За да накажем изнасилвач

Лунната магия е една типична магия привличаща повечето жени-вещери, а и не само тях. Тук ще намерите отговорите на въпросите, които Ви интересуват.

Модератор: damnameneus

Мнениеот AryanSun » 24 Фев 2006, 19:37

Враня,може и да си права,но не и ако не се окаже че ти,аз
всички които пишем тук и които не пишем-абе накратко Ада
може да е част от всички ни и обратно-ние да държим частица
от Ада.Мисля,че древните египтяни наричат тази част от нас
Ка.А обратното се нарича Ба.Сливайки двете,може да получиш
немалка сила и де факто да имаш силата да се справиш с всич
ки бели на този свят.Говорил съм с много хора,с посветени сата
нисти,луциферианци,всякакви магове по тази тема и никой не е
казал,че тя е "грешна",престъпна и прочие-по-скоро това би го
казал християнин.

Странна ми е идеята,че точно Сатан/Луцифер ще каже,че
нямам право на нещо си.След като точно той винаги е
защитавал принципа "Прави каквото искаш"(много преди
Кроули),но това е друга тема.

Между другото и аз се определям като луциферианец,макар
че в това обединявам много други традиции-антични и съвре
менни и най-вече праисторически(митични цивилизации като
Атлантида).Това,което зная е,че Луцифер живее в друго изме
рение,отделна реалност,в която живее и част от потъналия кон
тинент-заедно с Триликата Богиня(или прокудената Свещена
Женственост) и Бога.Те са моята света троица,а Луцифер е "сина".
В момента земята не се управлява от тях-не изцяло.
Имат достъп до нея,но едни други създания са оказали насилствена окупация върхунея(ха,попитай един юрист какво е това) и битката е те да си я върнат.За тези създания са писали гностиците,Карлос Кастанеда,други стари учения...Та идеята е,че матрицата на този
свят е дефектирана.Адът,такъв какъвто лично го виждам аз е част
от атлантското съзнание,което след нейната катастрофа е изгубило
връзка с основния си източник и не се е напаснало на новата
матрица,които окупаторите от следатлантския период са се наста
нили тук.те управляват съзнанието на хората чрез религиите,
разни "духовни" и "възвишени" ученя,както и не една или две
философски школи.Битката е матрицата на земята да се изчисти
от тях,което е смисъла на Армагедон.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот Vrania Volosia » 24 Фев 2006, 19:44

Знам че има окупация...и знам че и ти знаеш кои са те:)
Но Луцифер не би допуснал ей така , някой си да поеме управлението...Мисля, че си има граница в това "прави каквото искаш".

Колкото до това къде живеят..прав си!
НО! Аз съм убедена, че Богинята и Луцифер са преродени тък на земята за да помогнат!
При това мисля, че не той е сина...
В минали животи и е бил син, а тя негова майка
но изначално, те са мъж и жена!
Оттам идва объркването, че са трима:) а са двама .

Така е, при Ара Магеда ще ги изчисти и Слава на Луцифер!


Между другото, няма ли да идваш на срещата?:) Това че не се харесваме много , не трябва да ти пречи да се запознаеш с другите, нали?
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот xermes » 26 Фев 2006, 12:21

колко много его има6 враня....и колко си самоуверена...но..дали си права..едва ли....
xermes
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 73
Регистриран на: 25 Фев 2006, 17:22
Местоположение: Bourgas

Мнениеот Vrania Volosia » 26 Фев 2006, 15:02

"Хермес", Твоето мнение не ме засяга.
Dominus Spiritus Viritus Satanas!
Аватар
Vrania Volosia
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 225
Регистриран на: 11 Апр 2005, 19:54

Мнениеот nick » 11 Апр 2006, 09:40

незнам , защо се занимавате да пишете?!
Като гледам тук пишат хора дето разбират Некромиком.
Ами тогава щом толкова искате да му видите сметка и всички са за, извикайте някой от килърите в некромиком и приключете.
Аватар
nick
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 306
Регистриран на: 30 Мар 2006, 17:41

Мнениеот sesil » 11 Апр 2006, 10:24

AryanSun написа: Мисля,че древните египтяни наричат тази част от нас Ка.А обратното се нарича Ба.Сливайки двете,може да получиш
немалка сила и де факто да имаш силата да се справиш с всички бели на този свят.

Това им знание според една теория идва от древните Балг-Ури.
БА-душа от небето слизаща в материално тяло става КА /Човешка душа/, но трябва да стане БИ - душа, която натрупала опит и познание и няма да се преражда повече - тогава става отново БА.
Истината е някъде там.
Аватар
sesil
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 181
Регистриран на: 31 Окт 2005, 10:24

Мнениеот hekata_ehnaton » 12 Апр 2006, 10:21

Този ритуал ще го използвам още при първото новолуние. Сестра ми бе изнасилена преди години и тя нищо не направи по въпроса. Време е онази гад да получи възмездие. А може ли с един ритуал да се накажат повече от един души?
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот Leethanda » 15 Апр 2006, 20:23

Защо да не може, ако извършителите са няколко. Но ако става въпрос за няколко отделни случая, най-вероятно ще са нужни и няколко отделни ритуала. Макар че според мен има едно по-добро, макар и по-варварско решение- въпросната измет се хваща, унизява се по който се сетите начин, така че да му се смачка психиката, а след това се мята от някоя скала така че да оцелее и да е в съзнание, но да съжалява че се е родил. После се връзва за тегличите на две коли, които бавно потеглят в противоположни посоки, докато му се извадят костите на крайниците от ставите. Наказанието завършва с одитане жив. Ако имах възможността, аз поне така бих процедирала. Но и наказание "отгоре" е сравнително добро решение :)
Carpe Jugulum
Н.П.П.- П.
Аватар
Leethanda
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Апр 2006, 15:06
Местоположение: Стирикум

Мнениеот AZA » 16 Апр 2006, 15:03

Lee , не бъде чак толкова жестока .. идеята е да се даде поука , която да му седи цял живот .. а не да се съсипе на макс живота .. макар, че .. защо не ?!
КраяТ Е СамО ЕднО НовО НачалО
Аватар
AZA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 258
Регистриран на: 10 Фев 2005, 00:40
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот damnameneus » 20 Апр 2006, 06:55

Не искам да коментирам описаното по-горе разфасоване на изнасилвача. Описаният ритуал може да се ползва за наказване на повече изнасилвачи, но когато един човек е изнасилен от повече хора, когато говорим за отделни случаи следва да си се направи и за тях. В един руски сайт ми попадна и следният обред за

[align=center]Наказване на изнасилвач[/align]

Взимат се три свещи - восъчни /църковни/ махат им се фитилите и от восъка се прави фигурка, фитилите се омотават като въженце, прави се примка и тя се слага на врата на фигурката. Казва се:
[align=center]"Небе, слушаш ли? Боже, слушаш ли? Изпращам наказание на (името на изнасилвача). Да се свърши! Восъкът от огъня се стопява. И ти (името на изнасилвача) да се стопяваш. както восъкът се топи, така и плъттъ ти да се топи! Да бъде така!" [/align]
След това с фигурката в ръце обиколете три пъти обратно на час. стрелка около олтара или масата на която правите обреда и казвайте:
[align=center]
"Първи ден - понеделник, втори ден - вторник, трети ден - сряда, в четвъртък да те се случи беда, в петък да страдаш, в събота да се стапяш, в неделя моли се, в понеделник прости се! Седем знака на Земята! Земьо, каквото ти давам го вземи! Да бъде!" [/align]

На залез занеси фигурката на гробище и там разтопи фигурката и излей восъка директно на гробищната земя и си тръгни без да се оглеждаш.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот sesil » 21 Апр 2006, 07:06

Хора, замисляли ли сте се, че
Отмъщението е сладко в началото, но горчиво в края?
Намесата в живота на друг само за да си го върнеш повярвайте не води до нищо добро. Казвам го просто за да се замислите, за не съжалявате после, за всяко събитие в живота на всеки един има повод, причина, следствие и ... последици. Хайде проверете първо какви ще са последиците за всички участници в ситуацията и после правете, каквото сметнете за добре.Но първо помислете.
Истината е някъде там.
Аватар
sesil
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 181
Регистриран на: 31 Окт 2005, 10:24

Мнениеот damnameneus » 21 Апр 2006, 08:27

ами ако имам дете и му се случи подобно нещо, само си помисли как ще оставя един нещастник да ми се усмихва когато го пускат и не влиза в затвора защото ни е скапана изпълнителната власт. Напротив, хубаво е да знаят че и най-обикновеният човек не е беззащитен и че всичко се наказва.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот sesil » 21 Апр 2006, 09:14

Ами аз лично имам дете - при това дъщеря, но като човек изпитал именно тази опитност ще гледам да я науча как сама да се пази и да внимава да не изпада в ситуация, в която би могло да й се случи подобно нещо. Не че мен майка ми не ме учеше именно и на това, но всеки си има моменти на слабост и в тези моменти трябва да внимава кой точно човек идва да "подаде ръка".

И да знам какво е положението със съдебната ни система. Аз не се оплаках в полицията. Аз също замълчах, но си отмъстих по начин по който мога. Ха сега познай как. И хиляди пъти след като отмъщението вече беше факт и бях свидетел на резултатите от него съжалих. Съжалявах, и продължавам да съжелявам, така че именно на база моя личен опит призовавам другите да помислят и пак да помислят преди да направят каквото и да е.
Истината е някъде там.
Аватар
sesil
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 181
Регистриран на: 31 Окт 2005, 10:24

Мнениеот damnameneus » 25 Апр 2006, 13:44

Хайде да спрем с простотията и глупостите, не желая да коментирам диващините на Лорд Сет, защото явно или е лигавене или показва психични отклонения и може спокойно да се обиди от мнението ми, защото всеки има правото да бъде някъв си ку-ку, но не и ние да толерираме подобни изверзи. Без значение, аз съм за наказанието. Знаете ли преди години в нашия край баща и син /големи хора - синът беше женен/ бяха отвлекли, изнасилвали и убили едно 8 годишно момче. Бяха го държали две седмици в мазето си, та Сет ако ми кажеш че това ДЕТЕ е изпитвало наслада от това да го изнасилват и убиват, бих ти казал, че заслужаваш да те затворят защото си с отклонения и то доста опасни. Знаете ли какво беше наказанието на съдбата, вкараха сина и баща му в затвора. След година един камион размаза на пътя детето на сина. Да, детето не беше виновно с нищо и този изрод надали го е заболяло, но в природата е така...Изобщо нямам капка жал към такива изроди, и ако са такива изроди, че да не ги трогва нещо, те няма и защо да са живи. все пак това си е мое мнение, не насилвам никой да го приема, но наказанието не е нищо лошо, не става въпрос за едно отмъщение, а за възмездие разлика има. И незнам как може някой да ми изнасили детето и случвайки му се това което съм му пратил да тръгна да го съжалявам, простете но за мен това не е нормално.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Предишна

Назад към Лунна магия - Хеката

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта