Една руническа магия

Темата сама подсказва за себе си за какво ще иде реч. Силата на Руните, тайната на Один, това е което ще намерите в тази част на Форума.

Модератор: EliKarim

Мнениеот wolf_kohen » 23 Дек 2006, 16:50

Преди време в работата ми се появи проблем. Имам 2-ма началници, единият от които е голям звяр и за щастие почти нямам досег до него. Бях направил един не-голям гаф, но той беше голям защото не бях направил нещо, възложено специално от лошият началник :-p

Застрашаваше ме голяма караница и глоба... той специално казал на колегите да ми предадат да остана сутринта след работа, да го изчакам - аз работя нощем.

През ноща взех една игла и с нея нарисувах руната Thurisaz на лявата си длан, като направих малки дупчици в ъглите на руната. Визуализирах го и опънах ръката си към него в ритуал, в който спирах устрема му към мен.

На сутринта той, закъсня - проблем с колата! Пристигна със съвсем други грижи: Рано сутринта е говорил с другия мой шеф, който започнал да ме защитава чак до там, че това, което трябвало да свърша дори не било моя работа (повече не са ми възлагали такава задача :-) ). Със влизането си в работата, го подхваща главния началник с някакво обвинение и го сдухва леко :-). Идва при мен и почти с усмивка ми казва, че нямало кой знае какъв проблем, но може би съм бил заето с друго и за това не съм успял...

Абе нещата се обърнаха на 180 градуса точно за 5 часа. От тогава той дори да ми възложи задача така ме щади, че чак се чувствам неудобно, това беше преди около 6 месеца :-)

Ето тази руна за какво се ползва и по точно за какво я ползвах аз:

Цитат: "Магическа употреба:
помощ в ученето и медитацията, собствена дисциплина, хубав изход от лоша ситуация"
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Мнениеот FireSun's Viking » 23 Дек 2006, 16:56

Магия ... ;)
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Lonely Ghost » 23 Дек 2006, 19:32

"През ноща взех една игла и с нея нарисувах руната Thurisaz на лявата си длан...."
Извинете за тъпия въпрос, но тъй като никак не съм наясно с руните, може ли да попитам как изглежда тази руна? :oops:
Lonely Ghost
Аватар
Lonely Ghost
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Авг 2006, 11:41

Мнениеот wolf_kohen » 24 Дек 2006, 02:08

Как да кажа значението само на една руна ;-)
Преди да се прави каквото и да с руни, по добре хвърли най-малкото един прочит на значението им и начина им на употреба :-)

http://www.magicgatebg.com/forum/viewto ... highlight=
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Мнениеот Lonely Ghost » 24 Дек 2006, 15:15

10x! Ще го направя!
Lonely Ghost
Аватар
Lonely Ghost
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Авг 2006, 11:41


Назад към Скандинавска магия - Руни

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта