Направа на руни

Темата сама подсказва за себе си за какво ще иде реч. Силата на Руните, тайната на Один, това е което ще намерите в тази част на Форума.

Модератор: EliKarim

Мнениеот Vermic The Witch-King » 29 Окт 2007, 15:11

Тей като от близо година съм много объркан от различните тълкования и тей подобни ако има човек който е навит да ме научи на руническата магия ще съм адски доволен.Книги много но във всяка една пише различни работи което ме обърква аз имам една книга "силата на руните" на Кенет Медоуз.
Инквизитор
Аватар
Vermic The Witch-King
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 31
Регистриран на: 15 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Russe

Мнениеот FireSun's Viking » 29 Окт 2007, 18:08

Какво не ти е ясно, тази книга е най - добрата, която е преведена на български. Препрочетия внимателно и сам ще си отговориш на въпросите...
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Vermic The Witch-King » 29 Окт 2007, 18:25

Ок.Ще я препрочета и тогава ако имам пак въпроси ще те попитам :)
Инквизитор
Аватар
Vermic The Witch-King
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 31
Регистриран на: 15 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Russe

Мнениеот naiacrcon » 11 Ное 2011, 16:56

Хи, извинявам се че така но да попитам медовината и бирата кога се дават на Один в момента на иновокацията преди или след нея и после какво се правят изсипват ли се някъде или...
Аватар
naiacrcon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 23 Сеп 2011, 21:29

Мнениеот pipilota1964 » 04 Дек 2011, 17:31

naiacrcon написа:Хи, извинявам се че така но да попитам медовината и бирата кога се дават на Один в момента на иновокацията преди или след нея и после какво се правят изсипват ли се някъде или...


Правиш ритуала,поднасянето на дарове е на края.Преди да приключиш /подготви си съдовете които ще ползваш само за дарове на боговете/сложи бирата и медовината на олтара или масата.На следващият ден ги изсипваш до плодно дърво или в градината.Съдовете ги измиваш първо със сол/елементе Земя/и после с вода.
Аватар
pipilota1964
 
Мнения: 6
Регистриран на: 15 Ное 2011, 08:52

Мнениеот naiacrcon » 05 Мар 2012, 08:52

Много благодаря за помоща. :)
Аватар
naiacrcon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 23 Сеп 2011, 21:29

Предишна

Назад към Скандинавска магия - Руни

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта