За призоваване на Богинята за откровение в сън

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 09 Сеп 2005, 09:37

За призоваване на Богинята за откровение в сън

Изображение

"Askei kataski erôn oreôn iôr mega semnuêr bauï," (три пъти), "Phobantia, спомни си, аз бях посветен и аз отидох в подземния храм на Дактилите и видях нещата, които са там долу, Девата, Кучката и всичко останало!

Кажи това на кръстопът, защото това е мястото посветено на нея. Кажи го късно през нощта и за каквото искаш и Тя ще ти го открие в съня, и ако си осъден на смърт, кажи това докато ръсиш около себе си семе от сусам и това ще те спаси.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот AryanSun » 09 Сеп 2005, 18:22

Великолепно:)).Благодаря ти много за пореден път.Точно от
такова нещо се нуждаех.

А има ли значение денят и часа?
aryansunforums
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот damnameneus » 09 Сеп 2005, 18:51

Обредът е от папирус, не е упоменат ден и час, дословно това е превод от старогръцки, на който е написан папирусът.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Lubopitko » 14 Сеп 2005, 02:00

erôn oreôn iôr mega semnuêr bauï - как се произнася това..
Изображение
Аватар
Lubopitko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 15 Фев 2005, 11:44
Местоположение: София

Мнениеот Arhimikus_NA » 17 Окт 2005, 23:48

Кои са "Дактилите" ?
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот alpine » 29 Юни 2006, 17:03

А този кръстопът може ли да бъде обикновенно кръстовище на две малки улички примерно ( защото живея в голям град и трудно ще отида на кръстопът извън града) или например кръстовище на две алеи в парк ?
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот Bloody Alibis » 29 Юни 2006, 19:17

Eй мн мерси това е наистина полезно и точно в момента имамнужда от нещо подобно усещам че късмета не ме изоставя но тва на гръцки или каквото е как се чете :( щот без него ще е жалко :( а искам пробвам...таман ше ходя на село за ден два няма да е трудно да намеря кръстопът
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот AryanSun » 29 Юни 2006, 20:45

Ами аз съм го правил на кръстовище с 4 пътя,понякога 3-също върши
идеална работа.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот alpine » 02 Юли 2006, 17:21

" Askei kataski erôn oreôn iôr mega semnuêr bauï "

Сори за новашкия въпрос, но как се чете това ?

предполагам че се чете така :
" Аскей катаски ерон ореон йор мега семнуер бауи "
, знам ли, кажете дали така е правилно ?

icon_thanks :mrgreen:
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 06:44

Това с кучката за кучето ли се однася...

...Все пак мерси много вече ще спя спокоино!
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот damnameneus » 19 Авг 2006, 07:27

Здравейте, това Askei kataski erôn oreôn iôr mega semnuêr bauï се чете така Аскей катаски ероон ореоон иоор мега семнюер бауи, няма да коментирам значнието, но не е безсмислица, просто доста древен гръцки диалект с чужди примеси.
За дактилите Δάκτυλοι - това са митични ковачи, спътници на Великата Майка, на тях се приписва първата обработка на желязото. Има легенди за няколко вида дактили - фригийските са трима - Келмис, Дамнаменеус и Акмон, а критските са пет. Тримата дактили символизирата трите пръста - палец, показалец и среден, с тези три пръста се е извършвало древното благословение, християнството го е запазило и досега при прекръстване се ползват същите пръсти.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот ilusia » 16 Окт 2006, 16:48

Идва ми нещо на ум
Може ли да си направя сама кръстопът в стаята от камъчета ?
Да направя пресичащите се пътища и да вляза межу тях ?
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот benedida » 01 Юни 2007, 10:44

Направих ритуала и се получи,явими се една стара жена погледна ме в очите задаржа погледа си около минута,попитах я това което исках да науча.....страно вместо отговор та се усмихна обарна се и трагна !
Та питам ,збарках ли някаде и след колко време мога да опитам пак ? icon_thanks
Аватар
benedida
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2007, 09:57

Мнениеот damnameneus » 02 Юни 2007, 09:53

не си сбъркала, просто това е бил отговора на Богинята. На Илюзия да отговоря, не не може да си направиш от камъчета кръстопът, защото тва не е кръстопът в стаята ти, кръстопътят си има значение като символ, има си и като енергия и като всичко. Хеката Енодия и Хермес Енодиос са божества на пътищата, не на стаите с пътечки от камъчета в тях....
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот KAT » 02 Юни 2007, 10:31

аз сега ще се направя на ? малко ако разбете разбере ако не се там. Заглавието на темата нали е "За призоваване на Богинята за откровение в сън"

От това заглавие следва че Богинята може да ни пусни сън и да ни говори в в съня. Богинята си е някакъв енергиен разум колкото и висш за вас да е от висшите светова нали така се наричаха. Единствено заключение е как Богинята ни пуска нейн сън е мисловно чрез телепатия. Сега всички хора смятат, че сънищата са си тяхни и нещо като тяхното подсъзнание им ги пуска. Ами добре обаче ние имаме една Богиня дето и тя също може да прави това пускане на сънищата. Гледайте колко народ има на земата, някъде към 6 милиарда. Ами във висшите светове колко ли енергийни разуми има, ами те всичките могат да правят като Богинята да пускат сънища, ами да не се окаже че всъщност сънищата наистина ги пускат такива разуми като Богинята.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот damnameneus » 02 Юни 2007, 10:47

аз сега да се направя пък малко на спирачка, енергийните разуми и подобни неща са си твое виждане. За мен и за древните Богинята е Богиня, Вселената, Природата, може би ти това наричаш НЯКЪВ ЕНЕРГИЕН РАЗУМ. Това не е обред да ти пуснат сън, а да ти се явят в сън, надявам се правиш разликата....

Към питането на Слейър дали това с кучката се отнася за кучето, ще отговоря че не се отнася за кучето, а за образ на Богинята, който е достатъчно запознат с култа и образа на Богинята знае за какво говоря...
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот KAT » 02 Юни 2007, 11:40

"За мен и за древните Богинята е Богиня, Вселената, Природата"

Ами виж сега, това го обясни малко по-добре, че нещо не го схванах. Тя Богинята щом може да ни се яви в съня ни и да ни направи откровението значи "тя" все пак е някакво съзнание колкото и велико да е и естествено може и да мисли. Да разбрах това да ни се яви в съня какво е за теб, ние си сънуваме нашия си сън човешкия а пък Богинята тайничко и тя се вмъква в съня ни нали и там ни показва нещо. И пак ще повторя тя това го прави с телепатия по друг начин не може. И аз виж колко съм досаден, примерно в следващите пъти ти като сънуваш откъде си сигурен че е само твой сън а не е на Богинята но този път тя тайничко ти е влязла в съня ти без ти изобщо да предполагаш че е тя и така тя това си го прави редовно.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот benedida » 02 Юни 2007, 12:13

damnameneus благодара icon_thanks предстои ми идния месец да вземам много важни решения в живота си мисля да повторя ритуала...
А дали имам това право за това ми беше вапроса,след колко време мога да опитам пак ?
Аватар
benedida
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2007, 09:57

Мнениеот damnameneus » 02 Юни 2007, 12:26

Тя не е Исус или Мохамед, т.е. човек, на тоя или оня свят, че да си сънува и Тя, дано ме разбираш. Няма как Тя да си сънува. И моят сън няма как да е на Богинята, защото Тя е сила, не личност, още по малко човешка. А използването на думата телепатия, когато говорим за божество е меко казано неуместна.

На въпроса на Бенедида, ритуалът е добре да се прави във важни моменти и щом си го направила сега и реакцията на Боигяната е била такава, ти ще си прецениш дали ще настояваш за повече......
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот KAT » 02 Юни 2007, 14:01

да вече почна да се получава както и с BLOT, говорим си на китайски обаче нито аз нито ти го знаеш - никъде не съм написал че Богинята сънува. И това я ми го обясни - нямало как съни ти да е на Богинята, ами тогава тя как ти го показва или дава това проникновение в твоя сън освен ако тя не се намеси в него, а аз май съм бил много тъп да ти кажа.

Има два вида сили едните имат разум другите са някакви други сили примерно като ядрената енергия. Е така като гледам тази твоя Богиня си има разум и си е чисто и просто енергиен разум. И никъде не съм писал че Богинятата ти е човешка личност. Ти наистина ли вярваш че има божества, те диваците едно време са вярвали в такива божества. Много ми е интересно по какъв начин божеството Богиня ти праща информацията до теб как става, като не било с телепатия - май с радиовълни, майтапче.

И не разбрах защо ми пишеш, че тя трябвало да сънува, човек сънува а тя си е напълно в съзнание и тя се включва в съня ти.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Следваща

Назад към Лунна магия - Хеката

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта