Руна за здраве

Темата сама подсказва за себе си за какво ще иде реч. Силата на Руните, тайната на Один, това е което ще намерите в тази част на Форума.

Модератор: EliKarim

Мнениеот monmah » 10 Юли 2008, 09:19

Добър ден, знаете ли коя руна е за здраве?
Аватар
monmah
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Юли 2008, 07:39

Мнениеот sin angel » 10 Юли 2008, 13:49

защо искаш точно руна да използваш,ако не е тайна?
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Kotentseto » 10 Юли 2008, 13:54

Обсъждали сме темата. Болестите имат двояко значение: на "изпитание" и на "аларма", че нещо в хармонията на материално-духовното е нарушена. Т.е. не е добре да се прави магия за здраве, колкото и странно да звучи.

Поздрави icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот monmah » 11 Юли 2008, 14:23

sin angel написа:защо искаш точно руна да използваш,ако не е тайна?

Занимавам се с руни и вярвам, че руните ПОМАГАТ и са силни и ги използвам при крайни случаи. Знам значенията ти, но благодаря за линка :) . Просто търся отделно мнение от някого за руна, която помага при здравни проблеми. Имах колебания за руната, която мисля да използвам и за това не написах моето мнение, а просто търся чуждо и ако съвпадне с моето ще давам напред :)
Аватар
monmah
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Юли 2008, 07:39

Мнениеот avanabil » 11 Юли 2008, 17:02

monmah написа:
sin angel написа:защо искаш точно руна да използваш,ако не е тайна?

Занимавам се с руни и вярвам, че руните ПОМАГАТ и са силни и ги използвам при крайни случаи. Знам значенията ти, но благодаря за линка :) . Просто търся отделно мнение от някого за руна, която помага при здравни проблеми. Имах колебания за руната, която мисля да използвам и за това не написах моето мнение, а просто търся чуждо и ако съвпадне с моето ще давам напред :)


Обикновено при разрешаването на здравните проблеми се използва не само една руна, а комбинация от руни, които се съчетават по различен начин, в зависимост от проблема. Трябва да си наясно с това.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот monmah » 11 Юли 2008, 19:08

avanabil написа:
monmah написа:
sin angel написа:защо искаш точно руна да използваш,ако не е тайна?

Занимавам се с руни и вярвам, че руните ПОМАГАТ и са силни и ги използвам при крайни случаи. Знам значенията ти, но благодаря за линка :) . Просто търся отделно мнение от някого за руна, която помага при здравни проблеми. Имах колебания за руната, която мисля да използвам и за това не написах моето мнение, а просто търся чуждо и ако съвпадне с моето ще давам напред :)


Обикновено при разрешаването на здравните проблеми се използва не само една руна, а комбинация от руни, които се съчетават по различен начин, в зависимост от проблема. Трябва да си наясно с това.

Да, наясно съм :) Но въпроса ми беше попринцип коя руна е за здраве, защото има много различни тълкувания на руните. Чел съм много варианти и затова питам попринцип :)
Аватар
monmah
 
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Юли 2008, 07:39

Мнениеот Moerin_Elf » 16 Сеп 2008, 10:19

monmah ,след като твърдиш,че се занимаваш с руни,бу трябвало да знаеш коя руна е за здраве.
А коя е руната за която си се колебаел?
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15


Назад към Скандинавска магия - Руни

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта