Честит празник

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 13 Авг 2008, 22:35

[align=center]Изображение[/align]

[align=center]На всички почитащи Богинята, на всички почитащи Великата Майка, на всички почитащи Хеката, желая благословията й да е винаги над Вас, да Ви дава сила и мъдрост как да я използвате! Празнувайте и почетете през тези три дни от 13-ти до 15-ти Великата Майка! [/align]


[align=center]Майко и нимфо и дево, Тройна царице, повелителко на кехлибарената луна, която чрез своята върховна власт над Небе, Земя и Моря утрояваш своето могъщество, чуй ме и ме опрости! На Теб единствено се покорявам, на Теб, танцуващата по черепи, аз предано ти служа и безнадеждно те обожавам Тройна богиньо! Аз служа на теб Хеката, на теб разлистващата пъпките, на тебе движещата соковете на живота, Всевластна, Всеизпълваща и Всепроникваща, на Теб, Изначалната, Неподвластната и Вечната![/align]
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот sin angel » 14 Авг 2008, 09:03

благодаря за хубавите пожелания и да ти се връщат тройно :) както и на всички останали...

МИР И ЛЮБОВ :)
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Goeyn » 14 Авг 2008, 09:09

Щом има пожелание за мир и любов и аз се присъединявам с пожеланията . Правете деца а не война !
blob8
Аватар
Goeyn
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Юли 2008, 17:16

Мнениеот Kotentseto » 14 Авг 2008, 09:17

Да е честит празника на почитащите богинята.

Нека излюбопитствам... Каква е връзката на празника с Персеидите?
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Lord Njarlathotep » 14 Авг 2008, 12:21

Честит да ви е празника и от мен........ и мир и любов в ипожелавам и аз..........най вече любов....
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ


Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта