Книга на руните

Темата сама подсказва за себе си за какво ще иде реч. Силата на Руните, тайната на Один, това е което ще намерите в тази част на Форума.

Модератор: EliKarim

Мнениеот bobbymagill » 07 Мар 2010, 21:33

Здравейте, предлагам ви изданието за десетгодишнината на книга на руните - The Book of Runes: A Handbook for the Use of an Ancient Oracle: The Viking Runes with Stones: 10th Anniversary Edition [Deluxe Edition] (Hardcover)
Оригинално книгата струва 140$, може да проверите в Amazon.com - http://www.amazon.com/Book-Runes-Handbo ... 0312097581
Понеже съм познат със един от издателите имам стабилна отстъпка за тази книга и мога да ви я предложа за 100 лева - почти два пъти по-малко от коричната цена. В България имам 3 броя, като ако има интерес мога да внеса до 7 броя допълнително за около 3-4 дена. Книгата включва И комплект руни, като собственоръчно добавям втори комплект руни издълбани във крушево дърво. Книгата е достатъчн известна като основният източник на магията на руните, така че нямам намерение да я описвам допълнително, запознатите са наясно за силата на точно тази книга.
Ако имате интерес - пишете, пърите 3ма може да се сдобият с нея на момента, другите 7 могат да я имат до няколко дена.
Аватар
bobbymagill
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Мар 2010, 10:18

Мнениеот uvella » 09 Мар 2010, 07:20

СЪЩАТА книга - на Ралф Блум, съвсем БЕЗПЛАТНА - я има он-лайн, на руски, в няколко сайта/библиотеки. Ако някой Я ИСКА, да търси в koob.ru.
Имам я и аз. Който търси, ще намери. Що се отнася до "готов", изработен от другиго, рунически комплект....няма да коментирам. Е - всеки влак си има пътници...
Та - който владее руски, да ми пише на лични - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО ще му изпратя ТАЗИ КНИГА на посочен мейл.
Аман от търгаши!
Хармония!
Аватар
uvella
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Юни 2009, 06:46


Назад към Скандинавска магия - Руни

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта