се занимавате, какво да се случи и т. н. След като се приберете вкъщи, сложете розите във ваза, но не ги заливайте с вода. Всеки ден в часовете на Юпитер или Слънцето (когато имате положителна промяна по принцип), или в часовете на небесното тяло, което управлява точно избрано (или жадувано) от вас действие, правете. следното: Откъсвайте от своята дреха (всеки ден различна) по един конец и го връзвайте на една роза. Когато на единадесетия ден вържете конец и на последната роза, в точния час на самото Пълнолуние, вземете букета, излезте на кръстопът, погледнете Луната и хвърляйки букета към нея, кажете:
"О, Луна! О, чудодейнице пълна!
Давам ти всичко изживяно И все още неизживяно изцяло от мен!
Върни ми радостта на децата,
върни ми спокойствието и вярата
в мен и в успеха на моя дом и семейство, напълни къщата ми с щастие.
Спомогни да се осъществи жадуваното толкова съкровено от мен ...
(казва се по най-кратък начин това, в което се олицетворява желаната положителна промяна)."

Прибирате се вкъщи след това без да говорите с никого и си лягате, възможно е да се сънува показателен сън.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Sfetulia » 02 Май 2012, 10:20

За 11 дни, тези рози без вода, ще останат само голи пръчки.Ще умрат.С мъртви цветя да привличаш добро !?. А и точно по пълнолуние да хвърлиш букета към Луната!? Понякога пълнолунието настъпва през деня, и ако е много слънчево, и Луната е "близо" до Слънцето, е почти невъзможно да се види къде е.
Интересува ме, пробван ли е този ритуал, и ако да, точно по описаня начин ли.
Аватар
Sfetulia
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Май 2011, 07:04
Местоположение: Jyväskylä /Finland


Назад към Лунна магия - Хеката

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта