знам една магия но непълна....

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот nikita » 21 Апр 2006, 06:24

знам една магия,но непълна който я знае да ми я допълни.Тя е магия за любов.Слагам снимката на момчето което обичаш на една по възможност кръгла маса,взимам една свещ и я запалвам точно в 12:00 през нощта,взимам един лист и написвам желанията си и ги изгарям, слагам пепелта в една купичка и..........допълнете ми я който я знае или ми я напишете цялата,който я знае.Предварително ви благодаря. icon_thanks
Аватар
nikita
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Апр 2006, 12:32

Мнениеот Scream » 21 Апр 2006, 09:57

ами защо не си я донапишеш сама??? не е нужно да е същата
Аватар
Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Яну 2006, 16:13

Мнениеот zaek » 21 Апр 2006, 15:15

и.....ами хвърлям пепелта във вода и изричама нещо то сорта на "както водата приема тази пепела така и ....да ме приеме в сърцето си"или нещо от този сорт.Абе Никита това е магия което означава че идва от сърцето и се зарежда от енергията която ти и даваш.Знаеш основните неща на ритуала от там нататак думите и продължението може да ги направиш така както ти подсказва сърцето.Точната формулировка не е важна.Важно е какво искаш и колко силно го искаш.Магията не е в ритуала той е само помощно средство магията е в самите нас...ооооо май взех да те поучавам по добре почети малко книжки по темата преди да правиш каквото и да било.Късмет. :mrgreen:
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 4 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 4 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта