КАК ДА РАЗВАЛЯ?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот tonq » 24 Яну 2006, 00:26

Здравейте.Направих нещо за което много съжалявам и се притеснявам,не бях се интересувала досега за това,просто го бях чула става въпрос за менструалната кръв.Направих го на човек в който съм влюбена,няма значение сега цялата ситуация..просто сажалявам за това което направих,съжалявам че го направих защото знам че не е редно,но не трябваше да правя това.Прочетох всичко написано по този въпрос във форума,не съм го направила по никакви правила.Беше момент на ..незнам как да го обясна,дори ме е срам от себе си.Човека не живее при мен и нямам възможност да му давам нещо да пие с дни,прочетох че захранка се разваля със захранка,може би нещо еднократно ще успея да му дам?Държа много да поправя тази моя ГРЕШКА!Моля ви кажете ми някой ако знае как да оправя нещата?Как да разваля това?Ще кажете еми така е,защо си го правила като незнаеш?Ако някой може да ми помогне с нещо,нека пише.Неискам коментари и упреци достатъчно съжалявам за всичко.Остана в съзнанието ми като нещо лошо и нередно което съм направила,винаги съм била против тези неща да навредиш на някого по такъв начин,не се интересувам от магии изобщо,но понякога така оглупява и обезумява човек,умопомрачен от любов(може би ще ме упрекнете за тази дума в случая)и от страх да не бъде изоставен,да не загуби другия че върши долни неща и прибягва до низости:(Незнам към кого да се обърна,ако имате отговор на моя въпрос моля ви отговорете ми?
Аватар
tonq
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Яну 2006, 22:46

Мнениеот Poison » 26 Яну 2006, 15:46

Ми то може да няма ефект от тва дето си правила. Знаеш ли дали въобще дали си направила нещо или само си гузен негонен?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот EliKarim » 27 Яну 2006, 11:18

Poison, тук съм съгласна с теб.

tonq, възможно е ритуалът ти да е неуспешен или само опит да направиш такъв и ти просто да се измъчваш от угризения на съвестта. Напиши какво точно си направила и дали според теб има ефект върху "целтта". Разгледай и добре форума защото по темата за кръвтта има писано , има и съвети относно това как да предотвратиш нещо....
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот AryanSun » 27 Яну 2006, 13:20

За да се сбъдне една магия,важно е след като я направиш,да
я забравиш.Ако не го направиш,ще смутиш ефекта.

Знай,че не кръвта,захарта,магията е действие на твоето
съзнание.Така че използвай именно него за да развалиш
магията.Осъзнай ясно какво си направила и го проследи
в обратен ред-все едно гледаш филм на ривърз.Понякога
обичам да визуализирам енергийна сфера,в която се разигра
ва самото събитие и я въртя по посока,обратно на часовнико
вата стрелка.Докато го правя,"виждам" как събитието се връща
назад и се елиминира.И изтеглям вложеното от мен.

И най-накрая:ако много държиш,защо не вино,което да заредиш
с намерение той да бъде свободен от това,което си направила?
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот emanuela » 29 Яну 2006, 17:45

Нищо не можеш да направиш миличка. Просто като мен ще си носиш последствията и ще проклинаш момента в който си решила да го направиш
Аватар
emanuela
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Сеп 2005, 13:40

Мнениеот tonq » 29 Яну 2006, 21:15

Благодаря че ми отговорихте,може наистина нищо да не съм направила,но въпроса е че имам угризения на съвеста по скоро.
Това за виното го прочетох,че трябва а се натопи сребърен предмет в чашата с виното и да му дам да го изпие.Ще го направя това но как да го "заредя" бихте ли ми казали..просто с намерение ясна и точна мисъл че искам да го разваля?Нещо по конкретно какво да направя точно?И другото ще опитам връщане по обратен ред...на мисълта.Изчетох доста теми как да предотвратиш нещо,да развалиш...но различни мнения има по въпросите,затова реших да задам въпроса си направо.
Аватар
tonq
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Яну 2006, 22:46

Мнениеот emanuela » 01 Фев 2006, 14:13

Аз се опитах да разваля подобна магия, но не успях. Дано ти успееш. Пожелавам ти късмет!
Аватар
emanuela
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Сеп 2005, 13:40


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 19 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 19 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта