Нужда от помощ, може би не просто магия...

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Ogneno Drakonche » 17 Апр 2006, 17:40

Не сте мн Ентусиазирани май да ми отговорите или поне не сте забелязали. Но аз имам още да питам...

Направих едно заклинание простичко но... Възможно ли е то да подейства обратно? Човека съвсем да престане да общува с мен? Може ли да има някакъв страничен ефект от магията като липса на настроение и апатия у мен за почти всичко несвързано с него (или това, че не ми се прави нищо освен да "си клатя краката и да гледам тъпо в една точка" е от... пролетна умора и др такива?)... Също така да ви попитам има ли магия от типа на да отпратиш... Лошите мисли или спомени или ако някой му говори лошо за мен?

А и някъде тук май бях прочела за това, че може човек сам да си направи магия за точно опр нещо... Или това е само за напредналите?

Също така, по какво може да разбере един начинаещ че е направил една магия правилно/грешно, въобще че е направил нещо?

И моля ви отговорете, защото ми е интересно. Не съм се родила самонаучена(вие също надали сте се родили научени). А да не отговорите на неща, за които имате поне някакви предположения е... Ми не е хубаво...
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот FireSun's Viking » 17 Апр 2006, 19:29

Каквато и магия да правиш трябва да си обедена в това което правиш и после най добре да я забравиш. Прочети за правилото на числото три и ще си обясниш на някои въпроси сама. Сама трябва да усетиш че магията е направена. Лично аз след това се чустам уморен. Абе забрави че си направила магията. А относно за ритуала няма да подейства ако си готвила и по време на това си правила между другото ритуала :wink: . И завършвай ритуалите с смях!
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Ogneno Drakonche » 17 Апр 2006, 20:28

Да, междувременно готвих, пуснах пералнята и взех децата от детската градина... и това всичкото в 12 през ноща... :) Мерси все пак де, сега ще проверя :)

Едит: Мн ли ще е нахално да помоля ако не за линк то за насока къде да търся? :oops:
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Предишна

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 8 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 8 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта