Сексуална магия

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Cath » 09 Фев 2006, 01:19

имам наглостта да пусна това като нова тема, защото смятам, че това действително липсва във форума. идеята не е да споделяме ежедневните си сексуални изживявания, нито да споделяме безбройните любовни магии, а да споделяме магически техники пряко свързани със секса. надявам се няма да си направите погрешният извод, че съм нимфоманка, просто както вече казах, това е много силна магия, която на място използвана може да доведе до невероятно добри резултати. така че давайте...
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот Druida » 09 Фев 2006, 12:46

Чувала ли си за Тантра на лявата ръка?

Това е Тантра като нормалната, но в момента на оргазма на жената, магьосника изтегля сексуалната и енергия, за да зареди с нея заклинанието си. Изтеглянето е мощно и ако се увлече заклинателя, може да убие жертвата.

Разбира се, за да се практикува такъв вид магия, магьосника трябва да има абсолютен контрол върху собствената си сексуална енергия, да владее секса на многократния оргазъм без еякулация и т.н.

Същото важи и ако магията се практикува от магьосница. Тя също не трябва да еякулира, а да владее и контролира оргазмената си енергия трансформирайки я в творческа или насочвайки я в заклинание. За жена е по-лесно да изтегли оргазмената енергия на мъж, защото жените са тантрично родени, а мъжете трябва доста да се учат и освен това мъжете просто еякулират по-бързо от жените.

Светлото проявление на тази магия е когато в момента на оргазъма, без да еякулират и двамата партньори насочват общата си оргазмена енергия към общо заклинание или към лекуване, например, на болното им дете.

В нормалния случай, когато не се използва за магически цели, оргазмената енергия циркулира по общата им микрокосмическа орбита и ги оживява и подмладява:)

Виж "Култивиране на мъжката полова енергия", "Култивиране на женската полова енергия" и "Сексът на многократния оргазъм" на Мантак Чиа, както и "Сексуална магия" на Марго Ананд
Аватар
Druida
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 70
Регистриран на: 26 Мар 2005, 20:19

Мнениеот Cath » 10 Фев 2006, 02:25

започнах тази тема не защото нямам понятие, а защото ми е интересно да разбера, какво ново бихме могли да научим всички. :wink: тантра е обширна територия, и всеки, който е тръгвал с по-сексуална отколкото духовна нагласа спрямо тантра е избирал левият път. благодаря за препоръките все пак... :oops:
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот sanguinary » 10 Фев 2006, 03:35

Дроид,основната идея на темата, която е подтикнала Кет да я започне, поне според мен е да се обсъдят магии или заклинания за повишаване на екстаза от един физически контакт между двама души и самото изпитание да премине на едно по-високо ниво от чисто консуматорско такова,или поне нещо от тоя сорт. Според мен това пренасочване на сексуалната енергия ,за което говориш е точно обратното ,тоест в ощърб на този екстаз. Секса все си мисля,че е един вид начин ,човек да забрави за момент всичко останало,проблеми и неприятности,дори да спре да мисли изобщо... а не метод, чрез който да излекува детето си или да промени нещо,което не му харесва.
Иначе смятам, че не бива за сметка на духовно извисяване човек да пренебрегва природата си, както и обратното не е удачно.
Както аз, така и вие имате безброй примери за това,всеки ден пред очите си.Виждали сте предан боготдаден ,който тежи 27 килограма, заради пломбите в устата си, заметнат с едно чаршафче да продава книжки на улицата, както сте виждали двукраки прасета ,поробени от материалните си нужди и нисшите си интереси.За вторите естествено примерите са доста повече. Нито един от двата вида обаче, не може да изпита този върхов екстаз, за който споменах в началото. Защото за секса (а и не само, но най-вече за него) са необходими и двете ,във възможно най-чистата си и запазена форма.
Животните също правят секс,но за да се множат.Това е което главно ни отделя от тях.На тях също им е хубаво,но при тях е нагон, докато при един човек, който има ясен и чист разум и развита духовна същност може да се превърне в изкуство, а за някои дори начин да достигнат бога , стига само да имат физическо тяло,към което да са се отнасяли с необходимото внимание и умереност.
Днес културата в тази област е далеч под нулата, но това е само капка... макар и голяма капка в морето на хорското невежество, към което искам или не принадлежа и аз.
А иначе тия за лявата и дясната ръка са ясни Дроиде :wink:
Темата обаче не е за изграждането на личността като самостоятелна бойна единица :wink:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Druida » 10 Фев 2006, 09:30

Sanguinary, Даоското любовно изкуство и Тантра дават точно това - пътя към върховното екстатично изживяване и сливане с другия. Т.е. истинска върховна сексуална магия и хармония между души и тела. Това е на птичи полет над обикновеното генитално изживяване.

btw, имам само един приятелски коментар - Друид, а не Дроид ми е ника:)) Различни неща са:)
Аватар
Druida
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 70
Регистриран на: 26 Мар 2005, 20:19

Мнениеот sanguinary » 11 Фев 2006, 06:27

Ако към всяко едно действие човек се приучи да се отнася,като един вид ритуал,а не като към рутинен акт ,то резултатите неминуемо ще са далеч над тези, с които е навикнал. Даоско любовно изкуство, Тантра,Кама Сутра,Кама Шастра... това са просто различни методически подходи посочени ни от древните... Не съм запознат с всичките, а из основи с нито едно от тях, но достатъчно, колкото да схвана общото послание ,което ги свързва и то е - опознай себе си и тялото си. Това е в основата на всичко свързано със сетивното свръхудоволствие... а и не само. Просто когато човек оценява наличието на нещо и се отнася добре към него, вместо да го приема за даденост,няма как да му бъде отговорено по същия начин...
Хаха... добре,суетни ми ДрУиде... Разкайвам се за грешката си да те изпиша с буквата 'о' BangHead
Ще се постарая да не накърнявам занапред точността в изписването на ника ти :wink:
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Druida » 11 Фев 2006, 09:41

:))))))))))))))))))

не е суета, просто уточняване:)))

едното е робот, а другото келтски магьосник, все пак:)))))))

иначе, ми е все тая как ще бъда наричан, важното е как наричам аз себе си:)
Аватар
Druida
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 70
Регистриран на: 26 Мар 2005, 20:19

Мнениеот EliKarim » 11 Фев 2006, 20:30

Джованни вероятно всеки е суетен по свой начин :) :) :)

За сексуалността - мисля, че като тема е разхвърляна навсякъде из форума. Това беше добра идея да се постави една тема...
Тук включвам дори кундалини, темата "За колекцията на Bob RICHEL", която бях пуснала и още сума коментари за какво ли не.

А какво мислите за сексуалността при вуду?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот EXARP » 12 Фев 2006, 12:38

А какво мислите за сексуалността при вуду?


Тука никой ли няма да каже нещо по въпроса, айде че ми е непозната материя туй вуду
ELEXARPEN COMANANU TABITOM
Аватар
EXARP
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 252
Регистриран на: 18 Сеп 2005, 08:18
Местоположение: NIBIRU

Мнениеот Druida » 12 Фев 2006, 18:12

На мен лично въпроса за сексуалността при Вуду не ми е познат. Ако изхождам от усещанията си - това е магия тясно свързана със сексуалността на магьосника и по-точно сексуалната му енергия се включва в заклинанията.

Та нека, който знае разкаже:)
Аватар
Druida
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 70
Регистриран на: 26 Мар 2005, 20:19

Мнениеот sanguinary » 13 Фев 2006, 00:32

Въпроса е толкова повърхностно зададен,че звучи като изпуснат помежду другото. Първо какво подразбирате под сексуалност? хаха...
Наистина странен въпрос. Поправете ме ако греша,но сексуалност,според мен включва половата принадлежност и предпочитанията спрямо нея ,на даден човек.Та дори и възприемането на света около него като цяло,въз основа на тази полова принадлежност.
Та какво за сексуалността при вуду? Там няма такава. Няма значение мъж ли си,жена ли си... обратен ли си или си нормален...
Със същия успех мога аз да запитам
Каква е геометрията при кулинарията?
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Wizard » 13 Фев 2006, 14:02

sanguinary написа:Въпроса е толкова повърхностно зададен,че звучи като изпуснат помежду другото. Първо какво подразбирате под сексуалност? хаха...
Наистина странен въпрос. Поправете ме ако греша,но сексуалност,според мен включва половата принадлежност и предпочитанията спрямо нея ,на даден човек.Та дори и възприемането на света около него като цяло,въз основа на тази полова принадлежност.
Та какво за сексуалността при вуду? Там няма такава. Няма значение мъж ли си,жена ли си... обратен ли си или си нормален...
Със същия успех мога аз да запитам
Каква е геометрията при кулинарията?



СТАВА ДУМА за Сексуалната Енергия, която съответният магьосник притежава! Сексуалността като цяло тук, в Сексуалната магия, не е интересна, просто не е от значение, по-важното е каква психична, Сексуална Енергия притежаваш... Това се има в предвид тук в тази тема!
А колкото до това, че при ВууДуу нямало сексуални елементи в ритуалите и изобщо сексуална магия - е пълна глупост...


Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Cath » 13 Фев 2006, 14:24

Wizard, по-добре от теб не мога да го кажа... icon_eusa_clap
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот EliKarim » 13 Фев 2006, 15:37

Ами Уизард това имах в предвид, но явно въпроса се затваря до тук.
sanguinary, въпросът нито е повърхностен, нито е между другото, но дори и да е така все пак е въпрос. Или си против въпросите? Ако нямаш мнение, а вероятно е така, по-добре не коментирай тъй като се получава един излишен коментар.
Относно дали вуду не притежава изброените... грешиш! В основата на вуду е сексуалната енергия, сексуалността във всичките и форми - било психически или физически. Обоснови се защо мислиш противното?
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот sanguinary » 14 Фев 2006, 02:33

Не че мнение нямам,Ели... напротив.Вуду или както са го наричали някои индианци - 'Наксанти' е една неизчерпаема,хубава тема,въпреки че доста неща се пазят в тайна. Но изглежда на вас ви трябват спорове и разпри,а не друго.Уизард,нека ти си правият,а аз недоразбралият.Създал си авторитет тук,както виждам и дори да кажеш на черното бяло,ще намериш доста подкрепа... и хора,които да ти ръкопляскат като хипнотзирани.
Ели,ти можеш да намериш сексуалност и в яденето на супа топчета,но тогава нея я има само за теб,във въобржението ти,деформирано от любовните романи,а всъщност яденето е съвсем различно нещо ,което се прави със съвсем друга цел.
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот Wizard » 15 Фев 2006, 14:06

Виж драги sanguinary НЕ става въпрос за това дали аз съм прав или не, аз това, че когато НЯКОЙ НАПИШЕ нещо от рода на това, което ти казваш например за VooDoo-магията, истината след това се изкривява, ако не се намери някой, който да изясни нещата. Ето за това се намесих относно сексуалността и ВууДуу, след като видях какво си написал....!
А относно сараказма ти относно "яденето на супа топчета" - ами да, може да се изтълкува и като СЕКСУАЛЕН РИТУАЛ - изобщо всякакво ядене, само че това е тема не за този форум, а например за форум по психотерапия... Просто ти давам малко насоки за размисъл, в случай, че решиш да се пообразоваш...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Poison » 15 Фев 2006, 15:10

Снагвинари ей ся вече ме утрепа с тоз лаф за супата топчета. Малеее маняк ти нацяло си извратенял бе пич! Как ще свържеш няква чорба с топки и то със сексуалността. Пък и май ще сгазиш лука с Уизарда и Ели щото там ще ти се пържат яцна на гъзъ.

А за вуду или вуудуу нали е едно и също бе? Ще ми кажете ли дали има опиати в таз работа щото по филмите само дрогерс мен?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот EliKarim » 15 Фев 2006, 17:09

sanguinary написа:Но изглежда на вас ви трябват спорове и разпри,а не друго.


Това нито ми е нужно, нито го толерирам. Да запазим добрия тон или не можеш?! Не виждам хипнотизирани или нещо подобно, повлияно от Уизард. Авторитета е друго нещо.
Не си недоразбран или нещо такова, но явно прекалено много упрекваш или нещо подобно. Не ти гледам постовете под лупа. Примера ти със супа топчета беше нито уместен, нито във връзка. Не виждам смисъл....
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот sanguinary » 15 Фев 2006, 21:19

Не само там,Ели... На много места не виждаш смисъла,но това не означава че го няма. Или ти също смяташ себе си за съвършена?!
Явно е ,че както това,така и много други неща са пречка да се разбереми. Не мисля да настоявам...
Трудно щр ме провокирате по какъвто да е начин,освен с желание и от ваша страна.
Добрия тон? love8 Трудно ми е да.Няма как да хвърляш камъни в една градина и да очакваш от там да поникнат цветя.
Отровке... ти ,мъничко диване такова violent1
Последния път,когато се усмихнах по този начин,както когато прочетох писанието ти,беще когато чух песничка на 5-годишно момченце,измислена за врабчетата :mrgreen: Недей да се поддаваш на погрешни емоции.Добро човече си...
Аватар
sanguinary
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 422
Регистриран на: 04 Яну 2006, 07:43

Мнениеот EliKarim » 16 Фев 2006, 21:12

Не виждам смисъл и в коментара ти, както и в това което не ме вълнува. Впрочем не разбирам какво имаш в предвид?! Това е друга тема и не виждам защо въобще да я коментираме.
Аз съвършена?! Това е пълен абсурд, а и не мисля че някой го мисли за себе си. :)
По отношение на разбирането - за какво има да се разбираме? Ти явно не си от "разбиращите" и тези които умеят да стигнат до консенсус. Теб не бих искала да провокирам, защо ще ми е? Не ме вълнува някакъв коментар от форум....или който и да е. Имам други цели.
Научи се все пак на добър тон, вероятно ще ти е нужен....пък за камъните в градината laughing9 много фантазираш!!!
Все пак темата тук е друга!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта