Нужда от помощ, може би не просто магия...

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот Ogneno Drakonche » 09 Апр 2006, 10:06

Здравейте! Четох доста в този раздел, макар не всичко. Знам мнението на повечето от вас, да не казвам на всички, че магийте за любов не са правилни. Според мен също не са, но... Не знам в момента какво да правя... Имам нужда от подкрепа може би, не знам, но вече за трети или четвърти път препрочитам разните магии и се двуумя правилно ли е или не. Да го направя ли или не. Повечето от вас съдейки какво са казали биха отговорили с твърдо не :) Не знам, вие сте запознати по-добре с тази материя :) Не знам дали магия е това което би ми помогнало, още по малко знам дали любовна е точната :) Вярвам че сте разбрани хора и ако не всички то поне някой ще ме посъветва въобще какво да направя.

Знам, че съм още в тийн възрастта и че това за по възрастните би обяснило сичко, някой даже може да се усмихнат като се сетят за някакви свой проблеми, но това е др тема... Само ви моля да не се отнесете с омаловажаване и приказката за влака и пътниците и подобни приказки, защото и аз ги знам, но те вече не ме успокояват...

Накратко... (не мн кратко де ама...) Преди около година след поредното си разочарование в любовта се отказах от нея и прекарах лятото си основно във флиртове и глупости, като всяко младо момиче - лято, купон, веселба... Само дето не ми хареса... Не беше същото като да си с някой който обичаш. Но все пак не исках да обичам, защото вече бях наранявана и... възстановяването ми е трудно и мъчително. За разлика от тялото ми, душата не зараства никак бързо и лесно. И тогава, началото на септември се запознах с Него. Запозна ни общ приятел и сякаш от мига в който го видях, разбрах че той е нещо толкова близко до мен, толкова мое колкото и аз негово, като нещо отдавна търсено, макар никога губено... Има доста странични влияния в по нататъчните ни отношения, той имаше и все още има приятелка. Но е странно как въпреки това нито веднъж когато бяхме заедно някъде не отказа да го прегърна или той мен и не отбягваше близостта ми. Може би е мое внушение, но с времето просто почнах да чета по очите му, само тях не можеше да остави безизразни и да скрие. Виждах и все още виждам привързаността, обичта, макар не силна колкото моята, желанието, подкрепата, утехата. Всичко. Дори ми беше казал 2 пъти "обичам те". През 8те месеца в който се познаваме и сме заедно, забелязах че през два месеца горе долу ми казва колко безнадеждно е, как храня празни надежди, как не е за мен. И всеки път след това се връщаше. Последното беше снощи. И не знам дали този път ще се върне. Говорихме много... Самият той каза, че е объркан и че аз го обърквам и че не знае какво да прави. Каза ми, че го привличам, че съм му интересна, че не иска да спрем да се виждаме. И само 2 часа по късно каза, че ме "зарязва" и не трябва да се виждаме и чуваме повече докато аз не намеря някой друг в когото да съм влюбена и този някой да е влюбен в мен. Това... е, предполагам знаете какво е любовната мъка :) Не знам от егоизам от обсебване от какво но... за мен той е всичко. Може да съм млада, според някой, за да обичам така силно... Не знам... Аз далеч не мисля че любовта е винаги себепожертвование, според мен в нея има и голяма доза егоизъм. Затова не знам какво да правя...

Не искам да му наложа волята си като закон, но ме е яд че дори не се опита да види какво би било ако даде шанс на връзката ни да е пълноценна. (Защото да си един вид любовница не е пълноценна връзка). Казах му че ще чакам, че не искам да хукне ей така. Но той все пак остана непреклонен и каза, че не иска да даде шанс на "Нас". Така и не ми даде причина основателна нито за това, нито за обяснение защо след като сам каза, че не иска, после каза, че не трябва да се виждаме... Това най-много ме... Притеснява може би? Просто когато хората не ми дават основателни причини за нещо не им вярвам...

Чувствам, че е грешка да се разделяме. Интуицията ми казва, че не трябва да се предавам. А може би си самовнушавам, но съм свикнала да вярвам на вътрешните си усещания.

Кажете ми какво да правя? Не искам да се откажа както съм се отказвала от всяко друго нещо защото ми се струва невъзможно. Не искам да му променям волята, но може би да го накарам да преусмисли... Аз съм доста начинаеща в магическото дело, занимавала съм се само с таро, но не съм никак добра, така че ако някой препоръчва магия, моля ви не казвайте нещо сложно, макар всяка магия да е сложна. Не искам да го забравя, надали щемога, твърде много неща ни свързват.

Извинявам се за мъчението на дългият пост и благодаря на тези които ще кажат нещо. Благодаря им и за търпението да прочетат какво пише :)
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот RedStag » 09 Апр 2006, 10:22

Лично аз не смятам за правилно да промениш ничие решение чрез магическа намеса. ИМал съм подобни случаи и последния път беше много тежко. Въпреки това човек продължава напред по-силен и зареден с нова енергия. Според мен започни да меслиш за заклинание което да привлече изобщо лябовта в твоя живот. Ще гледам да постна някое тук по късно (ако не ме домързи много) :mrgreen:
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот Ogneno Drakonche » 09 Апр 2006, 10:32

Благодаря, може би такава магия би ми помогнала :)

Преди малко говорейки си с един приятел, той ме попита замисляла ли съм се защо мъжете ме отблъскват... Хрумна ми да ви попитам, как човек може да разбере, че му е направена някаква магия като цяло? Не знам, замислих се че това не се случва за 1ви път да се влюбя и да заобичам и да ме... изоставят... за 3ти е... В седми клас като бях, после в девети и сега съм единайсти... Възможно ли е някой да ме е... урочасал или нещо такова и как да проверя?
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот RedStag » 09 Апр 2006, 10:35

Виж темата "откриване на магия" в раздел "Въпроси"
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот Scream » 09 Апр 2006, 11:07

ами защо не направиш заклинание като свържеш ''жертвата'' с разтение???
Аватар
Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Яну 2006, 16:13

Мнениеот Ogneno Drakonche » 09 Апр 2006, 11:49

RedStag - Както отбелязах не съм много напреднала и не разбрах много от написаното. Моля те, може ли да ми кажеш на ЛС нещо просто, ефикасно?

Scream - Какво имаш в предвит? Коя жертва? Моля те, поясни.
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот RedStag » 09 Апр 2006, 11:53

Смятам че Scream има предвид "мишената" на твоята магия
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот RedStag » 09 Апр 2006, 12:11

Отблъскване на психическа атака:
Затворете очи и започнете да се въртите около оста си, докато успеете да почувствате посоката, от която идва потокът от отрицателна енергия. След като откриете тази посока, смело се обърнете към нея. Застанете гордо изправени и визуализирайте върху челото си ярка пентаграма с цвят на син електрик, единият връх на която сочи нагоре. Вдигнете ръцете пред челото си, за да обградят пламтящата звезда. Дланите трябва да са изпънати, като палците се допират пред веждите, а другите пръсти се срещат отгоре с длани, обърнати напред. По този начин образувате един триъгълник (т.нар. Триъгълник на проявлението), който опасвапентаграмата (палците образуват основата на триъгълника).
Поемете дълбоко дъх и докато издишате, направете крачка напред с левия крак и избутайте ръцете си напред, като в същото време си представите как пентаграмата на челото ви отлита в посоката, към която сте обърнати. Това ще има ефекта на връщане на негативността на психическа атака. За да не и позволите да се върне при вас, незабавно изпълнете МПРП.
Аватар
RedStag
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 53
Регистриран на: 13 Ное 2005, 20:40
Местоположение: Sofia

Мнениеот Scream » 09 Апр 2006, 12:32

исках да кажа(хадявам се сега да ме разбереш icon_flowerface )

да свържиш човека които искаш да те обича с някое растение ,например ето нещо лесно взимаш саксия слагаш семена от някакво цвете например и в саксията слагаш коса или нокти абе нещо на жертвата и изричаш ''магическите думички'' icon_flowerface и готово смисала на всичко е че като се грижеш за него и понекне и любовта на него към тебе ще се увеличава.
това може и с животно да го свържеш малко въображение .... :) хубавото е че като ти омръзне да се занимаваш с човека може да изхвълиш цветето (хмм чъдя се какво ще стане ако го подстригваш)

ооо сетих се друго можеш да напишеш заклинанието на лист да го изгориш на червена свещ и да напулнеш саксията с пепелта и коса и пръст много ясно

аз ти препоръчвам нещо лесно за отглеждане и да расте бързо


ами успех :)
Аватар
Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Яну 2006, 16:13

Мнениеот Shadow Mage » 09 Апр 2006, 14:34

Scream: Това, което препоръчваш се използва не само в този аспект, но и в няколко други :), вкл. и за пари например. Само да те попитам дали си наясно какво ще стане, ако нещо се случи на въпросното растение или животно? Подобни растения променят частично излъчването си и това е доловимо от хората, които са по-навътре в занаята ...
Странно, но преди да отворя форума ми попадна нещо, което си мисля че е мн подходящо за случая. :)

МАГИЯ ЗА ОБИЧ
Поставете пред себе си портрет на човека, на когото посвещавате любовта си и си представете светещото кълбо на на любовта, което се излъчва от сърцето ви. (Може да използваш и визуализация, ако не разполагаш със снимката му). Насочвайте лъча на любовта от сърцето си към този човек.
При това отново и отново произнасяйте за себе си думата "любов" и изпращайте тази думазаедно с лъча. Когато лъча достигне целта, забележете, как този човек започва да свети и излъчва любовта обратно към изпращача. Продължете да се съсредоточавате над този образ в продължение още на няколко минути. Обърнете внимание, как той ще става все по-светею в зависимост от това, колко дълго ще продължите да му изпращате любов. Сега си представете следващата среща с този човек, на която вие разчитате. Представете си обстановката колкото се може по-живо (по възможност в 3D среда). обърнете внимание на това, което ви обкръжава, представете си в какво е облечен този човек, какво прави и т.н. След това, приближавайки се към него, продължете да чувствате същите топли, приятелски чувства и забележете, че той ви отговаря със същото. Ако по-рано сте чувствали един към друг злоба и негодувание, то всичко е отминало.

Дано това да ти помогне да се съберете отново :)
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Scream » 09 Апр 2006, 15:12

Shadow Mage : ами незнам какво ще сатне ако се случи нещо, не съм пробвал, нямам си на идея какво ще стане като прегазят котката(например)
може би ако деиства на принципа на вуду куклите(не разбирам много от вуду), ама нали и тях ги свързеаме с жертвата ....
ами да прав си, заклинанеито не е препорачително , ама поне е лесно
angel13.gif
Аватар
Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Яну 2006, 16:13

Мнениеот Shadow Mage » 09 Апр 2006, 15:56

Scream: Правилно си се досетил, че е подобно на вуду, съответно ясно ти е мисля че отношенията им при подобна намеса ще се обърнат с главата надолу и дори може да се прекратят.
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Ogneno Drakonche » 09 Апр 2006, 16:34

Ами попринцип ние в къщи отглеждаме много растения, мама и аз обичаме цветя... Така че дори да се разделим не мисля че бих престанала да се грижа за цветето... Но щом казвате че е като вудо, предпочитам да не се занимавам с това, прекалено незнаеща съм за да рискувам.

Има още нещо което ме притеснява относно правенето на магии... Някъде докато ровичках из нета попаднах на изречение от типа на "Няма бяла и черна магия. След като е направена магия човекът умира 8 до 12 години след нея." Нещо такова. Сигурна съм само в думите умира и в 8 и 12. Не знам за този който прави магията или този на когото е направена магията се отнася казаното, но ме уплаши. Може да ви се стори наивно де... Кажете ми има ли подобно нещо?
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот FireSun's Viking » 09 Апр 2006, 16:53

Еми аз съм против такива неща заради мои лично гледни точки, но тъй като всеки знае колко е тежко несподелената любов и си сигурна че искаш да направиш магия за любов (тая дума адски я мраза) ето ти линк с магия. Разбирасе ако не си си избрала друга - http://themagiccircle.hit.bg/Lubov.htm . И успехи ако я правиш. А и незабравяй че принципно такива магии трябват да се подновяват като осетиш че нещата не вървят гладко!
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Ogneno Drakonche » 09 Апр 2006, 17:01

Попринцип и аз не съм много съгласна. търся си магия която да не е... Много властна... И все пак, може би на много хора ще им прозвучи странно, ако той толкова силно се влюби в мен... Бих била с него до края на живота си... Нито ме е страх, нито би ми било тежко и неприятно или каквото и да е от този сорт... Но преди да направя каквото и да е, наистина бих искала да знам дали онова за умирането след 8 до 12 години е вярно... защото колкото и да съм егоист, не желая чак подобно нещо. Не искам да пострада...
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот FireSun's Viking » 09 Апр 2006, 17:08

Оффф няма да умреш от магията! Специялно за любовна. Кво означава магия която да не е много властна? Не си наясно какво искаш. А тея глупости до края на живота да си с него! Като си наясно 100% кво искаш тогава питай за мнението на другите. :?
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Ogneno Drakonche » 09 Апр 2006, 17:18

Която не е много властна значи да не ми е марионетка... Не искам да остане без собствена воля и мозък. Просто са ми казвали че има и толкова силни магии за любов или толкова зле направени че човека на когото са направени губи ума и дума и превръща любимия си във фикс идея.

Искам просто да размисли, да затопля отношенията ни, да засиля обичта му към мен, без да се превръщам в мания.

Наясно съм какво искам, а и да не бях, не смятам че това е подсъдимо. Благодаря все пак за мнението, както и за всички други мнения. Харесващи ми или не, те са си важни и ми помагат.
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Мнениеот FireSun's Viking » 09 Апр 2006, 17:24

Принципно аз мисля че като се направи магия за любов чуствата породени от магията неса негови! А като обичаш човека няма да искаш даго накараш да те обича насила! Бяха ти написали по горе май направи си магия за да намериш любовта не на даден човек това е и моя съвет!
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Shadow Mage » 09 Апр 2006, 17:57

Драконче, това, което ти дадох за обич е именно на основата на твоите чувства да породиш същите чувства в него ако липсват или да ги засилиш ако съществуват :). Определено при нея няма налагане на една воля над друга :).
Колкото до това за 8 или 12 години - повечето от нас се занимават от мн повече време и все още сме си добре :wink: . Така че сама прецени колко да вярваш точно на това :)
Успех и късмет !
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Ogneno Drakonche » 15 Апр 2006, 16:44

А да ви попитам, понеже отношенията ни почват съвсем да се охлаждат, може ли да си посадя растение и да го обвържа някак със отношенията ни? Не с мен или с него конкретно. Знаете ли дали би имало ефект? Или би било твърде неподходящо/опасно или нещо такова? А ако става, може ли да ми акжете трябва ли да кажа нещо специално или да нарека просто растението на нас?
Dum Spiro Spero
Аватар
Ogneno Drakonche
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 40
Регистриран на: 09 Апр 2006, 09:15
Местоположение: Между рая и ада, между мечтите и реалността

Следваща

Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта