Ами обратното?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Lanukio » 03 Сеп 2007, 12:44

Самия факт, че си изписал толкова много значи, че не си сигурен в себе си. Не знаеш сам дали да правиш някакъв ритуал и искаш точно тук в някакъв форум да ти кажат-ми не мисля, че ще стане Ето ти мнение-ако мадамата ти е водна стихия е абсолютно нормално да я обожаваш и да не можеш да се разбираш с нея в същото време. Вие Девите особено мъжете не обичате да гледате себе си, а искате да оправяте другите винаги, а жена под въздействие на вода няма да я промениш. Тия стихии през които си минал. ами представи си, че търсиш нещо там където го няма. И мен ми се иска да знам защо нямам един нормален човек около мен, а да не споменаваме за връзка, но не търся вселенски знаци, а се опитвам да мисля и не се справям с ритуали, а като се задълбавам в себе си да видя какво не ми е наред. Та, че си се сбъркал е ясно, но като не ти изнася с нея или от нея, какво правиш с нея. Нещото, което ти казвало да се връщаш всеки път и да правиш каквото тя ти каже, не тя го владее, а ти сам си го правиш. Познай откъде знам-от личен опит, че държа на някой толкова много, че да му прощавам винаги всичко и все да си мисля, че не съм права да го съдя. Някои го наричат глупост, други любов, но това сега не е важно, важното е, че ако искаш можеш да си правиш ритуала, но той едва ли ще ти оправи положението. Ако смяташ, че ще ти го оправи, не виждам защо питаш изобщо. Ако се надяваш само да ти го оправи-надеждата умира последна и последния умира с надежда. Още нещо-един магьосник не му трябва одобрение или съвет, той трябва сам да взима решения просто защото би трябвало да осъзнава отговорността от стореното и да е готов да си понесе резултатите от това, което прави, даже и да не са това, което е очаквал. И също-да си чул, че хората плачат от изпълнените си желания?
В тези два реда
няма нищо умно.
Аватар
Lanukio
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 201
Регистриран на: 24 Май 2007, 00:07

Мнениеот Lanukio » 03 Сеп 2007, 12:47

Самия факт, че си изписал толкова много значи, че не си сигурен в себе си. Не знаеш сам дали да правиш някакъв ритуал и искаш точно тук в някакъв форум да ти кажат-ми не мисля, че ще стане Ето ти мнение-ако мадамата ти е водна стихия е абсолютно нормално да я обожаваш и да не можеш да се разбираш с нея в същото време. Вие Девите особено мъжете не обичате да гледате себе си, а искате да оправяте другите винаги, а жена под въздействие на вода няма да я промениш. Тия стихии през които си минал. ами представи си, че търсиш нещо там където го няма. И мен ми се иска да знам защо нямам един нормален човек около мен, а да не споменаваме за връзка, но не търся вселенски знаци, а се опитвам да мисля и не се справям с ритуали, а като се задълбавам в себе си да видя какво не ми е наред. Та, че си се сбъркал е ясно, но като не ти изнася с нея или от нея, какво правиш с нея. Нещото, което ти казвало да се връщаш всеки път и да правиш каквото тя ти каже, не тя го владее, а ти сам си го правиш. Познай откъде знам-от личен опит, че държа на някой толкова много, че да му прощавам винаги всичко и все да си мисля, че не съм права да го съдя. Някои го наричат глупост, други любов, но това сега не е важно, важното е, че ако искаш можеш да си правиш ритуала, но той едва ли ще ти оправи положението. Ако смяташ, че ще ти го оправи, не виждам защо питаш изобщо. Ако се надяваш само да ти го оправи-надеждата умира последна и последния умира с надежда. Още нещо-един магьосник не му трябва одобрение или съвет, той трябва сам да взима решения просто защото би трябвало да осъзнава отговорността за стореното и да е готов да си понесе резултатите от това, което прави, даже и да не са това, което е очаквал. И също-да си чул, че хората плачат от изпълнените си желания?
В тези два реда
няма нищо умно.
Аватар
Lanukio
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 201
Регистриран на: 24 Май 2007, 00:07

:)

Мнениеот Mortisha » 03 Сеп 2007, 17:23

xtrimen написа:Скъпа Мортиша, това което казваш за съзнателния контрол- охлаждане на страстите и т.н е всъщност доста объркващо :))) Не мислиш ли, че по-скоро желанията на човек са свързани в доста голяма част с неговите възможности? Ще ти дам краен пример за да разбереш какво искам да кажа - Аз не мога да имам Брат Пит за мой съпруг ако ще и 300 (триста) магии за любов да му направя:))) Така е и с всичко останало - ако искаш да не ти вдигнат колата от място на което си паркирала неправилно в пиков час просто не го прави - ще си спестиш нерви и пари ....:))))))

:roll: :) Не е толкова объркващо, колкото сложно и трудно-искасе много дисциплина, но май говорим за различни неща! За колата беше просто пример, а Брат Пит - желанията ни, колкото и да са трудно осъществими, наистина трябва да са в голяма степен реалистични. И въобще малко са нещата, които човек желае с цялата си душа/достатъчно силно/, може човек да иска ферари, но това е прищевка и всъщност и без него може да мине, ако много го иска, а има ограничени възможности ще трябва дълго да трупа и спестява за да го проима ,а пък ако толкова много го иска това пусто ферари , по възможност червено и е готов да направи разни жертви, а и да чака -ами ще го има. А това за 300-те магии не важи само за Брат Пит- и най-обикновен простосмъртен ,ако не обича дадена жена, не смятам ,че магиите ще променят ситуацията, нито техниките -тр. и от другата страна да има интерес..При всички случаи обвързването с обекта на желанието е нежелателно и най-малко да навреди на желаещия ;)
Съвсем друго нещо са разните техники/ които при мене работят прекрасно/ , но не са универсално средство за постигане на всяко желание- т. е. според ситуацията и подхода!
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот Mortisha » 03 Сеп 2007, 17:28

Air написа:Мислих и премислях...Искам да ви кажа че от колкото време пиша в този форум и се занимавам със магията като цяло, досега не съм правил дори и един ритуал.Изкушавал съм се, но никога не съм.Обаче сега вече наистина имам нужда от това, защото връзката ми с това момиче е адски силна, а логически аз не би трябвало да изпитвам нищо към нея.Вижте...истината е че когато бях на 19 (сега ще стана на 22) си пожелах да намеря партньора който ще се чуствам добре и с когото нещата винаги ще са наред.По-късно гледах филма "Тайната" и се доубедих че това е тя...е да обаче изглежда прекалено рано съм си пожелал това, и съм объркал съдбата си.Т.е. мисля, че ако не си бях пожелавал това с ясното съзнание че то ще се сбъдне щях да се срещна с нея след време и наистина всичко да е наред.А може и да имам неуредени кармични сметки...Днес си мислех че вече съм минал през три от четирите стихии.Бил съм със земно момиче (с което още сме приятели) бил съм с огнено (което ми "подпали две години от живота, които още тлеят), сега бях със водно.Това е едната ми теория за нещата, че сега вече ще срещна въздушно момиче и всичко вече ще е наред. Т.е. минах през всичките изпитания за да я срещна.Но доста дълго време опитвах да запазя спокойствие - и ето - вече не се нервирам за неща за които преди време бих, и така нататък.Тя ме научи на много, даже без да го осъзнава.Но всички много добре знаете каква е водата - стабилна е само когато е в твърдо състояние :). Аз немога да си позволя да съм с толкова нестабилен човек, който си има достатъчно кусури за двама.Искам човек на моята възраст, и то когато му дойде времето.човек който може да ме разбира.И винаги съм го искал, но просто изглежда че момичето с което съм се срещнал не е такова. Освен това съм забелязал (чрез двугодишни наблюдения) че хората от нейният род имат някаква способност, за която дори не знаят- да обсебят човека до тях до такава степен че той да не може да се измъкне от това.Става им като роб, прави каквото му се нареди и т.н. Тя има сестра, която е женена и съм виждал последиците от цялата работа...е аз НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ТАКЪВ :)но когат се разделяме (случвало сее много пъти) нещо несъзнателно с огромна сила ме връща пак там, и ме убеждава че всичко ще е наред и че аз трябва да правя каквото се изисква от мен и така :) Е да , обаче аз съм човек с глава на раменете и знам че това не е правилно. И за да се измъкна от това искам да направя този ритуал.Не защото е някаква прищека, а защото наистина имам нужда.НЕ бих правил нещо от прищевки- на 22 години съм , н е от ония случаи дето дайте ми магия ето ти магия и след две седмици ауу какво стана.Мисля че достатъчно време съм си отделил за размисъл и за обстойно оглеждане на ситуацията до последния детайл.И за анализиране (може би щот' съм дева, повтарям:) ) Затова разберете ме, просто трябва да направ това за да мога да се почуствам един ден щастлив. Има още една седмица, която я оставям просто за всеки случай, ако нещо се промени да мога да помисля. И на 8ми вечерта ще го направя - за да мога да върна равновесието и спокойствието от което се нуждая.ТОва ми трябва за да съм щастлив, а всеки иска това, нали? :)

Я издай сега по-точно какво е това водно момиче, рак ли е , рибка ли е, скорпионче ли е, защото обсебването май не иде от рода ами от стихията, но това е друга тема.
icon_eusa_dance Може би си се привързал към нея без да го съзнаваш ?
Инак, няма как да влезе новото в живота ти преди да си се освободил от старото - и на материален план и емоционално ;)
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот Arian Star » 03 Сеп 2007, 19:32

Съобщения, които не са написани на Kирилица, е много вероятно да
бъдат изтрити от модераторския екип на MagicGateBg.com

Air, познавам такава ситуация и аз бях в подобен тип обсебване! Знам колко е сложно и колко е мъчително и за двете страни!
Повече ще ти кажа на ЛС. И все пак има начин, да не позволяваш това нещо да ти се случва icon_angel icon_flowerface
Аватар
Arian Star
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 145
Регистриран на: 27 Юли 2005, 16:04
Местоположение: Burgas

Мнениеот stanislava » 03 Сеп 2007, 20:53

Air-ти си земя,а тя вода-земята се напоява от водата.Въздушната зодия и трябва огън за да го разпалва.Така,че според мен са важни чувствата,ако ги има другото е в реда на нещата-да си привлечен от човек от водните зодии.
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот Mandragora~Scream » 14 Сеп 2008, 12:40

2 бели свещи,черна панделка,ножица.
Запалете белите свещи.Наречете едната с вашето име, а другата на човека , с който искате да прекратите отношения.Завържете двата края на черната панделка около двете свещи и ги раздалечете колкото може повече.Призовете Богинята (в книгата е посочена Бриджит) да даде изцеление на двете страни и да пречисти тялото ,ума и духа ви.Поискайте раздяла с другия човек ,като всички енергийни и емоционални връзки бъдат прекъснати и това да стане веднага.Срежете панделката спокойно и тържествено.Оставете свещите да изгорят до край.Изхвърлете остатъците от восъка и панделката.


Това действа ли, ако искаме да развалим любовна магия, обвързваща двама души, но която не сме направили ние? И задължително ли е да е направена на нас?
True Love Is Forever
Аватар
Mandragora~Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Май 2008, 11:32

Мнениеот mile_ros » 26 Сеп 2008, 07:17

Драга Mortisha, обърквам се защото ти казваш , че ако искаш нещо толкова силно , просто спри да го желаеш и то ще се случи, /казано най -общо/, а аз досега винаги съм чела неща свързани с това , че желанията се осъществяват тогава когато ги искаш силно и си ги представяш вече изпълнени./пример: съзидателна визуализация/. Незнам кой от тези два начина е истинския и двата подхода ми звучат логически издържани , но пак казвам , че се обърквам и незнам кое е по - правилно и как да се постъпи в дадена ситуация ако наистина искам нещо. Да кажем да ми се обади приятел - да искам много това да се случи . как да постъпя?
Аватар
mile_ros
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Сеп 2008, 05:32

Мнениеот Gibon » 28 Сеп 2008, 14:44

Имам един въпрос.Поствам тук, че явно това е най-посещаваната част от форума :) Не съм запознат само питам:нещо от типа на сигил няма ли да свърши същата работа като горепосоченият ритуал, със 100 вида състваки и 100 джаджи/не ги разбирам пък ми стана интересно/, дали сигил от типа:МОЙТА ВОЛЯ Е БАБА ЦОНКА ДА СПРЕ ДА СЕ ЗАНИМАВА С БАЙ ПЕНЧО./ давам го като пример само, написано с големи букви го дават нямам идея защо ама/- началната фраза. Ако съм разбрал правилно сега махаме повтарящите се букви и става нещо от типа:ТЛЯЦКРЗИЧ. И от там дали ще правиш манра или символ е по желание на потребителя.
Аватар
Gibon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Сеп 2008, 18:22
Местоположение: Мадагаскарски национален парк - третото дърво от четвъртата колона

Мнениеот Air » 24 Ное 2008, 02:10

Хмммм пак пиша тука :) Разделени сме вече от една година и още я мисля. Знам че не трябва, и опитвам всичко възможно, но просто на някои места не се получава.Например когато съм на работа, незнам защо мисля само и единствено за нея, което е доста натоварващо.Вчера бяхме заедно на един рожден ден, тя флиртуваше с един познат и мен още ме свива сърдечната чакра.А аз се разделих с нея, но на моменти се разколебавам и пак искам да сме заедно, и изобщо, имам представа че не трябва да сме, но на моменти изпадам в другата крайност, а това е меко казано дразнещо за психиката ми въобще.Направо ми се ще някой да види дали трябва да сме заедно или не, ако баба Ванга беше още жива бих отишъл при нея преди много много време.:). Оприличавам това което чуствам на нездраво привличане с проблясъци на интелект. Вече знам как са се чуствали моряците като са ги нападали русалки, сирени и т.н. :D
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот Air » 24 Ное 2008, 02:19

stanislava написа:Air-ти си земя,а тя вода-земята се напоява от водата.Въздушната зодия и трябва огън за да го разпалва.Така,че според мен са важни чувствата,ако ги има другото е в реда на нещата-да си привлечен от човек от водните зодии.

Нещата с елементите според мен изобщо не са толкова прости.Бил съм и с момиче Дева, което беше огън, като пример. Тя е зодия стрелец, но все пак си е вода. аз съм дева, но въздухът си го усещам и знам точно кога съм под влиянето му, и кога съм под това на земята. Хубаво е на моменти да си прагматичен, но като човек на изкуството това може само да ми навреди ако се вманиача в него.Както и да е, в момента не говоря за това. Arian Star вземи напиши нещо тогава, :). От доста време ми е проблема както виждаш, не се лигавя и ритуали не съм правил никакви, понасям си ударите на съдбата и искам да намеря изхода от ситуацията.
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот sirenaangela » 24 Ное 2008, 08:15

Може би някой ден когато гледната ти точка за стабилност се промени и съумееш да я постигаш,ще се чувстваш добре с това момиче.Струва ми се че в желанието си сам си се обсебил,като удавник за сламка.Бях свидетел на подобна връзка и колко невъзможна ставаше всеки път.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Air » 24 Ное 2008, 19:53

Немога да разбера какво точно имаш в предвид с нито едно от изреченията ти. Съжалявам :(
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот sirenaangela » 24 Ное 2008, 21:55

"Тя ме научи на много, даже без да го осъзнава.Но всички много добре знаете каква е водата - стабилна е само когато е в твърдо състояние . Аз немога да си позволя да съм с толкова нестабилен човек, който си има достатъчно кусури за двама.Искам човек на моята възраст, и то когато му дойде времето.човек който може да ме разбира.И винаги съм го искал, но просто изглежда че момичето с което съм се срещнал не е такова. Освен това съм забелязал (чрез двугодишни наблюдения) че хората от нейният род имат някаква способност, за която дори не знаят- да обсебят човека до тях до такава степен че той да не може да се измъкне от това.Става им като роб, прави каквото му се нареди и т.н. Тя има сестра, която е женена и съм виждал последиците от цялата работа...е аз НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ТАКЪВ но когат се разделяме (случвало сее много пъти) нещо несъзнателно с огромна сила ме връща пак там, и ме убеждава че всичко ще е наред и че аз трябва да правя каквото се изисква от мен и така Е да , обаче аз съм човек с глава на раменете и знам че това не е правилно."

Незнайното нещо което те кара да се връщаш и да мислиш все още за нея е твоето подсъзнание,подведено от мисълта че тя е жената за теб и не желаеш да я изпуснеш.
Ако съумееш да я приемеш такава каквато е-непостоянна,бъди с нея,но твойта същност не е готова за това,а и тя ще се чувства постоянно ограничена и ще иска свобода.
Надявам се да е по-ясно
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Air » 24 Ное 2008, 21:58

Щом иска свобода, защо и липсвам дори и сега, толкова време след като сме се разделили?
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот sirenaangela » 24 Ное 2008, 22:05

Това е временно,до следващия пристъп за свобода.
Бях свидетел как двама души се събират и разделят непрекъснато,имаха и дете.При всяко събиране всичко ужким бе добре,докато жената не решеше че иска да подиша сама.Мъжът бе готов на всичко за нея,но постоянно се дразнеше че тя не показва,дали иска да са заедно или не-не се чувстваше стабилен.Най-доброто решение за тях беше да не се виждат.Но мисля че жената не го обичаше.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Air » 27 Ное 2008, 21:58

Това, което казваш е вярно, но аз се замислих върху това, че може би не съм достатъчно силен да бъда себе си докато съм с някой друг, т.е. да запазя навиците си и начина си на държание. Вчера писах едно писмо, придружено от няколко рози, та ми се поизясниха нещата, не съвсем, но до някаква степен. Оказва се значи, че поставям щастието на другия човек преди моето собствено, и това ми е била грешката не само в тази връзка. В момента друго ме гложди, и то е че когато написах писмото и вече реших че ще го пратя ми олекна адски много, и нямах нужда от нея, както и когато го пратих, даже ми беше малко неприятно, но самата мисъл че няма да го пратя за мен беше неправилна.Затова го пратих, и сега съм спокоен за себе си, но се чудя ако завъртя колелото отново, дали ще се чуствам добре. Въпреки това пак имам пориви да правя подобни неща, тя влезе в болница вчера, и адски ми се иска да отида да я видя, да я прегърна и така нататък.Но знам че след това пак ще се почуствам недобре.Немога да си обясня тази разлика в чуствата ми, нито от какво е породена, а най-лошото е че немога да реша кое е правилното нещо за момента. Сега ми се ще тя да тръгне с някой друг. Но ако се случи ще се побъркам от мъка.
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот sirenaangela » 28 Ное 2008, 11:07

Именно-пусни любимия на свобода,ако се върне значи те обича,а ти през това време се опитай да преодолееш зависимостта от другия.Трудно е знам,но все пак тези отношения трябва да са съчетане от двама,а не от един и неговия слуга.Необходимо е всеки да отделя време и за себе си,за собствените си интереси и приятели.Когато сте заедно всеки трябва да изказва мнението си без да се притеснява,че ще обиди другия,все пак сте отделни личности.Напомняй си тези неща,когато сте заедно.Дори и да бъде с друг,това ще ти помогне да се отърсиш.И ако после сте отново заедно,приеми я без да я осъждаш, сякаш я срещаш за първи път.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Предишна

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 13 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 13 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта