"Сваляне на Луната"

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот AryanSun » 13 Сеп 2005, 18:07

Чувал съм че има такъв вещерски ритуал.Има го в Уика.Аз съм
правил "Сваляне на Слънцето".Не,не става дума буквално да
направите това.Това е процес на изтеглянето на енергията на
Слънцето,Луната,други небесни тела,като се канализира през
оператора и се заземява.

Отново казвам-не става дума за някакви ефекти,трикове,ако
щете-да предизвикате масови халюцинации."Свалянето на
Луната" в чаша вода,да речем е изтегляне на лунната енергия
вътре и оформянето на нещо като енергоформа,която е проекция
на самата Луна.Мисля,че разбирате за какво говоря.Типична ве-
щерска практика е.Трябва ми като част от един по-голям ритуал.

Някой знае ли нещо?

Предварително благодаря:))
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот damnameneus » 13 Сеп 2005, 19:11

зависи какво по точно те интересува, има вещерски ритуал сваляне на луната, който е съвременен уика обред, а освен това в българската магия има обред сваляне на луната, който е един от най-тайните обреди и в днешно време са единици хората, които са запознати с това как се прави, а още по малко са тези които са го правили наистина. В античността също е имало подобен обред, в историята се знае за тисалийските вещици, които можели да свалят луната и които са първите в историята известни с този обред. Според българския фолклор магьосницата прави луната на крава и дои от нея мляко с кието може да прави много неща даже да вдигне от легло смъртно болен човек, разбира се това е само символно и е остатък от това което тракийските жрици са правили.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Lubopitko » 16 Сеп 2005, 19:48

някой може ли да даде ритуала за сваляне на луната, така и така след 2 дни е пълнолуние
Изображение
Аватар
Lubopitko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 15 Фев 2005, 11:44
Местоположение: София

Мнениеот Arhimikus_NA » 16 Сеп 2005, 23:32

А за сваляне на слънцето? Търся този ритуал, но не мога да го намеря :)
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот Lubopitko » 17 Сеп 2005, 15:53

Аз намерих нещо по въпроса със "Свалянето на луната" в една книга. Ето:

[font=Comic Sans MS]Практиката на привличането и използването на енергията и същността на пълнолунието се нарича "Сваляне на Луната". Когато го постигнете ще усетите извисено състояние на транс в съчетание с прилив на сила, която ще се излъчва през цялото ви тяло.

Има вещици, които използват своите жезли или атаме, когато свалят Луната. За да го направите, най-напред отворете чакрите си.След това повдигнете ръцете си в позата на Богинята, с жезъла в дясната. Бавно вдигнете ръцете си право нагоре и ги сключете около жезъла или атаме. Насочете ги към Луната. Кажете
"Сега аз привличам силата на Лунната Жрица в себе си, сливам се с Нейната мощ, чистата същност на Богинята". Издигнете вибрациите си и позволете на силата на Луната да влезе в жезъла. Ще го почувствате. После свалете бавно жезъла с двете си ръце и го насочете право към сърцето си. Визуализирайте поток от сребристо-синя светлина, който се влива в тялото ви,преминава през и около цялото ви физическо и астрално същество.Когато енергията започне да намалява, спуснете ръцете от двете си страни. Ако следващата ви стъпка е да извършите магическа работа, оставете жезъла или атамето в дясната си ръка (изпращане), а ако няма да правите никакви заклинания, оставате го в лявата(получаване) и навлезте в състояние на медитация, за за абсорбирате енергията.
[/font]
Изображение
Аватар
Lubopitko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 15 Фев 2005, 11:44
Местоположение: София

Мнениеот Arian Star » 17 Сеп 2005, 18:44

Благодаря на Любопитко за този ритуал! Интересен е и мога и аз да го пробвам! icon_eusa_clap icon_thanks
Аватар
Arian Star
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 145
Регистриран на: 27 Юли 2005, 16:04
Местоположение: Burgas

Мнениеот AryanSun » 17 Сеп 2005, 19:45

Lubopitko написа:Аз намерих нещо по въпроса със "Свалянето на луната" в една книга. Ето:

[font=Comic Sans MS]Практиката на привличането и използването на енергията и същността на пълнолунието се нарича "Сваляне на Луната". Когато го постигнете ще усетите извисено състояние на транс в съчетание с прилив на сила, която ще се излъчва през цялото ви тяло.

Има вещици, които използват своите жезли или атаме, когато свалят Луната. За да го направите, най-напред отворете чакрите си.След това повдигнете ръцете си в позата на Богинята, с жезъла в дясната. Бавно вдигнете ръцете си право нагоре и ги сключете около жезъла или атаме. Насочете ги към Луната. Кажете
"Сега аз привличам силата на Лунната Жрица в себе си, сливам се с Нейната мощ, чистата същност на Богинята". Издигнете вибрациите си и позволете на силата на Луната да влезе в жезъла. Ще го почувствате. После свалете бавно жезъла с двете си ръце и го насочете право към сърцето си. Визуализирайте поток от сребристо-синя светлина, който се влива в тялото ви,преминава през и около цялото ви физическо и астрално същество.Когато енергията започне да намалява, спуснете ръцете от двете си страни. Ако следващата ви стъпка е да извършите магическа работа, оставете жезъла или атамето в дясната си ръка (изпращане), а ако няма да правите никакви заклинания, оставате го в лявата(получаване) и навлезте в състояние на медитация, за за абсорбирате енергията.
[/font]


Благодаря Любопитко:)).Един приятел ми даде този ритуал.Даже
препоръча преди него да изпълня Средната Колона.

По този начин може да се свали и Слънцето,както и (енергията на)
всяко друго небесно тяло.Бях дал "Слънчев ритуал на Средната
Колона",диктуван ми от Архангел Михаел".
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот EliKarim » 17 Сеп 2005, 21:50

Хм, до сега незнаех че този ритуал се нарича "Сваляне на Луната". Свързвах го изцяло със зодията, сезона и така нататък и по-скоро като зареждащ ритуал.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Arhimikus_NA » 18 Сеп 2005, 01:32

Лично аз правя този ритуал за сваляне на Луната. Ефекта е напълно осезаем! Пробвайте го и кажете как действа при вас.
Ариецо, има ли специални дни в които може да се сваля и слънцето по този начин? В смисъл това е пълнолуне, а при слънцето?
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот AryanSun » 18 Сеп 2005, 08:46

Arhimikus написа:Лично аз правя този ритуал за сваляне на Луната. Ефекта е напълно осезаем! Пробвайте го и кажете как действа при вас.
Ариецо, има ли специални дни в които може да се сваля и слънцето по този начин? В смисъл това е пълнолуне, а при слънцето?


Не.Най-силно ще е неделя,може би,но не мисля,че има специал
ни дни.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50


Назад към Лунна магия - Хеката

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта