Възможно ли е...????

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот zaek » 16 Яну 2006, 12:18

Преди няколко дни една приятелка ми разказа следното.Тя е влюбена до полуда в едно момче от няколко месеца.И тя се интересува от магия и почела доста неща в тази област.Та решила да пробва и така само и само да може да го накара да и обърне поне малко внимание въпросния младеж.Въпреки моите предупреждения(аз не одобрявам правенето на магии за любов защото смятам че не е справедливо да се влияе на волята на някого)тя изпълнила няколко ритуала и нещо повече даже-ходила при някаква жена специалистка уж в тази област.Дотук добре обаче...преди няколко дни тя установила че въпросния младеж е наистина влюбен до уши само че не в нея а в някакво момиче което е съвсем непознато за нея.Тя си мисли че ритуалите които е направила по някакъв начин са предизвикали тази развръзка на нещатата и че вместо да се влюби в нея както е било планирано по някакъв начин магията е насочила чувствата на човека в друга посока към друг обект.Та сега е адски нещастна и затова реших да ви попитам възможно ли е това?Има ли някаква такава възможност-когато правиш магия на някого от този тип да се случи така че човека наистина да се влюби до полуда но не в теб както си планирал а в някой друг съвсем различен човек?И ако е възможно има ли обратим процес с който нещата да се оправят?Искам много да помогна на моята приятелка но не знам как.Не сам срещала в литературата която съм чела нещо подобно и искам да помоля ако някои може да ми даде инфо по темата нека я даде.Благодаря предварително. :oops:
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Wizard » 16 Яну 2006, 14:27

Това абсолютно възможно!!! По-принцип така става понякога в магията, правиш магия за едно, а резултатът след това е съвсем друг... Обикновено това става при начинаещите магьосници, аз самият в началото имах много такива "изненади", докато постигна това, което съм.
Така че твоята приятелка ще си сърба попарата, няма начин... И да има начин да се развали тази магия - твоята приятелка няма как да се справи. Това е!


Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот EliKarim » 16 Яну 2006, 16:26

И аз съм имала подобни изненади, които за съжаление са ми оставили горчив спомен, но и опит. Мисля, че това е достатъчен пример за тези, които искат нещо на всяка цена с помощта на магия, а не са съвсем наясно с това което вършат.
Мисля че има начин само "леко да се облекчи" влиянието на вече направената магия, но не и да помогне на това момиче. Напиши ритуала, който е направен ако го знаеш?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот zaek » 16 Яну 2006, 20:31

Ели нямам представа какъв ритуал е използвала спомена ми нещо за Драконови заклинания които тя много си харесва но нямам представа дали в тези заклинания има такова и за любов.още повече че тука тя е използвала и външна намеса и не знам дали вапросната жена при която е ходила не е шарлатанка и това да е объркало още повече нещата.Но ще я попитам за ритуала де и ще ти кажа.Но сте прави че този вид изненади са възможни и аз го предположих и и го казах но все пак реших да попитам по вещи от мен.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Trismegist » 16 Яну 2006, 21:07

:) Хехехехе!

Ами не знам,не отричам да е възможно да е станала грешка,но пък
защо момчето просто да се е влюбило.Тива младеш,за мен ще рече пубер :).Ми то на тая възраст хората се влюбват-нормално.Ама как разбрахте,че е до уши :).Може да,но обикновенно в тия възрасти нещата са все до уши хехе.

Абе за какви обратни действия говориш.Тя не знае какво е направила а камо ли да го върне.Тия неща-да не мислиш,че са като математиката.
Обикновенно,малко хора,могат да виждат магият,като схема.В повечето случеи трябва само да се догатва какво би станало ако се направи това и онова.

Вече от опита се научаваш да правиш това и онова със сигърност и си добър в него.Ама какъвто и да си,от де ще знаеш,всичко на тоя свят.

Ако магьосникът е нещо,като хакер,то означава ли,че ако го питаш,как да влезе в мирка,ще знае,при положение,че не го е ползвал.
Как се връща нещо обратно?Това е невъзможно.Една река не може да се пресече два пъти по един и същ начин.

Ако ти си написала числото 6 а си искала да напишеш 2,тогава ще добавя към него 5 и по номерологичен път,ще се получи пак две.

6+5=11 1+1=2

Ама няма как да изтрия шестицата.Може само да се надгражда ,или поне това е правилния начин.

Много по-трудно е да се анализира,какво е направено,че да се търси противодействие,отколкото да направи още нещо,което да помага.
Всъщност аз и в други постове се опитвам да обясня този принцип,защото той е много важен.

Ами когато един човек се разболее,да не би да търси,как да се пребори с вируса?Не-укрепва имунната система.Усилва противоположното.Забележи-усилва и подхранва нещо-не унищожава нищо.Другия начин е Антибиотик,който знаеш,какео причинява-покрай вируса обива и теб.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот zaek » 17 Яну 2006, 17:27

Прав си Трис...тези неща не са като математиката и не знам до колко са обратими нали затова питам за да видим знае ли някой нещо по въпрос който на мен не ми е ясен,защото моята приятелка така е полудяла че ми е жал направо за нея и исках да и помогна.Съгласна съм с тебе че може и нейната магия да няма нищо общо с това и момчето просто да се е влюбило и до там но пък от друга страна Wizard i EliKarim също имат прево че с тези неща шега не бива и че е възможно да се получат изненадки и доста неприятни.Аз затова не обичам този вид магии с които да се влия върху някого и волята му.Но какво да се прави не всички са на моето мнение и както казва Wizard сега тя ще си сърба попарата която сама надроби.Бих искала да и помогна но ако няма как какво да се прави.И Трис...тука не става въпрос за някакви пуберитети както се изразяваш а за 27-28 годишни хора.Смятам че доста отдавна са излязли от пуберитета....освен ако не са като мен де аз на акал съм си и по малка хе хе хе :) Майтапа си настрана става въпрос за достатъчно големи и разумни хора така че мисля че момчето просто се е влюбило и толкова.Все пак мерси за мението и ако нкой пък знае нещо допалнително по въпроса ще ми е интересно да му чуя мнението.Мерси icon_eusa_dance
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 12 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 12 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта