Ритуал за измолване благословията на Майката

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 15 Май 2005, 10:28

Ритуал за измолване благословията на Майката, властваща над смъртта и прераждането

Изображение
Вземете камата /или нож с черна дръжка/, една ябълка, малко сол, котле и черно парче плат. Заставате пред олтара ако имате такъв, слагате ябълката в котлето, покривате я с черното парче плат, почуквате три пъти по котлето и казвате тихо, но напевно:

„Умолявам Тебе, Мъдра Богиньо Хеката за Твоята благословия,
нека се повдигнат преградите за мен,
за да мога да поздравя моите духове помощници,
тези които са с мен от други изминали животи и тези които са нови. Нека в това място посветено на Теб, майко на всички сили и духове, влязат само тези, които ми желаят доброто!”

Откривате плата, слагате ябълката на олтара и казвате:

„Хеката, Твоят съд е пълен със смърт и прераждане,
опит, който всеки от нас получава когато слезе в подземния свят, а
з съм спокоен и в мене Майко няма страх,
защото аз познавам нежността на Майката.
Това е символът на живота в смъртта!”


Разрежи напречно ябълката. Размисли над пентаграмата, сложи пак двете половини заедно, сложи ги в котлето, покрий ги с плата и кажи:

„Само посветеният може да познава скритите Ти тайни,
само подходящите търсачи ще намерят забуления начин,
само тези, които познават скритите Ти лица,
само те могат да открият светлината, която води до Твоята същност!”


Сложи си малко сол на езика и кажи:

„Аз съм безсмъртен, няма край на живота,
има само нови начала!
Аз вървя към Теб Богиньо в Твоите много форми.
Аз няма от какво да се страхувам.
О, Хеката нека се отворят умът, душата и сърцето ми за най-дълбоките тайни на твоята утроба,
Твоя свещен съд Богиньо Хеката!”


Сега се замислете върху образа на Майката, която дали ще наричате Хеката, Изида, Мария или както и да е, е Утробата на световете, Майката и Съпругата, тази която ни дава от плътта си, за да ни храни, и която ние непрекъснато подиграваме с неуважението си, когато оставяме боклуците си в гората след излет, когато убиваме за забавление, за да се видим какви добри стрелци сме, а не за да преживяваме.

Този ритуал е съвременен, допълнен е малко от мен и и доработен, но основата му е древна, има осезаем ефект! Пожелавам ви късмет и Майката да бди над вас!
Ябълката от котлето след ритуала се оставя на някой кръстопът
Последна промяна damnameneus на 15 Май 2005, 10:39, променена общо 1 път
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта