Ужасна грешка

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Anelia_ » 15 Фев 2006, 09:38

Моля ви да ми помогнете, вчера допуснах ужасна грешка. На 14.02.2006 след полунощ помислих, че луната е пълна, но тя е била намаляваща. И тогава направих един любовен ритуал. Но тъй като когато луната намалява не се правят любовни ритуали, доколкото знам, защото вместо да те заобича човека, любовта му намалява или пък съвсем не идва, не знам какво да правя! Моля ви, помогнете ми и ми кажете как да поправя грешката си.
Аватар
Anelia_
 
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Ное 2005, 11:40

Мнениеот aninikol_7 » 15 Фев 2006, 10:52

какъв ритуал си направила,сподели?
аз мисля,че снощи беше 3 ден на пълнолунието
Аватар
aninikol_7
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Фев 2006, 23:53

Мнениеот Nac » 15 Фев 2006, 11:26

Спокойно, няма да те заобича по-малко....не е фатално :)
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот zaek » 15 Фев 2006, 17:41

Абе това което Анелия казва за ритуалите е доста интересно аз не знаех 4е е така.Има ли наистина нещо вярно в това 4е ритуали не е хубавод а се правят на намаляваща луна и дали това се отнася само за любовни такива?Питам щото не знаех за това с луната а днеска точно правих един ритуал за които се надявам да подейства но не беше любовен де.Така 4е ми е итерсно да разбера има ли нещо общо луната и какво е то? :roll:
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот Vendetta » 15 Фев 2006, 17:56

Офф... ХОРА :) и някой други... всичко си зависи от нас. Това любовната магия от моята гледна точка е доста глупаво нещо... пробвал съм някой неща.. имаше резултат... ама нъцки. Обичай и ще те обичат.
Тихо !!
Аватар
Vendetta
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 55
Регистриран на: 17 Яну 2006, 07:18

Мнениеот Kotentseto » 15 Фев 2006, 20:47

Основно правило е да съобразяваш ритуалите си с фазите на луната.
Някои се изпълняват при намаляваща, други при нарастваща луна. Някои са най-подходящи за пълнолуние, други за първа или последна фаза. При новолуние се смята, че се прави черна магия - не коментирам, защото понятието не ми е ясно. Новолунието е подходящо за призоваване на Хеката.
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот Shadow Mage » 16 Фев 2006, 02:29

Kote, съобразяването с фазата на Луната зависи от типа ритуал или магия, която ползваш :). В Лунната магия е почти 100% задължително да съобразиш ритуала с фазата на луната. Това важи донякъде и за Некрономикона ;). Само че при него е възможно да действаш и без да те интересува в коя фаза е Луната, ако възникне крайна необходимост от това :).
При новолуние се прави преди всичко магии, свързани с възмездие.
Повече информация за Лунните магии и зависимостта от фазите може да ти даде damnameneus :). Аз не съм мн спец в това :)
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Tatiana » 16 Фев 2006, 09:39

някой пробвал ли е това със саденето на босилек
щом не си до мен,няма нощ и ден!!!
Аватар
Tatiana
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 20 Яну 2006, 06:23

Мнениеот Tatiana » 16 Фев 2006, 09:46

в него не пише за фазите на луната ако го направя днес дали ще стане ???? BangHead
щом не си до мен,няма нощ и ден!!!
Аватар
Tatiana
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 20 Яну 2006, 06:23

Мнениеот Nac » 16 Фев 2006, 13:39

По горе беше добре обяснено за влиянието на луната в магията.
Ще се опитам да поясня и аз малко.
Специално за лунната магия и системи изискващи влиянието на луната, наистина е важно да се спазват фазите.
Относно другите ритуали в различните системи....ако някъде изришно е написано, че е важно ритуала да се изпълни в дадена фаза,значи е важно.
Но по принцип, при пълна луна се правят ритуали за привличане,в това число за пари,любов,здраве и прочее.
При намаляваща луна и новолуние се правят ритуали за отблъскване или пречистване, като се изхожда че при намалянено на луната ще се намали и влиянието на негативните енергии и др.
Това е в общи линии, разбира се относително казано е така,но не е толкова важно непременото спазване,ако не го пише.
Важно е личния подход,енергия,вяра и желание :)
Аватар
Nac
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 103
Регистриран на: 01 Сеп 2005, 21:54

Мнениеот Trismegist » 19 Фев 2006, 08:00

Аз така го знам:
Да верно,че при нарастващауна се правят ритуали за придобиване на нещо,а при намаляща за освобождаване и отблускване.

Примерно пълнолунието е момента,в който едно заредено желание при новолуние може да се материализира.Или въобще на пълнолуние има достатъчно енергия,за материализациата на доста желания,затова могат да се наблюдават разни пикови моменти на пълнолуние.Било то-най-голям оборот на работа,най-много пострадали и приети в болница итн.Кой каквото си е посял това жъне тогава.

Новолунието е време,в което личната ни мисъл има най-силно влияние,защото е най-малко повлияна от луната.Тогава е много важно да контролираме мислите си и по възможност да излъчим силни мечти или да го исползваме за материализиращи ритуали.

Странно,но излиза,че светлината на дадено небесно тяло,е индикатор за негоеото влияние върху нас,защото,като се замисля,новолунието
е пълна липса на отрязяване на слънчева светлина,нищо повече.
е тва са си мои разсъждения,но да не забравяме,че спим,когато слънцето не е на небосвода,защото тъкмо то създава илюзията около нас.
Тъкмо то заковава съзнанията в телата ни,а вечерта неговото влияние оъслабва,оставяйки ефирните ни тела по-независими от физическото.

И аз мисля,че пълнолунието трае три дена,и ритуалчето пак си е станало,но е добре да е било направено в пиковия момент.
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта