Заклинание против врагове и сплетни

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот damnameneus » 20 Окт 2005, 12:07

Това е един античен обред за предпазване от хорски злини, може да се направи самостоятелно или да се включи към жертвен обред, като това заклинание да е на мястото на молитвата, обикновено може да се ползва в такъв случай, когато проблемът е доста сериозен. Заклинанието няма да направи така че да не ви говорят, това е нормално, а да спрат определен тип приказки за вас.

Заклинание против врагове и сплетни

Застанете прид олтара и преплетете пръстите на двете си ръце, кажете

"Ермалоотх, Архималоотх, аз славя Вашите свети и велики имена, които са почитани в небесата, затворете устите на говорещите против мен /името/, роден/а от утробата на /името на майка ви/. "

Кажете това 7 пъти
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Slayer fest'06 » 14 Авг 2006, 13:29

Това заклинание е доста лесно ти олтар на Хеката ли имаш ако можеш да ми покажеш как да си направя аз имам ма на Хеката сигурно изисква нещо??
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот Cath » 14 Авг 2006, 21:56

изисква усещане за Нея...
двете имена в началото на заклинанието чии са?
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Slayer fest'06 » 15 Авг 2006, 09:41

А някъкви специални фигури сжещи ножни ли са?
Тези сигурно са на Хеката названия ?!? BangHead
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот hekata_ehnaton » 15 Авг 2006, 12:53

По-ми приличат на същества, следващи някаква йерархия, но damnameneus ще каже най-добре :)
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот damnameneus » 19 Авг 2006, 06:53

Това е антична магия, и това са имена на небесни духове, не са на Богинята. След самата магия в папирусът пише, че най силната магия в крайна сметка е словото, така че и в този случай това е основното.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот alistar » 19 Авг 2006, 08:20

Имам въпрос...Ако не разполагаме с олтар,може ли да го заместим по някакъв начин със свещи или друго? Може да се наложи да направим ритуала ,до като сме в друг град например? Та ако нямаме олтар,кой би бил оптималният вариант да направим ритуала? Примерно ако сме в хотел?
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Wanda » 19 Авг 2006, 10:10

alistar написа:Имам въпрос...Ако не разполагаме с олтар,може ли да го заместим по някакъв начин със свещи или друго? Може да се наложи да направим ритуала ,до като сме в друг град например? Та ако нямаме олтар,кой би бил оптималният вариант да направим ритуала? Примерно ако сме в хотел?


По принцип можеш да импровизираш олтар... Просто ти трябват едно перо, чаша с вода, чаша с цол/пръст и свещ (върши работа и чаена) ... Може да го направиш на нощното шкавче...

Ако нямаш такава възможност, може да го направиш в най-близкия парк... не е нужен олтар... :?
Аватар
Wanda
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 15 Юли 2006, 16:42
Местоположение: K0z/\0duy

Мнениеот damnameneus » 19 Авг 2006, 11:57

По принцип с подобни неща не може да си импровизираш, а както казах това е антична магия и с уика олтар, който няма много общо с античния не бива да се смесва, затова на уика олтара си правете уика нещата, в църквата не пейте от корана сури и т.н. смесването не води до усилване, защото това са различни неща с различен произход и смисъл.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот alistar » 19 Авг 2006, 18:44

Благодаря ти Wanda, а damnameneus, би ли обяснил как да си направя Уика олтар? Или ако има вече описание тук,да ми дадеш линк? каква е разликата между двата вида олтари? И ако ще импровизирам с олтара,дали има изобщо някакво значение,щом е импровизация,това означава,че импровизирам олтар на Уика,а не че смесвам олтарите...А ако имаш описание и на античен олтар-моля те постни го.
Аватар
alistar
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 257
Регистриран на: 28 Юни 2006, 21:58
Местоположение: Varna

Мнениеот Slayer fest'06 » 21 Авг 2006, 15:17

А какви неща трябват специални фигури кво? :)
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy


Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта