Ако приложим на един обект повече любовни магии ?

Тези от Вас, които имат любовни терзания, биха могли да споделят тук своите притеснения. Надяваме се да намерят верния път към любовта...

Модератор: venus

Мнениеот alpine » 23 Юни 2006, 15:26

Интересно ми е какво би станало ако на един обект (момиче) приложа 2-3 любовни магии(различни)? Дали ще се подсили и ускори действието ? Да не би пък да й навреди на психиката (много добре не е на добро )
Някой от вас опитвал ли е ?
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот Poison » 24 Юни 2006, 14:45

Аз пък мисля че след една магия всяка следваща ще променя действието на тая преди нея. Малко е нелепо и алчно. Най-много да оплескаш работите и накрая три реда крокодилски сълзи
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот galina_dim » 24 Юни 2006, 16:13

Вие сте просто луди за връзване... Но както и да е, моето мнение за любовните магии е повече от ясно заявено на няколко места.
Вмъквам се само за да ви напомня, че насложената магия резонира. От тук нататък мисля, изводите са ясни...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Arhimikus » 25 Юни 2006, 07:16

Любов към конкретен човек чрез магия не се постига. Не си мислете че едно привличане и зомбясване на човека отсреща е "любов".
Има толкова много свободни момичета/момчета по света, защо трябва да сме егоисти?

И в отговор: Не, няма да засили действието на която и да е от тях. Може и да получиш това, което искаш (не е изключено), но пък после колко ще имаш да патиш, не ми се мисли.
И все пак сме свободни хора, прави както сметнеш за добре.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Tatiana » 03 Юли 2006, 07:51

ще стане коктейл "молотов"
щом не си до мен,няма нощ и ден!!!
Аватар
Tatiana
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 20 Яну 2006, 06:23

Мнениеот hekata_ehnaton » 03 Юли 2006, 09:27

Любов не се прави с магия - прави се с омагьосване чрез магияата на личността ти. С магия можеш да предизвикаш само страст, не любов, похот, желание, но не и привързаност :)
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот Марио » 03 Юли 2006, 10:09

Аз пък имам една малко по-различна дефиниця за магията. Понякога я наричам игра на случайностите. Естествено думата случайност е крайно неподходяща, както знаем случайни неща няма - всичко е свързано, светът представлява едно цяло, една съвкупност, всичко е свързано по между си. Магията представлява лутане между тези безкрайни връзки, дърпаш една - ефекта се появява върху друга.

Сигил магията работи точно на този принцип, изстрелваш едно намерение и наход са случайностите. Нещата се нареждат така, че да ти угодят на волята. Ето например, ако се направи такъв тип магия за влюбване - ефекта няма да закъснее, така ще се нареди всичко, че след време въпросния обект ще се влюби във вас.
Това е индиректия подход.

Тук ще направя леко отклонение в малко по-друга насока. По-горните мнение са напълно правилни до колкото се има предвид за предизвикването на страст, симпатии и похот.
Аз често използвам следния метод за да предизвикам благоразположението на даден човек.
Просто го обливам със своята енергия и го завързвам към мен. Какво имам предвид - например докато се говори с даден човек е достатъчно просто да усетиш аурата си, да я засилиш и да го облееш с нея.
Всеки е чувал за думата магненитизъм и че някой хора са способни само при присъствието си при друг да го спечелят без да казват и думичка - същото е.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот AMON RA » 03 Юли 2006, 15:07

Ех, хора, нима смятате че като омагьосате някого то той/тя ще ви заобича безрезервно. Ще се измъчвате и двамата. ЗАЩО ЛИ ???????
Ами душата на човек е "свободна" и когато я "оковете" с магия тя търси начин да се освободи,човека се затормозява а дефакто и вие покрай него.
"Омагьосаният/та" усеща че нещо не е наред, и постоянно търси причината дали било в себе си или във вас.
Такава връзка неможе да просъществува дълго. Дразнителите са много и в един прекрасен момент самата магия се саморазпада.

Така, а сега по темата като цяло.
Няколко магии за едно и също действие към едно и също лице са нещо абсолютно безрезултатно. ЗАЩО????????????
Както знаете (или незнаете) всяка магия си има своя сила на действие
,така че когато има няколко магии отправени към един човек и всички те имат една и съща цел, започва образно казано БОЙ коя да действа.
А това от своя страна води до унищожение на по-слабите, а накрая която и да е останала е толкова слаба че ефектът е ще е минимален.
ЗАТОВА, по довре ноправете само една единствена.
А ЛИЧНО СПОРЕД МЕН ПО-ДОБРЕ СИ ХВАНЕТЕ ГАДЖЕ ПО ТРАДИЦИОННИЯ МЕТОД, ПО БЕЗБОЛЕЗНЕНО ЩЕ Е И ЗА ДВАМАТА, А И ЩЕ Е ИСТИНСКО.
МАГИЯТА Е ВЪВ ВАС
Аватар
AMON RA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 195
Регистриран на: 06 Юни 2006, 19:58

Мнениеот ROTWEILER » 26 Юли 2006, 05:19

А как мога да разбера дали магията , която съм направил е подействала , след колко време може да се опита с нещо друго?
Аватар
ROTWEILER
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Юли 2006, 22:21

Мнениеот AryanSun » 26 Юли 2006, 10:52

Да оковеш на някого душата с магия е невъзможно-на това ниво
никой не може да ти се набърква насила.Душата е връзката с
космическото съзнание,с твоят Първоизточник,ако някой се опита
да се набърква там,той се набърква и във функциите на Вселената.
И тогава за него става страшно...

С магия може да спечелиш нечия страст,можеш да засегнеш инстин
ктивната сфера.Поради което такъв вид операции действат временно.
Единственият начин да опиташ да хармонизираш отново нечия любов
на връзка е да извикаш висшите азове на "конгрес"-има такъв риту
ал в "Златната Зора".И ако те се съгласят,нещата ще се получат,но
ако не...значи всичко е свършено и никакви други заклинания не
могат да подействат."Да върнем някого с магия" може да е добра те
ма за фентъзи сапунен роман,но не и за истинска магия.

Ами да,помислете си защо никъде няма някаква свясна,работеща
магия за да спечелиш нечия обич,нечие приятелство,защо не можеш
да накараш някой с магия да ти стане брат или сестра.Има купища
спелове за любов(за всякакви сексуални ориентации),но за това-не.
Отново-защото в душата на някого не можеш да се набъркаш и да
го накараш насила да те обикне.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот ROTWEILER » 26 Юли 2006, 18:27

Аз не искам да оковавам никой , просто си мисля , че сме разделени от магия.Не може 6 години и полувина да сме заедно и всичко да е О.К.,не че не сме се карали , но след един час пак е като в приказка и преди няколко дни ми казва , че не чувсва нищо към мен , че всичко се е изпарило , опитвах да поговорим , да се разберем и пак нищо , просто искам да я върна , като болен съм , не ям , не спя , живота ми е ад.Какво да правя?
Аватар
ROTWEILER
 
Мнения: 8
Регистриран на: 25 Юли 2006, 22:21

Мнениеот shevolinski » 08 Юни 2012, 19:20

Нали всеки човек,е на света за да направи нещо мисля,че на някои хора съдбата им е да се влюбят да намерят любовна магия на да направят,на съответният обект.
Аз също направих,една любовна магия преди 2 дена и чакам,резултат.
Но преди да направя,тази магия (люовната) много четох,и коментари даже една жена беше написала,че е направила любовна магия и вече 25 години живее с този човек без проблем и от този сайт много хора са правили любовни магии,пак казвам четох и тук коментари,че сега са много щастливи с човека до себе си.
Зависи какво цели с любовната магия един маг или вещер дали иска просто да си играе с чувствата на човека или просто за една нощ да го вкара в леглото.
Ако го обича много то тази любовна магия няма да се върне в троен размер пак казвам зависи какво цели това е.
Аватар
shevolinski
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Апр 2012, 14:19


Назад към Любовна магия. Психология на отношенията.

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта