Да отмъстите на някой който ви е направил зло

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 02 Дек 2008, 13:18

Да отмъстите на някой който ви е направил зло
Изображение

В полунощ на пълнолуние запалете седем свещи, поставете ги така че да образуват кръг. в центъра на кръга поставете седем гвоздея. прочетете заклинанието седем пъти. когато свещите изгорят ги съберете в черна кърпа и ги хвърлете пред прага на човека. черното парче плат го закопайте в полунощ на гробище от вътрешната страна на оградата.

Заклинанието е:
Душа гори, пещ пламти, гвоздеите в пламък, кобилата в пяна. По гвоздеите нажежени, по пропастите бездънни, по камъни-скали, по блата и води скитай се, върти се, че да не би имал покой, сън, нощ, ден. На тебе /името/ печал и тъга, мрак и тъма, вечна мъка! Тфу! Тфу! Тфу! Амин.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Moonspell » 30 Авг 2009, 22:42

* Какъв цвят да са свещите icon_blob1
* Какво да правя пироните след това :roll:
* А...не е ли малко странно на заклинание за отмъщение, накрая да се казва "Амин" sad11
One step at the time
Аватар
Moonspell
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Авг 2009, 19:21
Местоположение: Moon

Мнениеот Mandragora~Scream » 31 Авг 2009, 07:26

Moonspell написа:* Какъв цвят да са свещите icon_blob1
* Какво да правя пироните след това :roll:
* А...не е ли малко странно на заклинание за отмъщение, накрая да се казва "Амин" sad11


Амин/Amen означава потвърждение на останалите думи, като "Да бъде".

Като ти прочетох поста направо се чудя да се смея ли, да плача ли..
1. Така като ти гледам писането, си на 14-15 години..
2. На тази възраст да правиш такива неща, че и сложни, е малко несериозно. Аз се чудя на кого ще отмъщаваш...сигурно някой в училище ти е казал, че си тъп или нещо подобно. Може да навредиш сериозно на човека. На себе си също...ама както виждам си заслужаваш...след като мяташ насам-натам проклятия.
True Love Is Forever
Аватар
Mandragora~Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Май 2008, 11:32

Мнениеот ultramarin » 31 Авг 2009, 07:34

Може да навредиш сериозно на човека. На себе си също...
второто определено... първото, не съм особено уверен... обикновено в подобни случаи, когато лаици въздейсктват върху други хора, само на база нещо прочетено някъде, най-силно влияние оказват техните МИСИЛИ И ЧУВСТВА на омраза, а въздействието на "ритуала" е пренебрежимо малко спрумо него...

ама както виждам си заслужаваш...след като мяташ насам-натам проклятия.
моите учители са ми казвали, че човек опира пешкира не само за нещата които направи, но и за нещата които е научил други да правят...

затова и в мъдрите книги се пише "наставленията на Посветените водят или към добро, или към нищо"
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Enforcer » 31 Авг 2009, 08:00

затова и в мъдрите книги се пише "наставленията на Посветените водят или към добро, или към нищо"

Явно с теб разбираме думата "посветен" по коренно различен начин.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот rain » 31 Авг 2009, 08:12

Не спамете. Ритуалът не е пълен, а и детето няма да се справи.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот elena » 02 Окт 2010, 20:29

Добре де дайте целия ритуал, така ли или иначе всеки ще си носи последствията :X. Аз лично искам да го направя и съм готова да си платя цената стига човека, който искам да страда !!!!!!
Аватар
elena
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Мар 2009, 13:35

Мнениеот valko » 02 Ное 2010, 22:38

elena написа:Добре де дайте целия ритуал, така ли или иначе всеки ще си носи последствията :X. Аз лично искам да го направя и съм готова да си платя цената стига човека, който искам да страда !!!!!!


Девственната наивност, не знаеш ли, че Сили могат да вземат от теб без да ти изпълнят желаемото , ей така за да ти е урок да не се буташ там където не ти е работата? Наказание е черната магия, ще трябва да си вътре и да си дадеш съдбата и живота ако изпълняваш сама.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29


Назад към Лунна магия - Хеката

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта